-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
aaa a jakie piekonotki maluśkie :loveu: Klaudia ja poprosze o foty kazdego kluska osobno :evil_lol: [quote name='LAZY'] a jakie mają kolorki? Proszę mi tu o nich coś wiecej napisać![/quote] z tego co mowila Monikoa wszystkie będą (i pewnie sa) zólte ostatecznie mama i tatus sa zolci ;)
-
Klaudia usnęłas przy tym obrabianiu dwoch fot? :razz::evil_lol:
-
[quote name='Olcia']ze mna jest gorzej niz zle zapomnialam jak sie wstawia zdjecia:placz:[/quote] buhahaha :roflt: :roflt: no i naumialas się już? :razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] A pod spodem :p Jestem do niego bardzo przywiązana.....[/quote] ale on chyba do Ciebie nie, bo go wczoraj nie było :shake: -
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]a skad ja znasz [U][SIZE=3]mloda[/SIZE][/U] kobieto????hmmm:lol: [/COLOR][/B][/quote] :crazyeye::crazyeye: że co? :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]ciekawe , ciekawe, opowiadaj...[/COLOR][/B]:p [/quote] a żebrało sie pod pobliskim kosciołem "na psa" :evil_lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]hmmmm no cos takiego......[/B][/quote] no wlasnie :roll::evil_lol:
-
Debe a Ty gdzie? :-( przejadlaś się? :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] katar okazał się być resztkami śniadanka :oops: [/quote] :crazyeye: :roflt: :roflt: :roflt: [quote name='Pysia']Chipochondryczka w wersji psiej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chciałam Ci zakomunikować że jedziemy do Katowic na wystewe ( tzn Ty i ja ) w towarzystwie mojego przystojnego sąsiada :p I nie ma że boli :mad: To postanowione :diabloti:[/quote] Ona pojedzie :diabloti: z uwagi na sąsiada :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Aluś no i co wet powiedzial ? Mma nadzieję,z e to jednak "pryszcz" :kciuki:
- 78403 replies
-
Świetnie, ze Sabinka juz bryka :multi: Tylko ten guz na lepetynie :roll: kurcze, zeby już się wyjasnilo co to :roll:
-
[quote=moon_light;2769244 o 00,36]HA !! Spia juz wszyscy ?? :cool3:[/quote] Ha!! Kto spal ten spał :cool3: O tej porze byl już chlopak i dziewczyna na świecie :evil_lol: potem dluuugo, dluuuugo nic, a potem znowu chlopak i znowu chlopak także o 6 rano bylo 4 sztuki w tym 3 panow i pani, a po 7 już caly komplet :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: Jest trzech chlopców i na trzy dziewuchy :bigcool: :Cool!: :laola: [SIZE=6][COLOR=red][B][I]Witamy na świecie Ciukowe dzieci[/I][/B][/COLOR][/SIZE] :new-bday: :new-bday: :BIG: :BIG: :drink1: :drink1: :drinking:
-
[quote name='kamila-dog'] czekam na dobre wiesci :lol: [B]Pika-od ciebie tez[/B] :evil_lol:[/quote] :crazyeye: ale ja nie rodze :shake::evil_lol: [quote name='r_2005']Ładna data, [/quote] no, ladna, lacznie "7"
-
Aluś a masz jakieś fotki Ozulca robiącego za jeża? :razz:
- 78403 replies
-
[quote name='kamila-dog']O rany,a ja juz bym chciala ...:evil_lol:[/quote] to już niedlugo :evil_lol: termin jest na 15.01 a 15.o1 bedzie za jakies 25 minut :evil_lol: [quote name='mmbbaj']O, a Pikusia na posterunku :evil_lol: [/quote] ja jestem w domu :cool1:... swoim :cool1:... na posterunku jo-jo jest :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Wnusiu a gdzie Ty masz banerka do swojej strony? :cool3: -
[quote name='kamila-dog'] Jeszcze nic nie ma? :cool3:[/quote] [quote name='Katerinas'] No i jak?? :razz:[/quote] nie mam sygnala znaczy Ciuka czeka na wyznaczony termin :evil_lol:
-
[quote name='Olcia']na dluzej tylko sie nie moge na razie w niczym polapac tyle tego jest:)[/quote] i nawet nie probuj :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]Cały zryty las :cool1: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-14-1.jpg[/IMG][/QUOTE] wlazlas do lasu? :crazyeye: I nie balaś się? :evil_lol:
-
[QUOTE][B][I] [IMG]http://images13.fotosik.pl/15/06a6be556d891c3f.jpg[/IMG][/I][/B][/QUOTE] nauka latania? :evil_lol::evil_lol: [quote name='mmbbaj']O taaaaaak, bardzo spokojnie :evil_lol: Ja byłam mokra :evil_lol: [/quote] tak się spociłas? :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][IMG]http://www.imagic.pl/files//1342/Maxio/wileka%20orkiestra.jpg[/IMG] [B]skąd ja znam ta ulicę, no skąd ja ją znam? :hmmmm:[/B] [/quote] tak jakby ja tez ją skądyś znam :evil_lol: [QUOTE] [IMG]http://www.imagic.pl/files//1342/Swieta%202006/spacer3.jpg[/IMG][/QUOTE] i tą też :evil_lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'] [IMG]http://www.imagic.pl/files//1342/Sexmiso/sex.jpg[/IMG] [/quote] czy to aby na pewno suczka? :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']a gdzie fotki?????? :razz:[/quote] gówienka? :hmmmm:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/29/7ab8a57e77e43a97.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a tego wiater porwał :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']ahhh jesteś :loveu: to cudownie!!!! :multi:[/quote] Waszka ty żartujesz, czy kac postudniowkowy Cie trzyma? :diabloti:
-
Olcia :multi: huraaa wrócilaś i chyba na dluzej jak się zabierasz za wstawianie zdjęć :razz:
-
[quote name='dbsst'] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/23/861a4cf87210f5d5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/20/8423b320571aafa1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/287/aa085aab675298e2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/288/4b49c81e66f999f0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/25/4556bd14342d4ff1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/21/2c9b2838b26f055b.jpg[/IMG][/URL][/quote] Moja droga Debe, ja wiem, ja nie będe Ci podrzucac doga, ja będe sama przychodzić na dozywianie u Ciebie :diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
witam w zatrupionej i walnietej galerii :evil_lol: