-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] Jak mnie nie było na dogo to gadały paskudy a jak jestem to cicho siedzą :mad:[/quote] się wystraszyly, jak ześ przyszla i uciekły :diabloti: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']nie wiesz co dobre moja droga prapraprapraprapra babciu :evil_lol: :diabloti:[/quote] moze nie wiem,:diabloti: ale ja wole świerze żarcie a nie takie stare że az splesniale :diabloti: -
[quote name='Katerinas']Dzięki. :-) Pytanie czy to się nie będzie "gryzło" z Artroflexem. :hmmmm: [/quote] Kasiu - zapytaj wetki. Ale ja na poczatku dawałam Arthrostop rapid (ludzki bo mi taniej wychodzilo a sklad ten sam), połowę dziennej dawki (w żarciu mamy oba skaldniki) i właśnie Caniviton. Sabie teraz potrzebna jest L-karnityna która pelni wazna rolę w funkcjonowaniu mięsni szkieletowych a to przy kregoslupie ważne. Czarci pazur ma dzialanie p/zapalne.i p/bólowe a to wzmaga ruchliwość psa. Bo ruch wazny jest wbrew pozorom Mnie L-karnitynę jako glowny skladnik to dwoch niezaleznych wetów poradzilo Teraz nie podaję żadnych artrofleksów i tym podobnych, tylko trzymam psa na Canivitonie i daję raz dziennie połowę dawki Acany light (teraz przejdziemy na seniora) ktora ma i chondroidyne i glukozamine. Sucz czuje się wysmienicie i nie widze żadnych objawów bólowych ani problemow z chodzeniem
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a widziałaś kiedyś owłosiony ser ? :evil_lol: [B][COLOR=Magenta][/COLOR][/B][/quote] nie widzialam bo splesnialych nie jadam :diabloti: -
[quote name='Vectra'] tylko gara takiego wielkiego skąd wziąść :crazyeye: :crazyeye:[/quote] ja mam dwa wielgachne :evil_lol: Starczy Ci? :evil_lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Wnusiu zostaw to odsnieżanie :evil_lol: i tak zaraz znowu napada :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:może nie te kostki trzymasz.....[/I][/B][/quote] ja zadnych kostek nie trzymam :evil_lol: ino zacisniete kciuki :evil_lol: [quote name='Vectra']a może ci spleśniały nie zbielały :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] :hmmmm: ja nie mam owlosionych dloni :oops: -
Kamilko slyszalam, ze Ci za sniegiem tęskno :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
cześc moja XXXwnusiu :multi: ale wiedze, że jeszcze jakies pra wnuki mi tu wyszykowali :crazyeye: -
[quote name='mmbbaj']:crazyeye:co będzie? :roll: [/quote] A co moze byc z polaczenia Ozulca i Ali male [SIZE=5][B][COLOR=Red]Ozu[/COLOR]ale[/B][/SIZE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Szelma ma cieczke i czekamy na wyniki.....[/quote] a kiedy te wyniki bendom? :cool3: Bo mi kostki zbielały od trzymania kciuków :eviltong: -
[quote name='madzia i medor'] śnieg ponoć juz nie długo ma poleżeć:multi: :multi:[/quote] to do doopy :shake: :evil_lol: cześć XXXwnusiu :multi:
-
[quote name='Gosiek'][U] [/U] [U][/U]a to [B]specjalna dedykacja dla PIKI [/B]:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/62/433dda1076324d28.jpg[/IMG][/URL][/quote] No mowilam, ze będzie biale na różówym :evil_lol: [quote name='Gosiek'] zaczarowany wschód słonka :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/24/eb2c38900aee551a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/62/ea8c3c03ee2832f9.jpg[/IMG][/URL][/quote] Matko w domu jesteś i chce Ci się tak rano wstawać? :crazyeye:
-
hej, hej zasypalo Was? :cool3:
-
[quote name='clockwork'] zresztą wszystko co duże to uwielbiam (to chyba jakiś kompleks, mania niższości:cool3:)[/quote] a niska jesteś? :evil_lol: Bo ja wysoka i też uwielbiam wszystko co duże :evil_lol: Moja sucz też mala nie jest :evil_lol: ale przynajmniej wiesz po kim to zamiłowanie masz .. po swojej babce... WNUSIU :evil_lol:
-
Magda umarlam :roflt: A ta pajęcza siec to na Waszke? :hmmmm: :evil_lol:
-
[quote name='Pysia']Nie :diabloti: Tego białego welonu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] raczej wianka :diabloti: [quote name='Vogue']Moj starszy syn, ma 27 lat i tez uwaza, ze ma bardzo duzo czasu!!![/quote] nooo pewnie. :diabloti: Przeciez dzieci mozna miec bez slubu :evil_lol:
-
[quote name='Katerinas'] A tak prościej: [B]zwyrodnienie, zniekształcenie kregów[/B] [B]i stawów na przełomie odcinka lędźwiowego i krzyżowego[/B]. Najgorszy odcinek, bo najbardziej ruchliwy. I tzw. ostrogi ocierają o siebie plus mogą drażnić nerw, stąd ten ból przy wstawaniu. :shake:[/quote] Kasiu, moja Saba ma takie rozpoznanie od conajmniej 1,5 roku. Lata , bryka, bawi się. Najgorzej bylo jak miala tzw stan ostro-bólowy, ale sobie z tym poradzilismy i musimy się liczyć, ze taki stan może wrocić, ale na razie nie wraca .. odpukać. Choroba nie jest uleczalna, ale rozwój mozna zahamowac Przy prawidłowym postępowaniu, pies moze zyc szczęsliwie. pewnie musicie ściagnąc lekami stan zapalny i ten cholerny ból, ale się uda :multi: Ja teraz daje CANIVITON FORTE ([B]nowa formula[/B]) bo ma, nie dość, ze L-karnitynę, bardzo ważne przy tym schorzeniu, to chondroidynę i wyciag z czarciego pazura, czyli wszystko co psu potrzeba. Bedzie dobrze, :kciuki: Saby mają schorzenie spowodowane wiekiem i pochodzeniem i niestety z tym musimy się pogodzic. Nam tez będzie strzykać w kościach jak bedziemy w ich wieku ;)
-
[quote name='aga1215'] ... a bacy dalej nie ma .............. :hmmmm:[/quote] moze go gdzie zasypalo ? :hmmmm: [quote name='r_2005']Nareszcie prawdziwy śnieg:cool1:[/quote] nooo :multi: a nie jakiś tam deszcz :roll:
-
[quote name='Pysia']A bo zewsząd słyszę o tych gardłach a moje odpukać kurna jedzą śnieg na kilogramy , piją zamarzniętą wode z oczka ( ta dla niech jest niesmaczna :mad:) i tfu tfu nie wiem co to ból gardła u psa ;)[/quote] oo snieg jest bardzo na gardlo wskazany :evil_lol: hartowac się trza :evil_lol: Cześc XXXwnusiu :evil_lol:
-
[quote name='paula_z']Kupic Ci bilobil, praprababciu? :cool3: :[/quote] dziekuje, jeszcze mam :evil_lol: Tylko zapominam zazywac :oops::evil_lol: [quote name='paula_z'] Maksiu ma radoche :multi: lata jak szalony, wsadza leb w snieg (szkoda, ze nie mam aparata :-( ) i go lize :roll:[/quote] a to tak jak Saba :evil_lol: moze się jeszcze wieczorem wytarza, bo na razie nie miala okazji :evil_lol:
-
[quote name='Behemot'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/298/092ee33bf13c1482.jpg[/IMG][/URL] Łojeju... a co to takie? :-o Wygląda jak latające spinacze :cool3:[/quote] Szef Debe się wkurzyl i rzucil w nią spinaczami :evil_lol:
-
[quote name='Anka12']Które One Mamusiu:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:[/quote] ja na ten przykład :evil_lol:
-
Cześć :multi: (czy Ty tez jesteś jakąs moją wnusia bo się pogubilam :oops: :evil_lol:) jak Max przyjął snieg? :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] Kurna nie mam w domu wilgoci :mad: [/quote] w domu nie, ale na dworzu sporo :evil_lol: -
Sucz ma sraczke a Ty musisz siedziec w domu :roll: Jak rozwiązalas ten problem? :evil_lol: