-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='samograj'] Ile pra muszę dodać do babci??? 3 ???[/quote] ja to kiepska z matematyki jestem :shake::evil_lol: [quote name='samograj']WOILA [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]PIKO , babuniu, tuż, tuż Twe świeto,[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]wnuczka o Tobie zawsze pamięto:cool3: [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Czy to w dzień mglisty czy promienisty[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]chciałabym pisać do Ciebie listy,[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]by w nich uczucie swe zobrazować[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]i Ci subtelnie pogratulować,[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]że Ci się wnuczka extra trafiła:multi: :multi: :multi: [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Piszę ja PYSIA, bądź dla mnie miła!!!:evil_lol: :evil_lol:[/SIZE][/FONT] :evil_lol: [/CENTER] [/quote] a juz myślałam, ze Pysia to sama napisala :evil_lol: [quote name='Pysia'] Sabcie która zjada psy :diabloti:[/quote] Saba jeszcze żadnego nie zjadła :diabloti: Na razie żywi sie indorem :diabloti: [quote name='mmbbaj']Tylko ta rodzinka z samych bab się składa :evil_lol: Skąd się tyle dzieci wzięło? :niewiem: Jakim cudem...:roll:[/quote] sztuczne zapłodnienie :evil_lol: [quote name='Vectra'] ale o babci Hannie nigdy nie zapomne :loveu: bo ona najmilejsza z najmileszych teściowych jest :loveu:[/quote] :hmmmm: to tesciowa czy babcia w końcu ? :hmmmm: A ja prosze o sporzadzenie DrzewA Genealogicznego :evil_lol: Bo ja nie wiem ile ja mam tych wnucząt i pra wnucząt i pra,pra,pra wnucząt :evil_lol:
- 78403 replies
-
Zdolny ten Twoj TZ Gosiu :cool3:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]Siostrzyczko ....Bonita od boxiów jest od dziś naszą siostrą:loveu: o rany ile mam boxiów w rodzinie [/I][/B][/quote] mam następną prawnuczke ? :crazyeye:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka ja na glowie stoje :cool3: Już mnie ta glowa boli :shake::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]i padlina[/B] [IMG]http://www.imagic.pl/files//1342/Kapiel/lazienka91.jpg[/IMG][/quote] a nie można by jakoś odslonić tego pana? :evil_lol:
-
[quote name='jo-jo']A ja powiem że są jeszcze słodsze niż były :loveu: Dzisiaj miałam okazje je znowu zobaczyc i zakochałam się chyba w zółciakach :loveu:[/quote] Ty sie pzrestań rozmarzać, tylko foty dawaj bo zes sporo ich narobiła :evil_lol:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/47/039cfd810e703099.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale Gezio ma wzrok :evil_lol: On wyraźnie poluje :razz::evil_lol:
-
[quote name='mmbbaj'][B] Jestem pewna, że Maga nie atakowałaby dzika, a [/B][/quote] :roflt: Wlasnie sobie wyobrazilam Magdę szarzującą na dzika :evil_lol:
-
Cześc Aguś :multi: Nie wywialo Was? :razz:
-
A Gosi jak nie mja tak nie ma :shake:
-
Cześc prawnusiu :multi: a mialaś dac foty balowe :razz: I nie ma :shake::razz:
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst']hahhahahhaha jaka wielkoduszna Kamila masz pozwolenie od PIKI wielkie serce na doga jki Ci sie podoba :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :eviltong: Goopia noooo :eviltong: ja nie w tym sensie :eviltong:
-
Cześć dogociólko :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Wnusiu sliczne to jest :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Moja wnusia stojąca na glowie? :no-no-no: Ja chce to zobaczyć :laugh2_2:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='jo-jo']Zdecydowanie Nie, To jest Szary Arlekin jak się nie spojrzy Malaga ma podobne, ale to jest umaszczenie merle czyli szary arlekin,[/quote] czyli miałam racje :multi::multi::evil_lol: a jak jutro ? I gdzie przede wszystkim ? :razz:
-
[quote name='Ka-ka']łomatko...[B]PIKA[/B]no to mówiem...takie ma być: [IMG]http://www.dogiadopcje.republika.pl/nowe_domy/andzia.jpg[/IMG] noooo.....ma być sporo białego, ale BIAŁEGO a nie szaro-białego..i na tym tle takie różnoodcieniste szare...... strasznie mnie siem takiem podoba :multi: ja wiem, że Ty teraz specem do dozió bedziesz, dlatego ja nie śmiem się wypowiadać fachowo :oops: tylko fotki wklejam :cool1: [/quote] To nie jest prawidlowy kolor u arlekina, :lol:to jest merle :lol: Dla pewności zasięgnelam opinii bardziej doświadczonych dogarzy ;) Arlekin ma być[B] bialy [/B]w [B]czarne [COLOR=Black]łaty[/COLOR][/B][COLOR=Black],[/COLOR] [COLOR=Red][B]bez domieszek szarości.[/B][/COLOR] Ale jak nie bedziesz chciala wystawiac to pewnie, ze sobie takiego mozesz zafundowac ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Monika :-( Tak mi jest przykro, lzy same się cisną do oczu..., jedyne pocieszenie, ze Boluś nie odszedl zapomniany gdzieś w jakiejś klatce, ale w otoczeniu miłości, wśród przyjaciól, odszedl jako szczęsliwy pies Dla Bolusia :-( [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC06836.jpg[/IMG]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Klaudia pomóz :placz: czy to jest dopuszczony kolor arlekina? :roll: [QUOTE]łomatko...[B]PIKA[/B]no to mówiem...takie ma być: [IMG]http://www.dogiadopcje.republika.pl/nowe_domy/andzia.jpg[/IMG] noooo.....ma być sporo białego, ale BIAŁEGO a nie szaro-białego..i na tym tle takie [B]różnoodcieniste szare..[/B].... strasznie mnie siem takiem podoba :multi: [/QUOTE]
-
[quote name='Katerinas'] Chyba by mnie do wariatkowa oddali jakbym miała jeszcze doga :lol:[/quote] alez to nie ma problemu. Od razu mozęsz iśc Weźmiesz od Koronki doga przejdziesz na druga stronę ulicy i masz wariatkowo :evil_lol: [SIZE=1](Monika mieszka na Dolnej) [/SIZE]
-
[quote name='Ka-ka']ale jak to ładnie i tajemniczo brzmi :razz: "merle..." :evil_lol: PIKA, no właśnie celowo uniknęłam określenia merle, bo nie chodzi mi o takie coś: [IMG]http://www.dogiadopcje.republika.pl/nowe_domy/terion.jpg[/IMG] musi być białe, najlepiej więcej, niż szarego :evil_lol:[/quote] ale jakiekolwiek zszarzenie szaty to merle i nic na to nie poradzisz :lol: chyba że chodzi Ci o arlekina, czyli bialy w czarne ciapki, jak krasula :evil_lol: ale musi być bez zszarzeń bieli ;)
-
Maga lecisz na Warszawe, czy w pzreciwnym kierunku? :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']hahahhahahahha a u nas nie Afryka :razz: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] może i nie, ale prawie :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a ja jak sie nie zafarbie to mam merle:evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] Ty wiesz, ze ja pojedyńcze merle znalazlam u siebie :roll: