-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Cześć Aguś :multi: Gdzie jesteś? Zaklinowałaś się za stołem? :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jakie te kluchy śliczne :loveu: Waszka moze Bolek po prostu nie apetytu "na suche" ? :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Magda będziesz miala dwa DODATKOWE koty? :crazyeye: :evil_lol:
-
To może w ogóle siąna 22 umowimy :roll: Co? :razz:
-
Ale Teufel wyrosł :razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Vectra Twój ulubieniec [B]chciał pożreć [/B]maluchi :mad: nadal [B]nie chce jeść[/B] :shake: [/quote] No to chcial jeść, czy nie chcial jeśc ? :evil_lol: A tak to Ci wspólczuje :roll: Ludzie sa beznadziejni :angryy:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] Zmorka linieje :angryy: Wyczesałam dzisiaj pełny kosz na śmieci :crazyeye: Najpier byłam zdziwione ale potem przypomniało mi się że tak z półtora miesiąca przed cieczką ona tak ma ;) [/quote] saba tez lnieje i na pewno nie jest to przed cieczka :evil_lol: Doszlam do wniosku, ze albo idzie prawdziwa zima i pies będzie się ubieral, albo zimy nie będzie i pies się rozbiera :evil_lol: -
Cześć jojkowe :multi: [quote name='jo-jo']Dzięki Dziewyczyny :calus: Kiedy? A w połowie stycznia planowany wysyp tak akurat na 13 :loveu:[/quote] No wlasnie :roll:a w marcu maluchy do wydania będą i ja mam dylemata :roll::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Bolek weź się wyglupija i nie martwiej Waszki na Święta :mad: Tez trzymamy kciuki coby jednak sie poprawilo :kciuki:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cześć Niewyspana Alu :multi: Wita Cię niewyspana Agnieszka :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'] [B][I] .Mam nadzieje ze po wczorajszych śpiewach w deszczu dziecka sie nie pochorowały:cool3:[/I][/B][/quote] Ja bym na Twoim miejscu liczyla, ze jednak wszystkie leżą pokotem w łóżach w domu :evil_lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześc wnusiu :multi: Wita Cie kolejny bankrut :roll: -
[quote name='Maga100'][B]nooo, Leon juz go wychowa :evil_lol: :evil_lol: potem już zaden nie bedzie mu straszny ;) [/B][/quote] Moze Saba go przeszkoli ? :evil_lol: Wtedy na pewno będzie grzecznym poslusznym milym pieskiem ... jak Szczepan Vectry :evil_lol: [quote name='mmbbaj']:-?...............:huh: [/quote] buhahaha :roflt: Ja wiedzialam, ze nie umiem tlumaczyc :evil_lol: Moze mi lepiej pójdzie pismem obrazkowym :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/311/8623ad5d53c8a856.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]Dobry wieczór szanowne koleżanki :p[/I][/B][/quote] [quote name='Pysia'] Dobry wieczór szanowne dogomaniaczki :p[/quote] :stupid: Idę spac bo mi sie udzieli :roll: :evil_lol:
-
[quote name='Hania'] Skupianie się: [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/214/z2lz0.jpg[/IMG][/quote] to jest skupianie się? :crazyeye: :evil_lol: To jest raczej szok :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
No to pzresrane z tym uszami :shake: [quote name='Pysia'] To ostatnie futra w moim życiu ...[/quote] tak se mow :evil_lol: -
[quote name='samograj']NIE ROZUMIEM, U CIEBIE INNACZEJ SIĘ LICZY???? J [/quote] tak, :lol: bo np ja mam ustawione w edycji opcji ze mi sie wyswietla 40 postów na stronie, ale mozesz ustawić 5,10,20,30 a nawet 100 ;) i w zwiazku z tym w zalezności od tych ustawień, będziesz miala w danym topiku inną liczbe stron. Ja mam w tej chwili 137 stronę Galerii.. Zagajka ;) [quote name='mmbbaj'] w tytule? :cool3: [/quote] :shake: :evil_lol: Nad danym postem w linni gdzie jest data i godzina wyslania postu (ta jest po lewej) z prawej masz numer postu w danym temacie. Kliknij go sobie to zobaczysz co się stanie ;)
-
[quote name='ara'] Tylko co ja w tej sytuacji powinnam zrobić? Udawać, że trzymam kciuki?:hmmmm:[/quote] Zacznij udawać, to moze jej się uda coś napisac :evil_lol:
-
Cześc Malgosiu :multi: Zagrajek jest bowski :loveu: Tytul bardzo dobry, ale... nie podawajcie w tytulach numeru stron :evil_lol: bo ja np. strony 535 u Ciebie jeszcze nie mam :evil_lol: i dlugo mieć nie będe :evil_lol: [QUOTE]rzeba wejść na 2 stronę i na dogo, historia Zagraja zaczyna się od posta Żanety z 19.11... tzn. linka na Allegro.., nie umiałam podać linka do str 2 :roll:[/QUOTE] Najlepiej podawac linka do konkretnego postu ;) to toto w prawym górnym rogu w każdym poście ;)
-
Cześc Alu :multi: Dzisiaj ja jestem nie wyspana :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][B]ależ zapraszam serdecznie każdego wieczora po 21 :p [/B] [B]a w piatek po uprzednim zdzwonieniu, bo będę krążyć pomiędzy Bielanami a Jabłonną :p [/B] [/quote] a to za duzo tego czasu ni mom :roll::evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć wnusia No i jak wyniki bo mnie palcate bolom :razz: -
O cześć Ara :multi: [quote name='ara'] a Ty gdzie uciekłaś?:mad: [/quote] uciekła poudawać, ze magisterke pisze :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No kiepskie te wyniki :shake: [QUOTE] świadczy o niedrożności układu żółciowego[/QUOTE] A czy psom sie robią kamienie żólciowe ? :hmmmm:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]ale o godzinie, o której zaczniecie odwrót z opłatka, ja już będę 3 km za Jabłonną :p [/B][/quote] to moze ja bym go jakoś wczesniej odebrala :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]oczywiście. zapraszam. 3 km za Jabłonną :bigok:[/B][/quote] to gdzie Ty będziesz te kartony pakować ? :crazyeye: Ja zem myślala, ze pakuje się w miejscu wyprowadzki a wprowadzki :evil_lol: