Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia'][quote name='malawaszka']ahahah ale się ubawiłam setnie!!! :roflt: OLCIA :nono: nie wybaczę Ci nigdy tego golenia ruskich :evil:[/quote] może to Cię zmobilizuje do przyjazdu do nas :lol:[/quote] Taaa przywiezie Lunke a ona te Twoje łyse ruskie pogoni 8)
  2. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia']Addaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapraszam tutaj :sleep2:[/quote] zboczona siakaś :o
  3. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='Olcia']no nie wiesz jacy MY Ala i [b]mój ślązak[/b] :evil:[/quote] Ten wirtualny?[/quote] no Ala go pewnie smaruje specyfikiem żeby go robaki ani wirusy internetowe nie zjadły :lol:[/quote] To może ja se tym kompa poleje ? :o [quote name='Olcia'] , czepia jak rzep psiego ogona :evil:[/quote] W takim wypadku ogolenie ogona na łyso na pewno pomoże :D
  4. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [b]Olcia [/b]to Ty jesteś na łyso ogolona, czy nie ? :roll:
  5. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Lara'] a i tak sie g... wbija 0X[/quote] No jak w goownie wytarza to nie ma sily zeby sie nie wbilo :roll:
  6. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia']ja też jestem za na łyso [/quote] I co? Kleszcze sie Ciebie nie czepiajom? :o
  7. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'] Taaa... ostatnio dzień w dzień kleszczydła na sobie przynosił, takie wypasione, albo mniej wypasione :evilbat: Brrr... dobrze, że TZ nie taki brzydliwy :roll:[/quote] a to nie możecie go czymś zlać? :roll:
  8. [b]MonikaP[/b] media, mediami, ale teksty na stronie kliniki sa jednoznaczne :-?
  9. To dawaj zdjęcia tych czyściochów :lol: Dobrze, ze się właściciel znalazł :roll:
  10. :o :o To my walczymy z jakąś prostą kobietą i jej biurem matrymonialnym, a tu taki kwiatek :-? Weci :stupid: Ale suka ciężarna i potem jej dzieci to może sporo zyskow przynieść :-? [quote name='jogi'] Bo przeciez zwierzak po zabiegu nie bedzie juz ich pacjetem, nie :-?[/quote] A to sterylizowane nie chorują i wypadków nie mają? :o :wink:
  11. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='carragan'] .Az mi sie marzy zakup srutowki lub [b]psa killera[/b],:[/quote] Kcesz moja Sabę ? :evilbat: Spokój z kotami zaprowadzi w jedną noc :evilbat: Adda Truskawek słodki jak truskawaka :lol:
  12. [b]madzia18sosnowiec [/b] na debili niestety złotego środka nie ma :( na pewno nie jest wyjściem [quote]spuścić sobie psa i niech się dzieje co chce...[/quote] Pamiętaj, że jeżeli Twój pies poturbuje innego będąc luzem to możesz miec poważne problemy, włacznie ze zwrotami kosztów leczenia, jeżeli takie będzie potrzebne Jeżeli Twój pies jest na smyczy, a podlatuje do niego inny i nawet jak Twoj coś zrobi., to wina jest definitywnie tamtego psa. Takie jest prawo, że zawsze jest winny pies bez smyczy, nawet jak ten na smyczy zachowa się agresywniej Ja na teksty właścicieli atakujących kurdupli w stylu "mój nic nie zrobi" odpowiadam grzecznie "na pewno, nawet nie zdąrzy" :wink: , ale moja cierpliwość się powoli kończy, szczegolnie po ostatniej walce mojej suki i następny "agresor" dostanie po prostu ode mnie " z buta", bo pozwalanie psu chętnemu do bójek, na walkę jest po prostu nie wychowacze, szczególnie jak ma szanse wygrac :wink:
  13. [b]anovi [/b] to w czym problem? Przyjeżdzaj do wawki :lol: [b]Hexi[/b] ja też się pisze na to chwalenie malucha :lol:
  14. [quote name='adda'][quote name='malawaszka']no BA!! książkę napiszę 8)[/quote] Ale kasę zbijesz :haha:[/quote] a to, to koniecznie :roll: Bo jak se sama dziecko zrobi to nie będzie mial kto alimentów placic :roll:
  15. [quote name='malawaszka'] chyba [b]se sama [/b]dziecko zrobię w końcu :-?[/quote] :hmmmm: a wyjasnij jak techinicznie zamierzasz sama sobie zrobić dziecko? :roll:
  16. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    Co Wy tam te psy tak usmiercacie? :o :(
  17. [quote name='adda'] Widziałam jak dzisiaj Twój TZ skrzynkę pocztową opróżniał :lol:[/quote] A trabiłaś, czy Berlingo stało? :lol: Katerinas jakis problem z ta chudością Gajki? :hmmmm:
  18. [quote name='Samba'] Co do socjalizowania Saby z innymi, to poprobuj z labradorami! Raz w zyciu widzialam, jak labrador rzucil sie na innego psa, ale to bylo na wystawie, trema i te rzeczy :wink:[/quote] A co będzie jak to Saba pierwsza się rzuci ? :lol: Bo z nia to jest tak, oprócz tego, że nie cierpi bulowatych to przedstawicieli pozostałych ras i nie - ras traktuje „osobniczo”, albo jej się osobnik spodoba, albo nie :wink: [b]Bila[/b] zbyt namolnych adoratorów to Saba sprowadza do parteru :lol: A że blabladory to „zboczki” to ja doskonale wiem :lol:
  19. Uchol sie goi :) w czwartek idziemy na zdjęcie szwów 8) Gwiazda rozbrykana jest i co mnie cieszy nie nabrala awersji do wszystkich psów :fadein: (tak jak kiedyś :-? ) wczoraj sie chciala z jednym bawic :angel: Na na pocieszenie (albo i nie na pocieszenie sama nie wiem) Saba tamtej tez ostro dowaliła :evilbat: [quote name='Bila'] Wydrap Sabunię od cioci Bili.[/quote] Wydrapalam i to za chorym uchem bo to najlepsze miejsce do drapania teraz bo tam najbardziej swedzi :lol:
  20. Ale sliczny maluszek :iloveyou:
  21. [quote name='Mecka'] grejs miała urojoną ciążę i powiększone cycuchy,[/quote] Co to za moda :roll: To juz druga suka ktora miala sterylke w trakcie widocznych objawów ciąży urojonej :roll:
  22. [quote name='Pagaj'] Pika, jak tam LU, widziałaś się z nią?)[/quote] Od ostatniego razu to ni :( :oops: A to wszystko, przez to, ze Saba ma pochlastane ucho i musze biegusiem do domu wracac :roll: a i w wekend czlek uwiązany
  23. No bo tutaj to za czesto tez inni nie bywają :niewiem:
  24. [b]Stęskniona[/b] ja caly czas jestem ... codziennie :lol:
×
×
  • Create New...