Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='dbsst']hihihii oki juz nie marudze "publicznie" pomarudze Tztowi :p [U][/U][U][/U][U][/U][U][/U][/quote] No masz szczęscie, ze nie marudzisz :diabloti: TZ-towi tez nie marudź, w ogóle nie marudź, bo Cię do malych dogow nie zabiore :mad::evil_lol:
  2. Matko i corko, co sie tu dzieje? :crazyeye: po pierwsze każdy lek,zaznaczam KAżDY ma jakieś dzialania uboczne i albo ciepimy z bólu na ten przyklad, albo zazywamy leki narażając sie na ich dzialania uboczne i mając nadzieję, że u nas nie wystapią. I nie wiem jak byśmy się konsultowali z lekarzem i jacy bylibysmy w tej kwestii mądrzy, pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Nawet lecznie ziołami nie jest wolne od powiklań Wszelkie leki p/zapalne, niesterydowe podawane psom niosa ryzyko wystapienia krotocznego zapalenia zoladka i jelit, ale trudno nie podac leku psu, ktory się z bólu podnieśc nie moze. I te mysli Kasiu odrzuć, BO TO NIE WASZA WINA, leczyliście po prostu obolalego psa, a poza tym nie sądzę, ze przyczyna smierci Saby byl Movalis. Pies odszedl.... nagle.... pomimo tego że oprocz zwyrodnienia kregoslupa, które choroba smiertelna nie jest, byl psem zdrowym i to niestety mnie się podejrzane wydaje .. pomimo tego, co mowia lekarze o trutkach :roll: A Wy jesteście kochani :buzi: i tyle :calus:
  3. [quote name='dbsst'] ale chodzi o fakt..............[/quote] aj tam Zobacz moja Saba byla sterylizowana, tez odchodzilam od zmysłów, ale wszytsko ok, a i pies mi odmłodniał :multi: A i bym zapomniala,:diabloti: zabezpiecz siebie, kup sobie jakiś laremid czy cós podobnego :evil_lol:
  4. [quote name='evaxon'] zabierzesz do [B]polnego[/B] [B]domku [/B] [/quote] to im może zimno być teraz :hmmmm: [quote name='dbsst']ja wiem jakie są zagrożenia nie sterylki mnie najbardziej boli, że musze jej spojrzeć w oczy zapiąć na smycz zawieść do lekarza i zostawić ;([/quote] To zalatw to tak, zeby ją zostawic jak ona juz nie będzie kumala, ze ją zostawiasz ;) Zobaszysz, Szpila bedzie szaleć, moze nawet bardziej, niz przed sterylką :razz:
  5. Cześć Beatko :multi: Ty jak se weźmiesz do domu terierka to nie będziesz miala czasu na serwetki :evil_lol:
  6. PIKA

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']co tam Anetko? Krogulec się spodobał czy wręcz przeciwnie? :evil_lol:[/quote] się zdziwila, ze mozna tak naturalnie zrobić sztucznego ptaszka :evil_lol:
  7. Jak to? :placz::placz::placz: To niemożliwe :placz::placz::placz:
  8. [quote name='evaxon']babulenko gdzie ty sie podziewasz??[/quote] [quote name='Kate I Luka'] Gdzie się podziewacie?[/quote] siedzi i szyje sobie bluze z duuuuużżżżżżżyyyyyymmmmiiiiii kieszeniami :evil_lol:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I] ...dulka jest po cieczce i jest bezpieczna:eviltong: [/I][/B][/quote] aha, :roll: znaczy moga bezpieczny sex uprawiac :evil_lol:
  10. Cześć Ewa :multi: jak tam Twoi kumple? :evil_lol:
  11. [quote name='bonita'] [B][I]Znikam narazie, [/I][/B][/quote] ONI Cie porwali? :evil_lol:
  12. [quote name='Maga100'] [B]Pysiu, ja chcę zdjecia, jak twoje psy pleśnieją na śniegu![/B][/quote] a ja chcę Tz-ta latającego na lopacie do odśnieżania :evil_lol:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I] poza tym Dulka teraz już [SIZE=3]po[/SIZE];)[/I][/B] [B][/B][/quote] [B]Ozulec też[/B] :evil_lol:
  14. [quote name='paula_z'] Nienormalne jestescie :stupid: Kocham Was :loveu: :evil_lol:[/quote] Kochasz się w wariatach? :crazyeye:
  15. [quote name='evaxon'] ło zesz w morde:evil_lol: zaraz mnie posadza ze z NIMI na kaffce sie spotykam i jak wracamy to wisimy na antenie u Ewy-tak dla zabawy:evil_lol:[/quote] a moze ty owa ON-a 0X jesteś :evil_lol:
  16. [QUOTE][IMG]http://images14.fotosik.pl/69/87ce90f6d58302bc.jpg[/IMG] [/QUOTE] Oj widzę, ze Opa nie taka zla, pozwala koledze wziąc swojego patyczka :evil_lol: Saba nie pozwala :shake::evil_lol: i na końskie zaloty tez nie pozwala :evil_lol:
  17. [QUOTE] [IMG]http://images14.fotosik.pl/71/4e93937b30783c6f.jpg[/IMG][/QUOTE] ale latawica :evil_lol:
  18. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]to u mojej córci na antenie wczoraj ONI siedzieli i psuli dogo:mad::mad::mad:[/I][/quote] taaa a Evaxon ich tu sciągła :diabloti: O prosze :diabloti: [quote name='evaxon']:ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2:[/quote]
  19. [quote name='evaxon']no no to jej wina:razz: i [/quote] nie jej a Twoja :evil_lol:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]no są ...i mi znów ukradli wielokrotne cytowanie:mad::mad::mad:[/I][/B][/quote] To wina Ewy :evil_lol: Ona ich tu sprowadzila :mad:
  21. [quote name='Pysia']Alu [B]TZ mi lata[/B] za plecami po domu :crazyeye: Nie wiem co mu się stało :crazyeye:[/quote] a na czym? :diabloti:
  22. [quote name='Pysia']Ja biedne pieski do pracy nie zmuszam :diabloti: Od tego są TZ i Karol :evil_lol: [/quote] nie dość, ze zmuszam to jeszcze na zdjęciach uwieczniam swoją zołzowatośc :evil_lol:
  23. [quote name='Pysia'] Muszę jej kupić szory do ciągnięcia i do sanek przyczepić :p Wtedy będzie ubaw po pachy ;)[/quote] a ja swojej sanki dzisiaj przyczepilam i mi przytachala na tych sankach 12 litrow wody :evil_lol:
  24. [quote name='paula_z']:mad: Nie boj, do domu mnie odwioza :eviltong:[/quote] mialo Cię nie byc, patrze jesteś, myślałam, że, żes juz wrócila :evil_lol:
  25. [quote name='Pysia']Weszka czy wybić Ci zęby? Wszystkie czy zostawić kilka? A jak zostawić to czy już przemyślałaś które i ile? :diabloti:[/quote] dlaczego chcesz wlasną matkę zębów pozbawić? :mad::mad:
×
×
  • Create New...