-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']widziałam jak oglądała w sklepie Zeberki :evil_lol:[/quote] a po co mi zeberki ? :hmmmm: Ja mam 5 i trzy nowe jajka :evil_lol: -
Hej, hej :multi: cześc :multi:
-
Cześc Kasiu Widzę, ze Ciebie tak samo nie bylo jako i nas ;)
-
[quote name='dbsst'][COLOR=red]UWAGA UWAGA[/COLOR] [FONT=Arial Black][COLOR=red][B][U][SIZE=5][COLOR=darkred]W PIATEK O 21[/COLOR][/SIZE] SPOTKANIE WIGILIJNE [COLOR=Magenta]PRZY KAWIE[/COLOR] W ARABIE[/U][/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak wigilijne to chyba przy opłatku :evil_lol:
-
Czesć Dominika :multi: Gratulacje z powodu zdanego egzaminu :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześc Waszka :multi: Posprzatalas juz ? :evil_lol: I powiedz temu Bolkowi, żeby się przestal wyglupiać, nooo :mad: ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cześc Haniu :multi: Uzytek z nowego aprata niezly robisz :razz:
-
Cześc dresira :evil_lol:
-
Cześć Magda :multi: Ochydek wygląda coraz mniej ochydnie :razz: [quote name='dbsst'] juz se nogi wydepilowałam na ta okoliczność :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] a po co? Mialas jakiś dlugie rózwe buty zakldać czy jakos tak :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć wnusia :multi: Kupilaś już coś babci pod choinke ? :evil_lol: -
Cześć dziewczyny :multi: Blue jest rewelacyjna :loveu:
-
Cześć Aguś :razz:
-
Cześć leniuchy :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć wnusiu :multi: widzialam zdjęcia wlasnych :evil_lol: dzieci i wnuków :multi: Tylko te sucze uszyska :mad: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześć obzartuchu :evil_lol: [quote name='AnkaG']Jak ja bym dorwała takiego 10 lat młodszego to by tylko pióra fruwały. :cool3: A dzisiaj mam urodziny, więc zdmuchnijcie ze mną świeczki. :tort:[/quote] [I][SIZE=4][COLOR=Red][B]Anka wszystkiego najlepszego :BIG::BIG::new-bday::new-bday::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:[/B][/COLOR][/SIZE][/I]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cześć Alus :multi: Melduje, ze wszystkie portrety jajkow obejrzalam z wielką dokladnością :evil_lol:
- 78403 replies
-
Cześć zapracowana i zaskakiwana Haniu :razz:
-
Cześć ciotka :multi:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]No teraz to ja juz wiem, co pociaga waszkę[/COLOR][/B][/quote] raczej podejrzewam, ze to Waszka by se pociagala :evil_lol:
-
Czesc Poświatki :razz:
-
Witajcie Moi Mili
-
Czesc dziewczyny :multi: widzę, ze Wam się nieźle zyje w tej Angliji :lol: chociaż Lalka rozrabia :razz: i ma swoje antypatie :razz: to zupelnie jak moja ruda maupka :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ufff przebrnelam :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)