-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
a ja wrócilam i się zakochalam :loveu: we wszystkich :oops:
-
[quote name='jo-jo']No to tak jak gadałysmy między 11 a 12 ??:cool3: [/quote] matko to o ktorej ja musze wstać? :crazyeye: I to w niedzielę :placz::evil_lol: Klaudia a ja dzisiaj gdzieś jadę :eviltong: I coś zobacze :eviltong: i pewnie fotki pocykam :eviltong:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]opowiem Wam cos co sie wczoraj wydarzyło, [COLOR=red]tylko musicie przyrzec mi solennie ,ze nie bedziecie sie smiachy..[/COLOR]nic a nic...:mad: [/B][/quote] ja nigdy, nic nie obiecuje :diabloti: Szczególnie jak nie mogę dotrzymac słowa :diabloti: Buhahaha :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :evil_lol:
-
[B]Sylwuś[/B] ja do Was zaglądam w miarę regularnie ;) Moja sucz ma 7 lat więc nie zawsze chce jej się biegac :evil_lol: i chcialam uprzedzic, ze ona nie zawsze jest mila do psów, szczególnie do tych co jej podskakują :evil_lol: ale krzywdy nie robi :lol: Z dogami się dogaduje, nie lubi tylko, jak takie stado dogów po niej przebiegnie :evil_lol: [FONT=Arial CE][FONT=Verdana]Ale licze na to, ze się już nauczyla, ze nie nalezy odpoczywać i lezec na trasie dogowych przelotów[/FONT] :evil_lol: [/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][B]Simbik[/B] bierzesz Opke? :razz: Może być ciekawie :evil_lol: [/FONT]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Powinnam się domyślić bo Ty tu Babciu przyszłaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] jak wariowałyście to mnie nie było :diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']bo ja nie jestem materialistką :obrazic: najważniejsze to co w duszy a nie to co w portfelu :cool1: [/quote] A niedawno gadalas inaczej :diabloti: Dom masz do wykończenia :diabloti:i ruska bedziesz miala na utrzymaniu oprócz dwóch ss-manów :diabloti: i tego ruska w ogóle musisz kupic :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No fajnie to ta paskuda nie wygląda :shake: A jak tam zabiegi lecznicze? :razz:
- 78403 replies
-
Ojej nie wiedzialam :multi: GRATULACJE :multi:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ad1. a co? ze niby nie jestes mloda?????no dobra staruszko....:diabloti:[/B] [B]ad.2. a to chyle czola przed szanowna kolezanka..nie wiedzialam, nie wiedzialam...:evil_lol: [/B][/quote] ad.1 ostatecznie mam i wnuki a nawet prawnuki :evil_lol: ad.2 moze niedlugo znowu zobaczysz tym razem z dwoma psami :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] ciągle czekam na CV ze zdjęciem :evil_lol: [/quote] a po co Ci CV? :crazyeye: Lepiej weź wyciąg z konta :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sylwuś to ja :multi::lol: I licze na to, ze się jednak zjawicie w niedziele, moze sobie przypomnisz, ze mnie juz widzialas ;) a jak Koreczek? :shake:
-
Ciotka, kto jak kto, ale Ty do tej pory nie zalapalas jak wstawiac zdjęcia? :crazyeye::shake:
-
Oj dziewczyny, ja pzreszlam pzrez wszystkie kolory dogów :evil_lol: I wrocilam do żóltego, chociaz jak patrzę na Cairo to i w strone czarnch mi serce leci :oops::evil_lol:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/3122792c0037b79d.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] buhaha chlopak kapiel bierze :roflt:
-
[quote name='Agga'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/35/d8cd6d703a1d5362.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkgreen]To nie możliwe, że jej to z tyłka wypadło:crazyeye: :diabloti:[/COLOR][/B][/quote] czym Ta Debe ta biedna Szpile karmi :shake::evil_lol:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]Ja kobito jestem kobieta pracująca....wiec chcac nie chca..musze wstac...wyprowadzic sunie..i takie tam inne drobiazgi....;) [/B] [/quote] ja nie wiem, czy Cie pocieezę, ale ja tez wstaje o takiej nieludziej porze ...:shake: codziennie... :shake: oprócz weekendow :diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Witaj Izuniu :loveu: Sorki że Cię od razu nie zauważyłam ale moją galerie opanowały pensjonariuszki zakładu psychiatrycznego i jestem z tego powodu w szoku :eek2::eek2::eek2:[/quote] a czemu ten szok? :hmmmm: Przecież swoj do swego ciagnie :evil_lol: -
Aguś trzymam kciuki za Mańcie :kciuki: Dobrze się czuje to i bedzie dobrze :kciuki:
-
Aga pzrylecialam, zeby sie dowiedziec o co chodzi z Mańką a tu cisza :-(
-
[quote name='malawaszka']PIKAAAA to który to Twój???? :loveu:[/quote] jesli już to ten najbardziej ciapowaty :eviltong:
-
[quote name='dzasta'][B]Anka 12[/B] śliczny ten Twój Jokerek jest :loveu: Taki typowy biszkopcik i jaki mięsisty tzn dobrzy zbudowany hihihi :cool3: Lubię Labki o takim typie budowy a ten ich charakterek bosski poprostu :loveu: CHociaż ostatnio coraz częsćiej na ulicach spotykamy labki w kagańcu z powodu ich agresji w stosunku do innych piesków :shake: [/quote] Bo ludzie to myslą, ze lab to taki milusinski od urodzenia do smierci i ze nie trzeba go wychowywać. A lab to PIES, taki sam pies jak stafik, dog, czy kundelek A jak to jest pies to ma prawo miec typowe psie zachowania, w tym równiez szczerzenie zębów, niekoniecznie w uśmiechu ;) Do tego dokladamy rozmnażanie labów bez ładu i skladu i mamy laby do których strach podejśc :shake:
-
[quote name='jo-jo']A tego skojarzenia mogły wyjść tylko żółciutkie przez to jak mnie Monia uczyła ze żółty jest genem dominującym ;-) [/quote] no pzreciez pisalam, ze z tego mogly wyjśc tylko żólte :evil_lol: [quote name='jo-jo'] Tak więc co najwyżej dostane fotki z Koronkowego aparatku jak wszystko dobrze pójdzie jeszcze przed sobótką, [SIZE=1](ale nic nie obiecuję!!:diabloti: )[/SIZE] [/QUOTE] Ja już Moni mowiłam, ze ma Ci dac swój aparat żebyś zgrala, tylko Ty tam musisz pójśc :diabloti:
-
[quote name='r_2005']A jakie jeszcze mogą być?:oops: [/quote] mamy Ci wymienic wszystkie możliwe kolory dogów? :crazyeye: [SIZE=1]przy kojarzeniu żóltego z pregusem mogą wyjśc żólte pregowane i "czyste" żólte [/SIZE] [quote name='jo-jo'] A poczekasz do soboty?? [/quote] :shake: Nie :shake: :obrazic: :evil_lol:
-
Aluś trzymamy kciuki za Ciebie, :kciuki: Dasz rade :multi:
- 78403 replies