Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. PIKA

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']:lol: oj tak - tegoroczna zima jest cudnie kwitnąca :evil_lol: [B] jutro zrobię zdjecia wrzosu[/B] - dziś mi przepalone wyszło - zobaczysz Olu jak cudnie kwitnie :loveu:[/quote] taa zrobisz :roll:jak go śnieg w nocy nie przykryje :roll:
  2. [quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]moja dosc dlugo schnie.....:loveu: [/B] [B]to nie takie łatwe....i proste...[/B][/quote] Głowy tez się tak łatwo nie urywa :evil_lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ZARTOWAŁAM .........:diabloti: [/B][/quote] no przecież ja też :diabloti:
  3. Cześc Alus :multi: Juz myslałam ze te Tufikowe zdjęcia w śniegu to dzisiejsze :evil_lol:, ale doczytalam, ze sprzed roku :lol:
  4. Cześc Aluś :multi: pokaz mi snieg :razz: bo zapomnialam jak wygląda :evil_lol: a u Was podobno jest :evil_lol: [quote name='samograj'] [CENTER]JEJ SZCZENIAKI TO NP.: ANONIM z Zadupia vel ANONIM Haiditarod[/CENTER] [/quote] :roflt: :roflt: posikalam sie :evil_lol:
  5. Cześc Ewcia [quote name='Vectra']Ewka marudo :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :hmmmm: po kim Ty to masz :hmmmm: no po kim :niewiem: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] od razu mowie, ze nie po mnie :shake: [quote name='tygra']a umnie śniegu brak[/quote] na razie :diabloti:
  6. [quote name='paula_z']Tak, tak, Monika, wpadaj do Wawki :multi:[/quote] pójdziemy do Araba albo do Zagielka :multi: a Maga Cie po Warszawie powozi :multi:
  7. [quote name='madzia18sosnowiec']ZE COOOOO??:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :oops: :eviltong:[/quote] no jak co? :evil_lol: [SIZE=3][B]pyrga :evil_lol: [SIZE=2]znaczy szturcha, opukuje itp :evil_lol:[/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=2][/SIZE]
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I] Dlaczego nie masz odsyłacza w podpisie do swojej galerii:cool3: [/I][/B][/quote] Bop lubi jak się jej szuka :mad:
  9. [QUOTE] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Fotki/Macho.jpg[/IMG][/QUOTE] Łojezusie :crazyeye: Ona ma 7 miesięcy ? :crazyeye: Alee wielki :loveu:
  10. Cześc slodka wnusiu ze slodkimi psami i pracoholicznym TZ-tem :evil_lol:
  11. Paulina zrob to Echo, nie dla psa ale dla siebie ... bo się wykończysz a my kciuki potrzymamy ;)
  12. Jak tam Szpilunia dzisiaj? :shake: [quote name='Patka']Bidna tu pogoda sie szykuje [/quote] taaa zimowa :roll: akurta dla Szpili, co bez stanika lazi :evil_lol:
  13. Cześc moja prawnusiu :multi: Ja Was pamiętam, ja do Was zaglądam, :multi: Tylko się nie odyzwałam :oops:
  14. A czemu chlopak nie chce wychodzic? :hmmmm:
  15. Czy moja praileśtam wnusia jest znowu chora ? :mad:
  16. No wnusiu ja kcem nastepne czarne prawnuki :razz:
  17. Cześc moja praileś tam wnusiu :multi:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][I]Czyżby Pikowy żółtek;) [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/3742/ciukoskie17ut.jpg[/IMG] [/I][/quote] przeca te dwie na 1-szym planie to suczki :eviltong: [quote name='nelson']:loveu:A to maleństwo z żółtą wstążeczką to Chomisia ? :loveu: [/quote] Tak :laugh2_2: ale z Chomisi się już świnka morska zrobila (urosla znaczy się :evil_lol:)
  19. [quote name='malawaszka']j tylko ta cholerna pustka mnie dobija, mimo tego, że jest Luna to tak [B]łyso na spacerach z jednym psem [/B]i wogóle bez sensu[/quote] [SIZE=4][B]Córciu moja :loveu: Mamcia[/B][/SIZE][SIZE=4][B] ma lekarstwo :cool3: CTR :razz:[/B][/SIZE] [quote][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7745/xxx8cy.jpg[/IMG] [/quote] :crazyeye: buhahaha :roflt: cuudo :loveu:
  20. [quote name='Maga100'] [B]taaa, upały takie :evil_lol: [/B][/quote] a nie ? :crazyeye: Bo Saba ma takie samo zdanie :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/21/360b07c78894358f.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B] :loveu: [/B] [B]jakby moja tak wpadla do takiej kaluzy to chyba bym glowe urwała:diabloti: [/B][/quote] a nie latwiej wysuszyć? :hmmmm: :evil_lol:
  21. Kasiu trzymam kciuki za Sabe, :kciuki: Niestety starośc nie radośc :shake: i z dysplazją moż zyć dlugo :multi: A co do środkow to ja Sabie podawałam wyciąg z czarciego pazura, kupionym normalnie a aptece (niestety nie pamiętam nazwy handlowej leku) Toto jest przeciwzapalne, przeciwbólowe a na pewno nie ma aż takich skutkow ubocznych jak sterydowe czy niesterydowe leki o podobnym dzialaniu
  22. [quote name='Katerinas']Dzięki [B]Pika[/B] A ten Markowski na Żeromskiego to według Ciebie oki? .[/quote] ja nie narzekam Ona ma doświadczenie chociazby z racji tego, ze ma hodowle mastifów więc się zna na molosach
  23. [QUOTE][B]Leona udało się zatrzymać, zanim wskoczył do jeziorka. Niestety, kałuży nie przewidzieliśmy[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-21-8.jpg[/IMG][/QUOTE] buhaha Leonek się schlodzil :evil_lol:
  24. [I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Red][B]Agus to Wszystkiego Najlepszego[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/DSC03208.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...