-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='dbsst'] ale juz mam czarny uznany wiec chyba na wystawe się nadaje nie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] nooo w Afryce chyba :evil_lol::evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Wnusiu Gratulacje 20 lat razem :multi: Ja bym nie wytrzymała :evil_lol: -
[quote name='jo-jo']Ups jeszcze poczty nie otwierałam.... Narazie Koronka poprosiła mnie żebym wrzuciła tego malucha na łapce :loveu:[/quote] ale sa trzy maluchy na lapce, weź tego z tymi lapeckami z tylu :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/3fed477590f0ee06.jpg[/IMG][/URL] i odbieraj poczte bo po to wysłałam oryginaly, zebyś z nich mogla na stronę wstawiać a nie te kopiowane, pomniejszone z dogo :diabloti: [quote name='LAZY'] PIKA, którego se wypatrzyłas?:razz:[/quote] systkie :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='paula_z'] Hej, hej :multi: Ja je wciaz ogladam i ogladam....i nie moge sie [B]napaszczec[/B] :p[/quote] a czemu paszczesz? :evil_lol: Smutny ten dzień dzisiaj i taki zawiany do tego :shake:
-
[quote name='jo-jo'] A ja Ci powiem że już kradne Ci jedno zdjęcie na stronę:diabloti:[/quote] a kradnij :evil_lol: Dostalas 8 maili? :cool3: Na pewno bedziesz musial umieścić to gdzie psiur lezy na lapie a za nim widac male lapeczki innego malucha :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I] Siniaka nie mam bo miałam kożuszek [SIZE=3]za doope[/SIZE]:evil_lol: [/I][/B] [B][/B][B][/B][/quote] a ja zem myślala, ze za pieniądze :evil_lol: Malgosia moze mieć racje, ze go w zabawie mogl pies chapsnąc :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Ka-ka'] chociaż podobają mi się też te...nooo....one nie są chyba u nas uznane..[B]szare arlekiny[/B] czy jakoś tak.... [/quote] Pewnie Ci chodzi o merle :evil_lol: ale one nie sa w Polsce uznawane :shake:
-
[quote name='nelson'] Jo-Jo a chomiczkowa, ktora to ?[/quote] a ja mogę odpowiedziec? :oops: To jest Chomiczkowa :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/512a8aa14e15825a.jpg[/IMG][/URL] ma zóltą wstążeczkę
-
[quote name='Ka-ka'] PIKA....też chcę dozia :oops:[/quote] to się zgloś do Korony :evil_lol: w marcu bedzie miala do wydania szczeniaki :evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/c2e79799d54faa08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/b09f928ad6475f2c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/3fed477590f0ee06.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/b18d14dc6803c2dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/4cec43815e2aae51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/18/20e35afa819c69cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/61b4b6fdc4c8922d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/056154ef90818ead.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/1568e4f6357ee26e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/19/c9706d77afa95d4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/19/0f63b7727ed841e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/3bbc3b504c6104d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/19/d626f062687a73e3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='dbsst'] czesc wpadłam i wypadam pa[/quote] a czemu tak? A ja widzialam wczoraj 3 - dniowe dogi :eviltong:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/f853b1559f990883.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/18/053edd20c84a6e16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/b1c0657efff0b540.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/25/ef18698ec70ee1d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/1199a1cb90b8f7c6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/19/6312adba6e2dad04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/18/10feab664028af58.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/2d2a86765e90f44f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/25/3bb71992da36b3a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/19/8698aa841d1a24dd.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/bc07d7ec53079a0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/18/882bedecdf1724e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/43906f1ff698af6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/19/b563c5f4599f1424.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/512a8aa14e15825a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/ae2c532594d132a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/25/932bcf7c89acd0c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/bcf32168c21ae5c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/f1e94518deb0161b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/18/ac7823eb31989386.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/18/cd48c7159cf2967a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/292/fa4a62705f8a0776.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/8bec953c7a806c61.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/5a1aa8e84c8cc770.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/19/77bc1bcf53213a23.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/25/5eafa5c5d27e5b33.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/292/17c6754d961ca5fa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/12986b8b56000a67.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/292/d561b9c1c325d892.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/18/5b432b6f5214bb38.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Fotorelacja z zycia 3-dniowych dożków [/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/90f0fd77dbb36a06.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/18/5ca4b7416559fda2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/19/93bcb3323bd439a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/42/52d3f2aad829a8d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/18/cdd685423c810eff.jpg[/IMG][/URL]
-
No chociaz z Mańką wszystko gra :multi:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)']i zaczynamy... spacerek [B]styczniowy...[/B]. [IMG]http://www.imagic.pl/files//1342/Spacer%20styczen2007/spacer%2014012007%203.jpg[/IMG] [/quote] Tobie się chyba cos pomyliło :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka nie wiem co powiedziec :-( To niesprawiedliwe :-(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Brzuszek bolal to i niemrawy byl Bedzie dobzre.. MUSI BYĆ DOBRZE :kciuki:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='simbik']Zabieram :lol: , jak będzie za bardzo rozrabiać to posiedzi w samochodzie, ale ostatnio jest bardzo grzeczna.[/quote] buhaha :lol: ciekawe gdzie ja zamkne swoja :evil_lol: na stacji metra nie da rady :evil_lol: Moze nam się dziewczyny nie zlapią :evil_lol: jak Opka grzeczna jest :razz: Saba grzecznych pieskow nie "zjada" :evil_lol: