Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='Pysia']:bigok: Chodź do nas :bigok: Przyjmujemy każdą duszyczkę co cierpi na kalectwo zwane beztalenciem :bigok:[/quote] mnie też :multi::multi: [quote name='HankaRupczewska'] [B]Jestem szczęśliwą posiadaczką prześcieradeł. I psów dobrze wychowanych. Takich, które NIE SYPIAJĄ w łóżkach[/B] :diabloti: [/quote] ja tez mam dobrze wychowanego psa :multi: Sypia w łózku zawsze wtedy kiedy mam ochotę się do niej pzrytulic :evil_lol: [quote name='HankaRupczewska'] Na dowód część mojej szafki : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/5/97af864a4728a06b.jpg[/IMG][/URL][/quote] :crazyeye::crazyeye: a Wy filmy oglądacie, czy rowno poukladane prześcieradła? :roflt:
  2. [quote name='dbsst'] 2 no właśnie nie wiem :placz: juz się doczekać nie mogę :multi: może na najbliższe spotkanie przy kawiw go przyniesiesz cobym mogła go chociaż pomacać :cool1:[/quote] i chyba tylko pomacać :roll: Bo nie mam lampy :roll: Chyba, ze też znajde, bo pamiętam że była :evil_lol: Aaaa znalazlam jeszcze w domu Smiene :evil_lol:
  3. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/bdaea1b08b8c3b31.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ozzy zaslonił jajeczka :placz::evil_lol: ceśc :multi:
  4. Witaj nieskazitelna Haniu :evil_lol: [quote name='HankaRupczewska']Bosze, [B]Ty WYDRO[/B] paskudna :lol: - dobrze, że powróciłaś :evil_lol:[/quote] Ja nie umiem pływać :evil_lol:
  5. Witaj dzielna wnusiu :multi: A kup sobie jakąs Nicorette, albo te plastry z nikotyną :razz: [quote name='HankaRupczewska']Noooo ! ZAWSZE mam białą bluzeczkę :evil_lol:[/quote] przy paierosach to ona biala nie była :evil_lol:
  6. [quote name='dbsst'][U] [/U] [U][/U][U][/U] [B] pies z uchem na głowie[/B] :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/2/b31ba24492376b8c.jpg[/IMG][/URL][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Pies z uchem na głowie zarąbisty:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] A co Wy takie zdzwione? :roll: Niby pies gdzie ma mieć ucho? :roll: Na doopie? :evil_lol: [quote name='dbsst'] t zdjęcie było robione [B]analogową lustrzanka[/B] :loveu: [/quote] Dominika pogoda do doopy, to kiedy my przetrenujemy mojego Zenita? :placz:
  7. [quote name='Pysia']Już na szczęście nie ;) Za wilgotny klimat i zbyt senne miasto ;) [/quote] W Warszawie dzisiaj tez :angryy: Waszka a jak pzryjedziesz to moze znowu komuś jakieś zeberki zawieziesz bo im malo :diabloti:
  8. [QUOTE] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-6-3.jpg[/IMG][/QUOTE] Magda zamykasz tam A. jak jest niegrzeczny? :evil_lol:
  9. [quote name='HankaRupczewska'] Paliłam kiedyś namiętnie. Bywało, że i 2 paczki dziennie :smokin:[/quote] Tyyyy???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Przeciez Ty jesteś nieskazitelna :diabloti:
  10. W tym roku nic się zlego nie wydazy :shake: Nie ma prawa :mad: A Idunia szlaeniec , bo mloda, z wiekiem jej przejdzie :evil_lol: Tylko oby jak najdluzej taka byla :evil_lol:
  11. .... [quote name='HankaRupczewska'] Sprawa jest więc otwarta. :p[/quote] Obawiam się że może byc zamknieta :evil_lol: za dręczenie kota :evil_lol: [quote name='HankaRupczewska'] Koniec świata się zbliża ... [B]JA I KOT[/B] .... :crazyeye:[/quote] Raczej Mania, Gezio i kot :evil_lol:
  12. Haniu Ty chcesz kota? :crazyeye::evil_lol: A co na to Gezeslaw? :evil_lol:
  13. Wnusiu a babcia też pali :evil_lol: kaszle, ale nie rzuca :evil_lol: A jak tam Moje nowe wnuski są już czy nie ma? :razz:
  14. Ooo Bolek się wypłukuje :multi: [QUOTE] [IMG]http://img489.imageshack.us/img489/3851/dscf3966km5.jpg[/IMG][/QUOTE] Buhaha, ale dieta :roflt: [quote name='malawaszka']wóciłam już :p szlajałam sie troszke, ale zmyłam się do domu jak pewien pan siedzący w stoliku niedaleko zaczął mi stawiać martini bianco - mmmniaamammmmm - swoją drogą to skąd on iwedział, że uwielbiam akurat bianco????? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: nooo i wsio byłoby superr bo takie gratisowe driny nie zdarzają się często, gdyby ów jegomość nie był w wieku mniej więcej OD :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dobranoc :hand:[/quote] zanim zwialas to trza bylo sprawdzić stan jego konta :evil_lol:
  15. Dominika rabnij Magdzie te koty :evil_lol:
  16. [quote name='HankaRupczewska'][B]NIEEEEEEEEEEEEE[/B] [B]!!!!!![/B] :shock: :shock: :shock:[/quote] Hania nie chciala kota bo się wystraszyla o czułe miejsce T-Z-ta :evil_lol: [quote name='Pysia']Magda zapomniała dodać że koty [B]wyjadają masło z maselniczki[/B] :diabloti: [/quote] Nie tylko koty :diabloti:
  17. PIKA

    Poprostu Lala : )

    cześć dziewczynki :multi: a skąd kot w avatarze? Nie doczytalam czegoś? :oops: [quote name='kamila-dog']To byl pan onek i w sumie to pierwszy raz go w tym parku widzialam,pies biegal sobie sam i robil co chcial,wlasciciel przyszedl po niego po jakims czasie :angryy: Murzyn...[/quote] a tam to jest jakieś prawo w tym względzie? Jak pies nie jest agresywny to może sobie latac i robić co chce (oprocz gryzienia :evil_lol:) ?
  18. Cześc Agus :multi: [quote name='aga1215']a Ty mi będziesz szyby wstawiać? ;) :evil_lol: [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/551/baca0220asr8.jpg[/IMG] :roll:[/quote] Dla mnie to też zdjęcie roku :loveu: [quote name='aga1215']dzięki :buzi: - ale - hi, hi - chyba za odwagę :lol: wiesz jak zmiatałam, kiedy facet zorientował się, że go fotografuję :evil_lol: myślałam, że zaraz nam szyby polecą ........[/quote] A co u Was te bacowe takie nerwowe? :hmmmm: :shake::evil_lol:
  19. Cześc [quote name='Anka12'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/13/1d26a768cdd570b5.jpg[/IMG][/URL] Moja pierwsz przeróbka[/quote] Fajowska ta przeróbka,:cool3: ucz się dalej :razz:
  20. [quote name='Katerinas']A z pozwoleniem weta? :hmmmm: Ja podskórne robiła, i zastrzyki.....[/quote] no z pozwoleniem weta to bym też zrobiła. Chodziło mi o to, czy lek w kroplówce nadaje sie do podskórnego podania. :lol: Kroplówki podskorne juz dawalam :roll:
  21. [quote name='malawaszka']ohhh dopiero teraz rozumiem o co chodziło z Piką i dogiem i Sabą a było pisane w innych galeriach :p [/quote] a o co chodzilo?, bo ja nie wiem co Ty zrozumialaś :evil_lol:
  22. [quote name='dbsst']a kto wie czy jak nie miałas w oku to nie miałaś i na uście :eviltong:[/quote] aż tak opadającej powieki ni mom :eviltong::evil_lol:
  23. [quote name='malawaszka']hihihihi ja też, ale nie na raz - stopniowo coby szok nie był zbyt wielki :evil_lol:[/quote] eee jak darczyńca taki kiele 70 -stki to szok nawet wskazany :evil_lol: [SIZE=1](dla nas)[/SIZE] :evil_lol:
  24. [quote name='malawaszka']ufff na szczęście czystej nie mam - wypiłam w Sylwestra :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] eeetam to do Ciebie teraz nie przyjadę :shake: Chyba, ze na Sylwestra :evil_lol:
×
×
  • Create New...