-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Maga100']:shake: :shake: :shake: [/quote] :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: [quote name='Maga100'][B]będę pakować kartony :angryy: [/B][/quote] to spakuj mój zastępczy komputer, jak będe wracać z Araba to po niego wstapie :diabloti::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
Paula pisalam u siebie, ze będe ;) [quote=Maga100;2630311 [B][/b][B]siedzę cichutko [/B] [/quote] chora jesteś? :crazyeye::shake::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] mam jeszcze kilka posprzątanych Lunek z oczami :loveu: [/quote] a gdzie Luna wsadza oczy jak ma balagan ? Do sloiczka? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja tak sobie po ciochutku zaglądalam co jakiś czas jak bywalam na dogo, .... zal mi bylo, ze się żegnacie, a tu taka niespodzianka :multi: Witam ponownie :multi:
-
[quote name='dealer']juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:) kochani jutro jade do Polskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii juuuuuuuuuhuuuuuuu:loveu:[/quote] Huraaaa :multi:
-
[quote name='Pysia']Cichaj Babcia :mad: Magda szuka teraz swojego drugiego ja :diabloti:[/quote] rozdwojenie jaźni ma? :crazyeye:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześc Wa[SIZE=4][B]sz[/B][/SIZE]ka :multi: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cześc dogociólko :multi: [quote name='Maga100'][B]ja bedę z wami myślami :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: [/B] [B]bo w piatek - wg TZta się przeprowadzamy, więc..... :razz: [/B][/quote] a wedlug Ciebie? :evil_lol:
-
Cześc Ewa :multi: [quote name='evaxon'] a co do brzuszka :siara: oj bo tam aqrat nie widac:evil_lol:[/quote] Przyznaj się wciaglaś brzuch :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć wnusiu :multi: Pogonilaś kupalonowi Tomiego kota to teraz pogoń temu Szelmowemu usznemu syfowi :diabloti: -
A mowi, ze to mnie nie ma :evil_lol:
-
Haniu witam CIę,:multi: pomimo tego że Ty mnie nie :evil_lol:
-
Witam Alę i Lejka :evil_lol:
-
Portrecik rewelacyjny :loveu: a Facet z pluszakiewm w łózku ........:roflt:
-
Cześć :multi: Ja przyszlam to ona poszła :shake:
-
[quote name='Gosiek']pracuję .... ciężko pracuję.... cholera jasna... może przy następnej okazji bardziej w mój czas wolny traficie :razz:[/QUOTE] O 21,00 bedziesz w pracy? :crazyeye::shake: [quote name='Gosiek'] [U] [/U] a to moje ogródkowe kwiatuszki które właśnie sie wzięły za kwitnięcie :crazyeye: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/295/e2b3ea6af3f5f631.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/305/d03382180e3b2d40.jpg[/IMG][/URL] miłego dzionka i tygodnia - postaram się wpadać choć na chwilkę w miarę możliwości[/quote] piękną wiosnę mamy tej zimy :evil_lol: Witaj Zapracowana KObieto :multi:
-
[quote name='Maga100'] [B]I wcale nie wierzę, ze Pika żyje, bo Pika, jak żyła, to byla inna i ciagle była na dogo, dniem i nocą, świątek i piatek :shake: [/B] [/quote] no pzreca jestem :evil_lol: o co Ci chodzi ? :shake::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]jak ja wychodzę z pracy o 21, to mnie nikt nie żałuje :placz: [/B][/quote] [quote name='malawaszka']a jak ja jestem w pracy całą dobę to mnie też nikt nie żałuje :placz:[/quote] a jak ja mam urlop to mi nikt nie zazdraszcza :placz::evil_lol:
-
Magda wyobraź sobie, ze zyje :evil_lol: [QUOTE][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-17-4.jpg[/IMG] [/QUOTE] A czemu Leon lata z kolczatką i to wywiniętą kolacami do gory? :mad: Balaś się, ze nas spotkasz? :evil_lol:
-
[quote name='dbsst'] jutro do 20 pracuje :placz:[/quote] od rana? :crazyeye:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:p[B][I]a ja też upiekłam dzis babeczkę [/I][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/306/d711a47151ccfc2e.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/306/d711a47151ccfc2e.jpg[/IMG][/URL] [U][/U] [U][/U][/quote] To chyba facecik :evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Matko waszka coś Ty Lunce zrobila ? :crazyeye: Teraz jej musisz dla rowności posprzątać brode :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Teklunia'] i dzięki temu u Ciebie nie miałam dużo nadrabiania ;) tylko drzwi pomarańczowe obejrzałam i juz jestem na bieżąco ;)[/quote] ale mje drzwi juz nie są pomarańczowe :lol: