-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Ojej Gosiu no mów czym pstrykasz te fotki, :cool3: bo jakoś ich wcale nie spadła :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jejciu jaki maly gośc jest bowski :loveu: A Twoje SS-many jakie grzeczne :evil_lol: Ostatecznie Luna go nie zjadła :evil_lol: [quote name='malawaszka']no włączyłam pranie :p b na chwilę obecną musiałabym jechać i [B]lansować się nago[/B] :shake:[/quote] zimno Ci bedzie :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ona też ma snieg :placz: Tez bym kciala :oops:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć wnusiu :multi: U nas siakos tak dziwnie :roll: Niby rano bylo słońce, ale teraz szaro jest a wiatr mało łba nie urwie :roll: [quote name='Pysia'] Acha :) Dodam że Zmorka postanowiła wywietrzyć nam dom i otworzyła na godzine wejściowe drzwi :mad: Mam z deczka zimno....[/quote] On dba o Wasze zdrowie, pomieszczenia mieszkalne nalezy wietrzyć bez względu na porę roku :evil_lol: -
[quote name='Pysia']Magda wiem że tak w ostatniej chwili ale oznajmiam Ci że nie mogę do Ciebie na Sylwka przyjechać :grins::grins::grins:[/quote] Sie przyznaj :evil_lol: Boisz się, ze Cię do garów zagoni :evil_lol:
-
Cześc :multi: a zlodziej sie bardziej nie pochorował po tym pierniku? :evil_lol: [quote name='Pysia']Mój TZ co prawda po drzewach JESZCZE nie łazi ale pierwsze objawy zdziecinnienia są już widoczne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] na starość się tak podobno robi :evil_lol:
-
Witaj Haniu :multi: Wczorajszy Gezio rewelacyjny :loveu: Kubelek z KFC tez :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Ale u Ciebie śniegu :crazyeye: A TZ majsterkowicz.. posikalam sie :roflt: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] noo dałam radę :grins: a Bolesławek to aniołek - śpi grzecznie a kroplóweczka sobie kapie :multi: zero stresu :loveu: już nie dam mu robić u weta - tylko na zmianę wenflonu będziemy tam jeździć:p[/QUOTE] Najtrudniejszy pierwszy krok :multi: [quote name='dbsst']kurka widzisz jakbyś mieszkała w wawie to bym sie pofatygowała i Ci ta kroplówe podłaczyła :shake: [/quote] pamietam jak do mnie Korona z Mokotwa jechala o 22 żeby Sabie zastrzyk zrobić :evil_lol: A teraz to pikuś :evil_lol: i zastrzyki i kroplówki psu, zaden problem [quote name='Katerinas']buahaha :lol: waszka, mi też zawsze przywże do gara lub się przypali :roll: [B] Nie wiem jak inni to robią [/B]:roll: :angryy: [/quote] No jak to ja? Tak samo, jak my wszyscy :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'] [B][COLOR=Red]Leon [/COLOR]na nie warczy, gdy [COLOR=Red]przygotowuje [SIZE=4]mi[/SIZE] miskę[/COLOR], a koty są w kuchni :cool1: :cool1: :cool1: [/B] [/quote] Leon Ci gotuje? :crazyeye: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='jo-jo'][COLOR=#ff00ff] [/COLOR] potem (mam nadzieje) wchłonie kluchy (al dente :evil_lol: ) z [COLOR=Red][B]miśkiem [/B][/COLOR]:evil_lol:[/quote] karmisz psa niedźwiedziami? :crazyeye: -
[quote name='jo-jo']To może dog będzie nad nia panować ?:evil_lol: I przekona do kotów, że one ni do jedzenia? :evil_lol:[/quote] Obawiam się własnie, ze to raczej ona nauczy doga jeśc koty :evil_lol:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/c796bf27cfece9b6.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] coś mu glupio :razz: Chyba zakosil te kluczyki :evil_lol:
-
[quote name='jo-jo']Hihi, a ja powiem Ci że któregoś razu jak wracałysmy z Koronką ze spaceru, na klatce spotkałyśmy kotka psy były puszczone i jak zobaczyły kota to chyba ciutke je zatkało bo nic nie zrobiły :evil_lol:[/quote] Saby nigdy nie zatyka na widok kota :diabloti: powiedziała bym, ze wręcz przeciwnie :diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ysia mieszka w tym największym kółku :lol:[/quote] to Psia ma dom bez kantów? :crazyeye: :evil_lol: [quote name='Pysia']A Ty sikasz na każdym spacerze? :evil_lol: [/quote] ja raczej sikam PO spacerze, szczególnie jak na dworze zimno :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka nie panikuj, podlaczaj migiem :mad:a dalej to samo poleci :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='simbik']He, he, he :evil_lol: to sama przyjemność, czasem czuję się jak woźnica rydwanu w Coloseum :eviltong: .[/quote] a ha sie pewnie będe czula jak latawiec :evil_lol: [quote name='Pysia']A tak jak ja z moimi :) W sumie nie ma problemu ;) Chyba że za blisko mnie przejeżdza motocykl.....[/quote] motocykl to pryszcz, koło mnie jest pelno kotów :diabloti:
-
Cześc Alu :multi: Ale Wam się dzionek zaczął :shake: ale na szczęście wszystko dobrze się skończylo :roll: A ja jutro na kolacje Sylwestrową robię lasagne z mięskiem :eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='jo-jo'] To co rozumiem że moja rozmowa z Sabulą już nie potrzebna? Sama jej to wyperswadowałaś? :razz: :lol: [/quote] z Sabula t6o ja sama pogadam, :mad: ale ja i tak jeszcze nie wiem co zrobie ,:evil_lol:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/3fdcf4dcccab8ba1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O matko, ale ją wygło :crazyeye::evil_lol:
-
[quote name='HankaRupczewska']Wiecie co ? Pocieszcie mnie :placz: :placz: :placz: Pojechałam z Gezesławem na spacer - i ZGUBIŁAM kluczyki od samochodu :placz: Na tej francowatej sawannie nie znajdziemy ich do końca świata ... :-([/quote] Biedactwo :shake: :glaszcze: A ja wrocilas do domu? :hmmmm:
-
[quote name='LAZY']Hej Jojeczki! Ale extra, że Cypek bedzie mamusią! PIKA ja nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz...Cypkowy cieciak w sam raz dla Ciebie![/quote] no jest się nad czym zastanawiać :roll: [quote name='Maga100'] [B]i jak dylematy? a raczej co Saba na to? :evil_lol: [/B][/quote] bedzie musiala przyjąc moją decyzje :evil_lol: Tylko jak ja bede z tymi dwoma potforami wylazic na dwór :crazyeye::evil_lol: [quote name='jo-jo'] A na dodatek powiem że dzisiaj urodziły się dzieci po Hipogryfku Koronkowym i jest ich 8 żółciutkich 5 chłopaczków i 3 dziewuszki :loveu:[/quote] Ojej :crazyeye: To Hipek rozplodowy ogier :crazyeye:
-
O ile fotek Axia :multi: [quote name='dbsst']zapraszam ale nie na szkolenie a [B]na kaffe[/B] :D [/quote] Ty jej nie wierz, ona nie ma kawy, ona ma piwo :evil_lol:
-
[QUOTE] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-29-10.jpg[/IMG][/QUOTE] ciekawe kiedy Pela zaświeci :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Ciekawe jakby spała Twoja Saba jakby cały dzień szalała z drugim psem a pomiędzy szaleństwami preciągałabyś się z nią dookoła domu sznurkiem :diabloti: Biedne dwa czarne futra dzisiaj nie spały wcale w dzień :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] no wiesz, ale nie wysikac sie nawet? :shake: To nie do pomyslenia :evil_lol: [quote name='jo-jo']Co się śmiejesz mojemu też się zdarzyło :evil_lol: [/quote] w jego wieku? :crazyeye: