Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/d092c5521c7674cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/2/ad8046a6f0b60add.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/2/e77595b64d90d850.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/2/1fc043242aedc3a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/2/42d1dba4d75a8cab.jpg[/IMG][/URL]
  2. No ladnie Koleżanka mnie najpierw zaprosila a potem mnie pzrez pł wieczoru wpuścić ne chciala
  3. Cześc Alus Po cięzkich próbach się do Ciebie dostalam :mdleje:
  4. [quote name='paula_z']To do soboty bedziesz sie czepiac :evil_lol: :evil_lol:[/quote] jaaasne kkkurna ale n się namęczylam, zeby tu wejś :eviltong:
  5. [quote name='simbik']Nie na Litwie tylko w Polsce na Klubie w Łodzi :evil_lol: .[/quote] No tak, :roll: klania się czytanie ze zrozumieniem :oops: :evil_lol: Wy tez za mnie kciuki trzymajcie w poniedzialek :mdleje:
  6. Normalnie szpital tu u Ciebie jakiś :crazyeye: Ja sie z niego wypisuje, bo juzem zdrowa :cool3: bardzo mi te widoczki wycieczkowe pomogly :loveu:
  7. Aaa to trzymamy kciuki za Teufelka i to nie tylko czysto patriotycznie :multi: A co oni na tej Litwie za karme dali, ze Opka się pochorowała? :crazyeye:
  8. [quote name='Vectra']buhahahahha niemoge jakaś Ty dziś miła i urocza :evil_lol: :evil_lol: SNS wrócił i dogrzał i od razu jaki humor :evil_lol: :evil_lol:[/quote] SNS właśnie znowu pojechal :diabloti: i wróci w sobotę :diabloti:
  9. [quote name='HankaRupczewska']Aż sie chce zyc! Juz przyszlam z fabryki, to siedziałam siedziałam sobie z kumpelkami na rynku na naszych ukochanych ławeczkach :) hehehe.. wiadomo ;P a teraz siedze w housie i tak mi sie nie chce :P hehe teraz to ino tak sobie marze jak to bedzie juz niedługo, czy cos sie zmieni do nowych wyborów itd. hehe Mam tylko taka nadzieje, ze sie zmieni na lepiej :) no juz niby cosik było tydzien temu w piatek spoko.. ale tak to nic w tym moim zyciu sie nie dzieje. Ciagle tylko ta sama rutyna ;/ a ja chce czerpac z zycia! Pełnymi garściami :P heheh no papas! ;) BENDEM WPADAC :loveu:[/quote] Hanka co Ci sie probilo? :crazyeye::evil_lol:
  10. [quote name='Maga100'][B]Alusiu, ależ byłam, byłam, zapomniałam zostawić śladzik :-( BosH, no zapomnialam :placz: [/B] [/quote] U mnie tez nie bylas :mad::evil_lol:
  11. [quote name='evaxon']Pika normalnie..[B]chodze za toba i juz nie moge ze smiechu [/B]:roflt:[/quote] To mam aż tak wielka doope? :placz:
  12. [QUOTE][B]Podczas niedzielnego spaceru odkryłam w końcu sklep w mojej wsi...[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/2-25-15.jpg[/IMG] [/QUOTE] matko to jest sklep? :crazyeye:
  13. [QUOTE] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6398/dscf1175ov5.jpg[/IMG][/QUOTE] ale Tufciowi dobrze :lol:
  14. Pysia sformatowalas się już? :razz:
  15. Cześc :multi: Przyszlam Cię do siebie zaprosic, ale widze, ze juz bylas :evil_lol:
  16. Kolckowa a co Cie dzisiaj tak malo bylo, praca się wymigujesz :mad: Nie martwiej sie jednym zdjęciem :shake:;)
  17. Ciebie do siebie nie zapraszam :evil_lol: Ale ma coś dla Ciebie :evil_lol: Teraz mnie mozesz nienawidzić :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/2/1fc043242aedc3a9.jpg[/IMG][/URL]
  18. Ooo jakie noski :loveu: Sliczne fotki :loveu:
  19. Alus przyszlam do Ciebie bo coś jakas zdenerowawana u mnie bylas :evil_lol: Śliczne fotki Ozulca :loveu: a ja wstawilam zdjęcia Intiego :eviltong:
  20. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a juz sadziłam ze Ty psa tak maltretujesz sasiadko prawie Ty moja.....z tym na smyczy na dol puszczaniem.....:cool1: [/B] [B]no na całe szczescie okazałas sie w miare rozsadna.....:diabloti: [/B][/quote] ja moze i chetnie bym ją spusila z tego okna na tej smyczy,ale te 60 kg zwierza stanowi pewna przeszkodę :diabloti: A tak w ogóle to zapraszma do galerii wstawilam trzy nowe zdjecia mojego przyszlego psa :loveu:
  21. Madziu jakie piekne foty :loveu: A jaki masz aparacik? :loveu: Zapraszam do naszej galerii :loveu:
  22. Witaj Ewa Jaka Tigerka jest śliczna :loveu: A ja wstawilam 3 szt nowych fotek, zapraszam do nas :loveu:
  23. Witaj Haniu Jaki piekny piesek :loveu: Zapraszam do mojej galerii wstawilam wlasnie nowe fotki :loveu: [SIZE=1]( szt. 3 :evil_lol:) [/SIZE]
×
×
  • Create New...