Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [b]Marta[/b] Te wszystkie marketowe karmy są do doopy Jeżeli chcesz karmic psa pól na pól suchą karma i gotowanym jedzeniem to pamiętaj, żeby suchej karmy dawac połowę dawki przeznaczonej dla danego psa Dawaj mu bialy serek, jogurt (może być owocowy) , kefiry - ogólnie nabiał, ale już przetworzony, czyli nie samo zwykłe mleko, a na pewno nie typu UHT bo dla mnie to wyjałowione dziadostwo Możesz mu podawać tran. Co do zywienia i dodawania ewentualnych preparatów witaminowych to się nalezy skonsultowac z wetem. Jakies pewnie będa potrzebne, bo szczeniak rosnie [b]Adda[/b] - ja Sabe karmie głownie gotowanym i też witamin specjalnie nie dodaje, a to głównie dlatego, że sucz wcina warzywa i owoce wszelkiej maści> W standardzie - pełna wloszczyzna ( z porem),a wymiennie szpinak, buraczki, warzywa kwiatowe, czyli kalafior, brokuły, praktycznie wszystko oprócz strączkowych, ogórków i pomidorów i cebuli oczywiśie Sucz dostaje nawet orzechy włoskie. Poza tym co jakiś czas dostaje świerzutki szpik A poniewaz teraz zeszłam z wypełniaczy typu ryż, kluchy czy kasze (dostaje może raz w miesiącu) to dosypuje jej otręby pszenne I codziennie dostaje łyzke oleju słonecznikowego albo oleju z oliwek Ja na temat zawartości witamin w suchym żarciu, ktore jest produkowane w wysokiej temperaturze mam swoje zdanie :wink: Szczególnie na temat zawartości witamin ADEK, które są rozpuszczalne w tłuszczach :lol: Ja w ogóle mam swoje zdanie niezbyt przychylne na temat suchego żarcia :roll:
  2. On jest bowski :angel: :angel: :angel: [b]Marta[/b] absolutnie nie wychodź z nim, na dwór Niech dostanie komplet szczepień i ścisła kwarantanna, chyba że macie własny teren Przy pierwszym szczepieniu dopytajcie weta, co gdzie i kiedy :fadein:
  3. spóźniłam się z wejściem na strone i ze ściagnięciem programu, żebym mogła obejrzec wypowiedź :(
  4. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    Eeetam On musial dokładnie obejrzec dokument, który kiedyś i on dostanie :lol: A, że popgryzł, to z zazdrości, że jeszcze nie dostał :evilbat:
  5. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    :lol: :lol: Adda ja rozumiem,że Iron nauczony poczte odbierac :lol: :lol:
  6. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='malawaszka']no i gdzie ta ilustracja?[/quote] czekaj adda ilustruje.... znaczy maluje chyba :o
  7. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='malawaszka']tylko podziękuj :lol:[/quote] najlepiej od razu :lol: zanim znowu dogo padnie :roll:
  8. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [b]Adda[/b] Przez ta przerwę nie podziękowałam Ci za linka do testów :D
  9. [quote name='Agnes']ja mam cos ala dlugopis. [b]Ale takich nie ma juz nigdzie [/b]:( Sa ale gorsze, zaraz zrobie zdjecie i wyjasnie o co chodzi :) oki juz dopisuje... to jest takie cudo [img]http://img168.echo.cx/img168/5/13636145ob.jpg[/img][/quote] Jak nie ma nigdzie jak ja kupiłam to niedawno w Karusku :D Super sprawa - świetnie się sprawdza :D
  10. Jesuuu jaki słodziutki :iloveyou:
  11. [quote name='Wind']No to na koniec B & W & R [url]http://i.pbase.com/v3/84/572484/1/45471050._MG_3587xxx_bwy.jpg[/url][/quote] a to jest 100-tne zdjęcie? :o
  12. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    Aaaaa "mój" Irydzio :angel: [quote name='adda'][quote name='PIKA']eee jak mozesz, :oops: ale myslałam, ze je masz :wink: chyba, ze pamiętasz "gdzie szukać" :wink:[/quote] Miałam nawet wydrukowane, bo do zadania podeszłam niezwykle poważnie :D Odszukam Ci 8)[/quote] Dzieki :calus:
  13. [b]Wind [/b]a Ty mowilas, że wolisz fotografowac ludzi i że to Ci lepiej wychodzi :D A to zupełnie nieprawda...... zacznij fotografowac zwierzeta..... bo te foty sa super :D
  14. A ja mam bardzo sprecyzowane zainteresowania :lol: Kolejmnośc przypadkowa :lol: 1. Dog niemiecki arlekin 2 Dog niemiecki błekitny 3. Dog niemiecki czarny 4 Dog niemiecki pręgowany 5 Dog niemiecki płaszczowy 6 Dog niemiecki żólty 7. wiekszosc psow z grupy II A z maluszkow to najlepiej jakis biedniusi maly kundelek, taki najbrzydszy na swiecie :)
  15. To juz wiem, komu kibicowac w Warszawie :angel: A kiedy sa ogary i gończe w sobote czy w niedzielę? :oops: :lol:
  16. [quote name='Bila']:eek2:[/quote] Co Się dziwisz ? :roll: Tu była taki (teraz się rzadko pokazuje, nawet bardzo rzadko ) co to nawet fizycznie pomagal w przytulisku , przygarnął bezdomną sukę która okazało się, ze była w ciąży i zrobił wiele, wiele dobrego dla psow porzuconych czy maltretowanych, także zna żywot psów bezpańskich „od podszewki” :roll: , ale swoich suk domowych, nie hodowlanych, modnej rasy, nie wysterylizował i może to byłby najmniejszy problem, ale jedną z nich niestety rozmnożył i to świadomie i nawet był z tego bardzo dumny :-?
  17. [quote name='Bila'] każdy właściciel psa obowiązkowo powinien czytać PwP. Sterylka i kastracja przestaną być wtedy kontrowersyjne. I żadne tłumaczenie nie będzie potrzebne[/quote] No to chyba porobię za pesymiste :( Ludziska mają net, czytają PwP, czytają nawet całą dogomanie, po czym stwierdzają, że szczeniaki po ich suczkach do schroniska nie trafia :roll:
  18. PIKA

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='PIKA']A gdzie te testy można znaleźć ?[/quote] Czy mam Ci je znaleźć?[/quote] eee jak mozesz, :oops: ale myslałam, ze je masz :wink: chyba, ze pamiętasz "gdzie szukać" :wink:
  19. [quote name='Wind']Mam tyle zdjec, ze teraz przechodze proces: do kosza, do archiwum, do kosza, do archiwum, do kosza, do kosza, do kosza... :lol:[/quote] :hmmmm: a gdzie szuflada? :evilbat:
  20. [quote name='Ka-ka'] [b]PIKA[/b]-a ile Twoja sunia waży?? )[/quote] 58 kg 8)
  21. [quote name='Wind'][b]Pika,[/b] Mokka byla z Misia od Flaire..[/quote] Tak się domyślałam, ale gdzie Monia? :( [quote name='TuathaDea'][quote name='PIKA']A Mokka to z kim tu zapyla? :o [url]http://img275.echo.cx/img275/5701/mg2228xy3kf.jpg[/url][/quote] to chyba jakaś [b]skubana[/b] "niedźwiedzica" ;) [/quote] a ja tam nie wiem, :roll: może i ją Flaire przed zawodami wyskubała ... ....znaczy wytrymowała :lol:
  22. [quote name='Poświata'] O nie, krzyżyk nie wchodzi w rachubę :nono: , skoro ja się przełamałam........ :lol: .[/quote] żartuje :evilbat: ale zmień :evilbat: [quote name='malawaszka'][quote name='asher']Waszka, mówimy chórem :o[/quote] znaczy że coś z tego będzie :lol:[/quote] olbrzymi grzywacz? :o
  23. A Mokka to z kim tu zapyla? :o [url]http://img275.echo.cx/img275/5701/mg2228xy3kf.jpg[/url] Pies - guma :o na fotke roku :klacz: [url]http://img34.echo.cx/img34/1926/mg2438xzy7qx.jpg[/url] chociaz ja nie wiedzialam, że na agility sie fikolki robi :roll: :lol:
  24. [quote name='Poświata']W tym wieku aż tak, potem trochę przystopuje :roflt: ..[/quote] Taaa przystopuje, żeby potem znowu wystrzelic w górę :lol:
  25. [quote name='Poświata'] Pika, no jasne!!!! Nie chcę żebyś była niezadowolona :lol: ..[/quote] Ja będę zadowolona jak wsadzisz cokolwiek innego na miejsce tego czegoś co tam jest :evilbat: Najlepiej czerwony krzyzyk :lol: [b]Waszka[/b] Twoim następnym psem chyba bedzie grzywacz a nie olbrzym :lol:
×
×
  • Create New...