Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='kamila-dog']Pika-ty pewnie teraz myslisz ze wszystkie dogowate chleja :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] bo co poniektore tak wyglądają :evil_lol:
  2. PIKA

    Poprostu Lala : )

    [quote name='kamila-dog']Nic nie pila :eviltong:[/quote] To pewnie dlatego taka zalamana :shake: :evil_lol:
  3. [quote name='Patka']PIKA byłam bardzo niegrzeczna :evil_lol:[/quote] mówią, ze rok to nie wyrok :evil_lol:
  4. [quote name='malawaszka']z lekami ta kroplówka, a podskórnie to ja mu nie zrobię :oops: :shake: [/quote] jak z lekami to bez pozwolenia weta podskórnie te z bym nie zrobiła ;) ale "czystą" to czemu nie :evil_lol:
  5. [quote name='Elitesse']pysia chyba caly zcas sprzata ze tu nie zglada :diabloti:[/quote] Sprzata bo ksiądz się z rewizyta zapowiedzial :evil_lol:
  6. [quote name='dbsst']1. hahhaha jak nie jak pewnie tak ;) [/quote] 1. ja miodu nie pilam fcale :diabloti: ja go tylko mialam w oku :diabloti:
  7. Buhaha brawa dla Idy :multi: :evil_lol: Marcin ma przerabane :evil_lol:
  8. [quote name='malawaszka']leżałam :eviltong: ehhh a wieczorna sesja kroplówkowa nam nie poszła :shake: wenflon się zepsuł i dupa :shake: [/quote] a nie mozna tego podskórnie puścić? To z jakimś lekiem, czy "czyste" plyny?
  9. [quote name='Agunia-Pańciunia)'] no pieknie.... Wy to sie lubicie))) rzeklabym nawet kochacie)))) milosc kwitnie....jak w malżeństwie z 50 letnim stazem....hihihi :evil_lol:[/quote] No jasne, ze milość kwitnie :evil_lol: Taka sado-macho :evil_lol:
  10. Czesc wnusiu :multi: czy juz zostalas ekskomunikowana? :evil_lol:
  11. Cześć wpadlam z rewizytą Fajne te Twoje psiaki :loveu:
  12. PIKA

    Poprostu Lala : )

    [QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img346.imageshack.us/img346/6933/picture025cz0.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] buhaha,a co Lalka piła? :evil_lol:
  13. [quote name='jo-jo']Dzięki Kochana :calus: A tu sylwestrowy Jojek :evil_lol: [IMG]http://dozek.republika.pl/Sylwester.jpg[/IMG][/quote] Łomatko :evil_lol: a czego on sie tak nachlał? :evil_lol:
  14. Cześc leniwa Kasiu :multi: To ja leniwa Agnieszka :evil_lol:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi:cześć wróciłam do domciu z pracki a teraz kawusia bo zasypiam nad klawiaturą:razz:[/I][/B][/quote] [quote name='paula_z']Czesc Alu :loveu: Ja wlasnie koncze kawusie, tez ledwo patrze :cool1:[/quote] O widze, ze Wy macie to co ja :roll:
  16. [quote name='malawaszka'] znowu musiałam z nim siedzieć dwie godziny na podłodze :mad:[/quote] trza się bylo polozyc :evil_lol:
  17. No Mańka się wreszcie zemścila za wszelkie krzywdy :evil_lol:
  18. Cześć Alus :multi: [quote name='malawaszka'][quote name='beria'] Po prostu biorę ile mi potrzeba :p Dla takiej ambitnej osoby, jak ja to upokarzające :angryy:[/quote] no ja tam bym się nie czuła upokorzona jakbym mogła brać ile chcę :p[/quote] ja bym wzięła wszystko :evil_lol: [B]Patka[/B] a czemu Cię zamkli?
  19. [quote name='Maga100'] [B]wiesz co, żebym ja tutaj nie napisała kto kogo polewał miodem :cool1: z premedytacją :diabloti: :evil_lol: [/B] [/quote] No chyba o mnie nie mowisz? :diabloti: [quote name='dbsst'] dwa koty + miód + [B]goraca Maga[/B] = dobra zabawa[/quote] To co wyście we dwie robiły? :crazyeye: [quote name='dbsst'] [B]ja[/B] [B]za srawa[/B] Magi [/quote] Dominika na litość Boską coś Magdzie zasrała? :crazyeye: :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]ja mam wciąż lepiący się stół, bo nie wytarłaś :cool1: :cool1: [/B] [/quote] A Ty wytarłas jej podloge? :evil_lol:
  20. Pysia niech on się cieszy, ze go w ogóle wpuścilas :evil_lol:
  21. [quote name='malawaszka']tiaa tylko drapać go muszę ja bo sam sobie nie sięga :cool1:[/quote] to drap :evil_lol:
  22. Ale mieliście fajowskiego Sylwestra :multi:
  23. Cześc Paula w nowym roczku :multi:
×
×
  • Create New...