-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][SIZE=4][B]Edytko,[/B][/SIZE] [B]bardzo pieknie dziekuje za pamiec:loveu: [/B] [B]buziaki:cool3: [/B][/quote] Ja nie mam na imie Edytka :shake::evil_lol:
-
[quote name='simbik']No i masz babo placek... się wypogodziło - pogoda nieprzewidywalna :shake: .[/quote] nooo w Wawce bylo ślicznie :multi: zaczeło padac kiele 17,00 :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black][B]Córciu moja[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu: [B]demokratycznie [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red][B]:icon_roc: [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red][B]wybrana [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red][B]:no-no-no:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Red][B] [SIZE=2][COLOR=Black]gdzie jesteś?[/COLOR][/SIZE] :cool3: [/B][/COLOR][/SIZE]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Pysia']Wywołanie ogólne dla wszystkich moich dzieci :) Zapychać do swojej babci Weszki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10925&page=1445[/URL][/quote] znalazlas mamcie? :crazyeye::evil_lol:
- 78403 replies
-
[SIZE=3][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red][B]Wszystkiego Najlepszego Agnieszko :laola::drink1::drink1::drink1:[/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE][SIZE=3][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red][B]:drink1:[/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]
-
[quote name='Pysia']Sama widzisz że z moją pamięcią jest coraz gorzej :shake: Muszę sobie kupić ten lek co pomaga w takich przypadkach ale też zapomniałam jak się nazywa :splat:[/quote] Bilobil wnusiu, bilobil :evil_lol:
-
Aguś masz dzisiaj imieniny? :cool3: Bo ja ciagle nie mogę zapamietac, czy Ty styczniowa, czy kwietniowa :oops: :placz:
-
[quote name='Maga100'][B]mój pies nie pomoże, bo kobiet nie bije, ale ja też przyjadę i porozmawiam sobie z tym miłym panem :diabloti: [/B][/quote] a co będzie jak ten pan bije kobiety? :hmmmm:
-
[quote name='dbsst'] startuje TYLKO do słabszych :shake: [/quote] saba broni slabszych :evil_lol: i nie lubi jak ktoś inny agresywnie się zachowuje.... .. bo tylko ona tak może :diabloti:
-
Dominika a co to za pies? :cool3: Moze ja z Saba przyjdę do Was na spacerek to moze koles nas zauwazy ? :evil_lol: Ja tam moge miec sucza na smyczy :siara:
-
[QUOTE] [IMG]http://images14.fotosik.pl/10/fab0f19ebd582a9d.jpg[/IMG][/QUOTE] jaki ziew :loveu:
-
A moze teraz coś na dzień dobry? :cool3:
-
[quote name='simbik'] Może za tydzień się poprawi a właściwie bardziej ustabilizuje pogoda :lol: .[/quote] za tydzień ma być snieg :diabloti: podobno :roll:
-
Może byc :evil_lol: [quote] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6798/ciukoskie50rv.jpg[/IMG][/quote] ale slodko :loveu: ale kołderki nie widzę :evil_lol:
-
rany jak Ty mnie będziesz zachęcać w takim tempie to mnie tu 11,00 rano zastanie :diabloti:
-
Tylko jedno zdjęcie zrobilas ? :hmmmm: Ja słyszalam, ze więcej :diabloti:
-
Cześć moja praileśtam wnusiu :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']JESTEM :loveu: :loveu: TU :loveu::loveu:[/quote] Ty to wiem :evil_lol: Ja szukam tych, o ktorych nie wiem, ze są moimi pra lub prapra lub praprapra wnuczkami :evil_lol: Ale ja musze być stara :crazyeye:
-
[quote name='evaxon']:evil_lol: Paulinka jest moja mamusia:loveu:[/quote] To wyszlo, ze Ty moja prapraprawnusia :evil_lol:
-
[quote name='paula_z'] Hehe, mamcia mi zrobila :multi:[/quote] znaczy kto? Bo jak twoja mamcia to moja jakas prawnuczka :evil_lol: Chyba ogloszenie rozkleje : SZUKAM PRAWNUCZEK :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']jaka szczesliwa :eviltong:[/quote] [quote name='paula_z']Nie rycz :mad: Mnie i Evaxon :loveu: [/quote] Ja nie ryczalam z powodu przychówku ino z poeodu, ze nie wiedzialam kto to :eviltong: Paula ale Evaxon jest Twoją córcia to jak to jest? :cool3: Ile pra mam przed nia a ile przed Tobą? :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]buhahah, Dominiko, i co? Masowałaś go wśród powiewających gatek? :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] dobrze, ze nie gatkami :evil_lol:
-
[quote name='paula_z'] I masz jeszcze nową praprawnuczke i prapraprawnuczke :evil_lol:[/quote] Kogoooooo? :crazyeye::placz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B] Ozzy jak siusiał to sobie nogi oblewał :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/quote] A to z powodu wiatru, czy on ma tak na stale? :evil_lol: