-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Ania W']na fotce pewnie jest ogar bo....[B]owczarka polskiego nie ma,[/B] [/quote] jak nie ma jak jest :evil_lol: Polski Owczarek Nizinny (PON) :evil_lol:
-
Agus poczaruj, tak, zebym w totka wygrała :evil_lol: podziele się z Toba jakby co :p
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]a poza tym mam dzis sexualny stosunek to pracy...:diabloti: [/B] [B]chce mi sie spac...i ja chce juz isc do domku.....[/B][/quote] no to trza bylo wyjśc :diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][URL="http://img381.imageshack.us/img381/9072/25luty186zz5.jpg"][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/9072/25luty186zz5.jpg[/IMG][/URL] taaaaakkk ja też zawsze śpię w full opcja make-up :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no takkk takkk bo to nie znasz dnia ani godziny kiedy ktoś wpadnie w odwiedziny :evil_lol:[/quote] a potem nam opowiada, ze jak ksiądz przyszedl to niewyjściowa byla :shake: -
Fajna łazienka :multi: a kto Ci tą łazienke robił, ze Ci wszystko do góry nogami poustawiała? :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][COLOR=blue] [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]moje Ci ony!!! :mad::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [FONT=Arial CE][SIZE=2]Czy Ty myslisz,ze tylko Ty masz patent na trzy szóstki? :evil_lol: [/SIZE][/FONT] [SIZE=2]ja mam takie w numerze tel. komorkowego :evil_lol: [/SIZE]
-
cześc Klockowa :multi: ja to nie wiem, jakie Ty masz konszachty z Adminem, ze se tak śmmmigasz po dog jak nikt inny wleźć nie moze :mad: A lansowac się to idź na inne topiki :evil_lol: u Vectry mas zpzrepis jak się to robi :evil_lol: A tak w ogóle to zajrzyjs do mojej galerii tam duzo fotek jest i mojego sucza i mojego przyszlego psa :loveu: :evil_lol:
-
Magda udalo Ci sie :multi::evil_lol:
-
Cześc Ewcia :multi:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/3475a97d3b159666.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/d034d72fe9599ce6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/8717931a91233aae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/34/153f9e1f0f786ec3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/34/6cced2251357a38e.jpg[/IMG][/URL] więcej zdjęc INtiego jest u mnie
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Natka nie zawieszaj sie jak dogo dzisiaj :cool3: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/587b645c4a679bfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/0f5f4f7c2dba0e30.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/e04684d313872c33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/b8a877d5d106d0c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/34/04deae895a86566c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/772c33318e91fb8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/a3deeb988deb027f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/cda41b6ce6c0e1e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/27264bee7d143b94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/5c821309ed17fb68.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/4e4d5dbbf7a1b730.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/7ec9901200ddfec2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/0e113b1228eae4e7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/91ef1a9a4867c7fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/e0de1003fe816051.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/7ec9901200ddfec2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/b8a877d5d106d0c4.jpg[/IMG][/URL] Juz Cie nie będe dręczyc :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu melduje się, ze bylam A jak tam dziecko Ptysiów? -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/dde7986030266a93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/94f2ead9f2c8865f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/2113526d8c937656.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/c27ae71eb8c986ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/b0025c7c06eb6b24.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/6aa61b423a862473.jpg[/IMG][/URL] Ratuuunkuuuu :placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/6b822f4a85108ca0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/a01dfb9c99f44845.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/879af707f70cdff1.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/97a6fd87a867d0d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/f4c383a7a714229b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/6b822f4a85108ca0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/a01dfb9c99f44845.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/879af707f70cdff1.jpg[/IMG][/URL]
-
Milośnik delicji :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/d754c36f44609bed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/08fbaa5d8eea0b6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/9cdfdca76c98fcae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/e1c174a8d95581ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/80d6116ae39af5b3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/568a8b5eac82d614.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/83e632bcad6c08f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/87c613bb0fc5188b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/95b04702c1a2b2f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/6aa61b423a862473.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/5515db0a67b70c6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/a08de7fbbe21429b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/8c3a1e502181a210.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/1a25eb5bb71c1408.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/8414fe8e37f24768.jpg[/IMG][/URL]
-
Dominika nienawidź mnie :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/2515fc407242a468.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/dfdcd42276d9ae16.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/2515fc407242a468.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/dfdcd42276d9ae16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/c84216eeae507a10.jpg[/IMG][/URL] [B]Kilerzy misków [/B]:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/2e164c6779e4fdaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/9215740f5aa565b7.jpg[/IMG][/URL]