-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Waszunia a może chcesz moją Sabę potrzymac? :lol: Najlepiej jak się wścieka na jakiegoś krążącego pitbula :evilbat: albo jak cche kota pogonić :evilbat: Przy mnie wysiadacie laski :evilbat:
-
Poświatka, a ja Ci mam linka podac do zdjęcia na wymiane? :roll:
-
[quote name='adda'] . Przeczytałam wszystko na temat testów robionych 7-tygodniowym maluchom.[/quote] A gdzie te testy można znaleźć ? Saba kochająca wodę, przed węzem z wodą schrzania :-? W ogóle nie lubi "lecącej" wody :roll:
-
O widze, że może dziewczyny się dogadają :wink: I może wyjdzie z tej całej afery coś konstruktywnego :wink: :D
-
[quote name='Bila'] Co do gazet. Sama pracuję m.in. w takiej instytucji [/quote] Bila, a jak pracujesz "w takiej instytucji" to nie możnaby namówić jakiegos dziennikarza (jeżeli sama nim nie jesteś) na rzetelny artykuł przedstawiający argumenty za NIE przemyślanym rozmnażaniem zwierząt . Tu mamy do czynienia, po raz kolejny zresztą, "z reklamą" w mediach Biura Matrymonialnego, więc moze coś w stylu "antyreklamy" tychże instytucji :wink: [b]asher[/b] dla Ciebie równiez temat do przemyślenia :wink:
-
[quote name='LAZY'] Mam problem z oczami i siedze przed kompem tylko [b]w jednym szkle [/b]i widze doopiato!!!![/quote] Monokla masz? :o Nie lepiej sobie normalne okulary sprawić? :roll:
-
Czy ktos mógły zapalic świeczuchne i ode mnie ? :( Kaskę równiez mogę wysłac :(
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='bea100'] . Najczęściej po ropowicy szczenięcej[/quote] Jesssuuu a co to? :o :oops: [quote name='bea100']Napiszę uroczyście coś , co mnie dzisiaj ogromnie rozradowało: [color=blue][size=6]GRATULUJĘ Hani oraz jej wspaniałej Basetli/ Baście tytułu INTERA [/size][/color]:B-fly:[/quote] Haniu :klacz: Gratulacje i od nas :klacz: [b]miroj[/b], Wy to juz zupełnie znikliscie :( A Bławatek cudowny :iloveyou: A kto jeszcze będzie na Warszawce? Bo ja jako widz się wybieram, więc chętnie pokibicuje :D -
[quote name='Evelina'] [quote name='PIKA']No pomysl miala świetny, tylko na milion moich zdjęć jakie tu są [b]wybrala takie z najglubszą miną [/b]:evilbat:[/quote]Sama se takie wkleila i ma pretensje :o [/quote] To nie ja :o To Wind :evilbat: [quote name='Evelina']Szkoda, ze Beata nie wkleila Twego zdjecia w strolu ludowym ze stosownym makijazem 8) [/quote] Oooo własnie :lol: Przynajmniej byłoby smieszniej, a nie głupio :roll: [b]asher[/b] gdzieś na tym, topiku sie pałęta :roll: razem z takimi w stroju policjanta :wink:
-
[quote name='Poświata']szukałam takich fotek gdzie buźki dobrze widać :D ..[/quote] A po co ma być widac? :o
-
[quote name='KORONA']Poświatko, miałaś świetny pomysl :klacz: :klacz: :klacz:[/quote] No pomysl miala świetny, tylko na milion moich zdjęć jakie tu są wybrala takie z najglubszą miną :evilbat:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] musiałam jej palec do doopy wsadzić :lol: [/quote] :hmmmm: psu palcem w doopie grzebie i jeszcze się cieszy :roll: A czysta Luna :angel: A jak wygląda czysty Boluś ? :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='KORONA']Ja bym chciała, ale po pierwsze własnie kończę grypę i wyglądam koszmarnie,[/quote] ale to mogły by być bardzo ciekawe zdjęcia :lol:
-
Łomatko :o To nie wystarczy im ten bubel prawny, ktory zmalowali i lezy u Kwasa? :evil: Kurna jaka jest nadzieja, że z powodu rychłych wyborów ten projekt z MSWiA pójdzie do kosza? 0X
-
Zemat a skąd Ty wziąłes takie informację? :o Jaja se robisz? :o Jest nowa ustawa, która teraz u Kwaska czeka na podpisanie,ale tam nie ma az takich uregulowań prawnych :o Strzelanie do psa bezpańskiego? :o A sprawdzą chociaż, czy ten pies ma chipa, czy tak strzelą bo pies lata po osiedlu :o
-
[quote name='Evelina'] Ja Was wszystkie baaardzo kocham, [/quote] :o :o :oops: [quote name='Evelina'] Wyrżnę, wytnę, i wykopie [/quote] :o będziesz ugory karczowac ? :o
-
[quote name='Olcia']no nie ma jak sobie pokazywać czerwone mordy przez 2 strony topicu :o[/quote] no i tym sposobem ma sie tyle postów natłuczonych :roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A mnie łysolki rozbawiaja po prostu :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='anovi'] Ale kiedyś, może przy okazji jakiejś wystawki w W-wie.[/quote] A Najbliższa już w lipcu :lol:
-
[quote name='Wind']dbsst, Ksiazke? Hmmm ... nie spotkalam jeszcze wspolczesnie napisanej ksiazki, ktora bedzie opisywac wszystkie wazne zagadanienia fotografii :roll:.[/quote] :hmmmm: To napisz takową 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='daga10011']widze ze jest wysyp sznauciow i leonow w schroniskach :cry: :cry: :cry: wiem jak sie czujecie :cry:[/quote] I będzie więcej .... :( i to psiaków wzelkiej maści ....... :( wakacje idom :evil:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Wind'] [b]PIKA,[/b] Bo ja przezywam kryzys wieku sredniego ... :( ;) [/quote] :o To co ja mam powiedzieć? :o [quote name='adda']I to był krótki wykład na temat pasty do zębów :lol:[/quote] A to pasta do zebów powoduje łagodnienie cienia na twarzy? :o
-
Wind, co Ty tak ciagle narzekasz? :hmmmm: Co byś nie zrobiła, to Ci sie nie podoba :niewiem: A fotki są super :D I proszę mi powiedzieć, co to jest ta blenda :lol:
-
[quote name='Olcia'][quote name='PIKA'] Taaa przywiezie Lunke a ona te Twoje łyse ruskie pogoni 8)[/quote] no no wypraszam sobie jedno mam tylko łyse :evil:[/quote] znaczy tylko jedno bedzie spieprzać? :roll: