Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Dzisiejsze a wlaściwie wczorajsze fasolki :loveu::loveu: Juz sie nam oczka otwieraja powoli :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/25/bb668d0e6c71a2fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/68/571685b4da47d27d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/304/793b909199f6fe2c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/25/7cc6abb09665b0db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/68/6587761d973c1972.jpg[/IMG][/URL]
  2. Dominika mam dla Ciebie a wlaściwie dla Emila robotę za jakieś 2 - 3 tygodnie :cool3:
  3. [quote name='Pysia'] Ano ma się obowiązki :eviltong:[/quote] Twoim podstawowym obowiązkiem jest siedzieć na dogo :evil_lol:
  4. [quote name='Alicjarydzewska']:lol::lol::lol:[B][I]nie podjudzaj...i tak nic z tego ....u nas tylko 1 pies[/I][/B][/quote] [quote name='Vectra']gdzież bym śmiała :cool3: u was 1 pies to oczywiste bo duga to ma być suczka :evil_lol:[/quote] bulik miniaturowy :evil_lol: mniejsze koszta :evil_lol:
  5. [quote name='LAZY']N Ale spokojnie skończ Arthroflex i przejdz na Caniviton i [B]porównaj efekty[/B].[/quote] Tu nie ma co porownywac te preparaty sa zupelnie rózne i dzialają na zupełnie co innego ;)
  6. Tigerce ladnie na śniegu :loveu: [quote name='evaxon'] bylam z Tigierka na dworku pobrykac i....:placz: o ja glupia niewysmarowalam jej lapek wazelinka:placz: i bedna sunia ma łapke peknieta:placz: i krewka jej leciala:placz: [/quote] a moze ona się skaleczyła? :roll: O kawalek lodu na przyklad :roll: Na to wazelinka nie pomaga :shake:
  7. [quote name='orzech']Teraz pora na fotospacer tego pana: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9681/img0006dl7.jpg[/IMG] [/quote] a gdzie spacer tego Pana z Metką? :evil_lol:
  8. [quote name='Maga100'] [B]Weszko, gdzie jesteśśśśśś? :placz: [/B][/quote] idzie na piechotę, bo się bala do Twojega autka wsiąśc :evil_lol:
  9. [quote name='Maga100'][B]Pelagia też by chciała na śnieżek :placz: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/1-25-17.jpg[/IMG] [/quote] Kupić smyczke dla kotow i na spacer :razz:
  10. PIKA

    Poprostu Lala : )

    [quote name='kamila-dog']Zadko wychodze z tz'tem na imprezy wiec tym razem sie zgodzilam ;) Czasem trzeba sie poswiecic ;)[/quote] Z TZ-tem? :crazyeye: Drzewa do lasu się nie bierze :evil_lol:
  11. [quote name='Pysia'] 35 dkg doziek :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Niemożliwe :shake:[/quote] ano możliwe :eviltong: w jednej hodowli (wiem w ktorej, ale nie powiem :evil_lol: to nie u Korony :p)urodzila się sunia 250 g :cool1:, ale zyje i ma się dobzre i ladnie wyrosła :evil_lol:
  12. [quote name='clockwork'][SIZE=3][I][B][FONT=Courier New][COLOR=Blue] [/COLOR][/FONT][/B][/I][/SIZE] [FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=Blue][I][B][SIZE=3]ta... jestem WIEEELKA!! ze 160?? tak gdzieś bedzie.. a któż jest babcią moją?? bo nie umie sie połapać... [/SIZE][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Ja jestem Twoja babcia i masz ją tylko jedną :evil_lol: Tylko po kim Ty taki kurdupel? :hmmmm: Babcia ma 175 cm :evil_lol:
  13. Ojej ale u Ciebie bialo :evil_lol: Niemozliwe to jest :evil_lol:
  14. PIKA

    Poprostu Lala : )

    [quote name='kamila-dog']Hey,a w porzadku.Wlasnie siedze w pracy.A wieczorkiem ide na impreze na ktora wcale nie mam ochoty :cool1:[/quote] to nie idź :evil_lol:
  15. [quote name='Anka12']Zima jest zła ja chciałam Białe Boże Narodzenie teraz już nie kce. Jest zimno ślisko i do luftu:p :p :p :p[/quote] Dzisiaj jest slicznie :multi: Piekne slonieczko świeci :loveu:
  16. [quote name='madzia i medor']Nie, aż po doope to on nam nie sięga, tak do kolan:razz: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] a to zalezy jaki kto wysoki :evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='evaxon']u ludzi tez:shake: :evil_lol: [/quote] lody na to najlepsze :evil_lol: [quote name='Pysia']To Ty jadasz śnieg :crazyeye:[/quote] a Ty nigdy nie jadłaś? :crazyeye:
  18. [quote name='Vectra']Helloooł :loveu: będe po 13 tej :diabloti:[/quote] jak po 13,00 to rozumiem, ze z flaszkom? :evil_lol:
  19. [quote name='Pysia']Witajcie :) Tommy darł pół nocy morde :mad: Zupełnie nie wiedziałam o co mu chodzi dopóki lodówki nie otwarłam.... [/quote] Masz ON-ych w lodówce? :crazyeye::crazyeye: [quote name='Pysia'] Dozie PIKI tyle też ważyły [/quote] jedno nawet ważylo 35 dkg :evil_lol:
  20. [quote name='jo-jo'] Obiecuje sie poprawić i albo w niedziele albo w poniedziałek zawitam do naszych kluchów :loveu: :loveu:[/quote] a ja zawitam dzisiaj :eviltong: J[SIZE=1]ak mnie brzuch przestanie boles[/SIZE] :placz:
  21. [quote name='Katerinas'] Najlepsza była Dora w pewnym momencie na ogrodzie. Widzę, że biega i biega w kółko, że chce zrobić koopę ale nie może. Nie może... bo... co się zwinie w pozycję koopną to doopą ląduje w śniegu (tak jest go dużo) :lol: Ja nie wiem co to by było jakbym miała jamnika :lol: Chyba musiałabym mu korytarze w zaspach robić :lol:[/quote] Jak snieg duużżyyy to Saba sobie wydeptuje w jednym miejscu i jak wystawia tylek to celuje wlasnie na to wydeptane miejsce :evil_lol:
  22. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Ładniutka ta zima :razz:
  23. [quote name='evaxon'] Dominika to plemiczek:loveu: :evil_lol: [/quote] nooo, dwadzieścia parę lat temu :evil_lol:
  24. [quote name='Pysia']Wejdź w Szczenięta :) Na dole chyba trzecia pozycja ;)[/quote] a to on jeszcze szczeniakiem jest? :hmmmm:
  25. [quote name='paula_z'] Braciszek dobrze, [B]wydawalo mi sie z tym gardlem[/B] :oops: nic mu nie jest :p [/quote] :turn-l::turn-l:
×
×
  • Create New...