Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='puz']:lol: Akurat Mirek prowadził[/quote] zaraz :o po alkoholu prowadził? :o
  2. [quote name='arima']Tak żle w kłębku wyglądasz??? :lol:[/quote] też :lol:
  3. [quote name='arima'][quote name='PIKA'][quote name='arima'] [quote name='PIKA'][quote name='asher']PIKA, no nie, tutaj tez sobie na kaftan zasłużyłaś? :o :lol:[/quote] widocznie aż tak ze mną źle :cry:[/quote] Pika one tak mówią,bo zazdrosne są :lol: :lol: Boją sie,że po takich fotach na rozkładówki dostaniesz propozycje i Cie zniechęcają :wink:[/quote] :o na rozkladowki czego? :o Chyba pism dla masochistow wizualnych :lol:[/quote] A czymu?? :eek3: chcesz iść do makro w lateksach i łańcuchach ?????:o :o :o [img]http://img359.imageshack.us/img359/169/image0015la.gif[/img][/quote] Nie :lol: Mnie o to chodziło że tylko[b] masochista wizualny[/b] bedzie chcial te zdjęcia oglądać :lol:
  4. [quote name='Maga100'] ja sama się zleję :roflt: :roflt:[/quote] I Ci się topik utopi :o [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']Dziewczyny, a kysz, akysz! :lol: :lol: bo za chwilę [b]ja sama[/b] się zleję :roflt: :roflt:[/quote]a z kim :o :lol: :lol: :lol:[/quote] przecież napisała, ze sama będzie lac :o :lol:
  5. [quote name='arima'] [quote name='PIKA'][quote name='asher']PIKA, no nie, tutaj tez sobie na kaftan zasłużyłaś? :o :lol:[/quote] widocznie aż tak ze mną źle :cry:[/quote] Pika one tak mówią,bo zazdrosne są :lol: :lol: Boją sie,że po takich fotach na rozkładówki dostaniesz propozycje i Cie zniechęcają :wink:[/quote] :o na rozkladowki czego? :o Chyba pism dla masochistow wizualnych :lol:
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100'] Przypominam burżujom, że kiedyś były takie monitory, że mozna było coś na nich postawić. Wprawdzie zjeżdżało, ale mozna było :lol: Widzę, że redd`sik malinowy? :wink:[/quote]ja mam taki zjezdżajacy , nie plackaty :( [/quote] znaczy burzuj nie jestes :lol:
  7. [quote name='Maga100'] Bo mi się zlałyście :lol:[/quote] o przepraszam, ja z lania gdzie popadnie to dawno wyroslam :evil:
  8. [quote name='asher']PIKA, no nie, tutaj tez sobie na kaftan zasłużyłaś? :o :lol:[/quote] widocznie aż tak ze mną źle :cry:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='asher'][quote name='PIKA'][quote name='asher'] Katerinas, czytałas to? :o [url]http://wiadomosci.onet.pl/1242202,242,kioskart.html[/url] Piszą tam, że niektóre pasożyty mogą wywoływac choroby psychiczne, zwłaszcza, jeśli ludzie zakażą się nimi jako dzieci...[/quote] To ja już wiem, czemu mnie ciagle komary gryzą :o[/quote] No własnie mnie też żrą :roll: To co, PIKA, ja kupuję kaftan tobie, a ty mnie? 8)[/quote]to może ja tez poprosze ale niech będzie z emblematem Dogo :roll:[/quote] może nam ktoś uszyje ? :roll:
  10. Tutaj tez impra urodzinowa? :o :new-bday: :BIG: :drinking: :new-bday: :BIG: :drinking: :new-bday: :BIG: :drinking:
  11. A tam tort, :-? Nie ma jak fiolecik :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  12. [quote name='asher'] Katerinas, czytałas to? :o [url]http://wiadomosci.onet.pl/1242202,242,kioskart.html[/url] Piszą tam, że niektóre pasożyty mogą wywoływac choroby psychiczne, zwłaszcza, jeśli ludzie zakażą się nimi jako dzieci...[/quote] To ja już wiem, czemu mnie ciagle komary gryzą :o
  13. [quote name='arima'][quote name='PIKA'][quote name='arima'][quote name='Maga100'][quote name='arima']Jak będziesz chciała do sie przejdziemy do Makro i tam zrobimy makro :lol:[/quote] ale tam, obawiam się, ochrona siłą usunie zwiniętą w kłębek Pikę.....[/quote] ale ja zdąże pstryknąć :D i foty będą :lol: :lol:[/quote] taaa foty będą :roll: Piki w kaftanie bezpieczeństwa :roll: :lol:[/quote] Tysz ciekawie 8)[/quote] a to zalezy dla kogo :roll:
  14. A ja z własnym szampanem przybywam [img]http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20sylwestrowe/silverster__18_.gif[/img] [img]http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20sylwestrowe/silverster__6_.gif[/img]
  15. [quote name='arima'][quote name='Maga100'][quote name='arima']Jak będziesz chciała do sie przejdziemy do Makro i tam zrobimy makro :lol:[/quote] ale tam, obawiam się, ochrona siłą usunie zwiniętą w kłębek Pikę.....[/quote] ale ja zdąże pstryknąć :D i foty będą :lol: :lol:[/quote] taaa foty będą :roll: Piki w kaftanie bezpieczeństwa :roll: :lol:
  16. [quote name='Katerinas'] [quote name='olekg18']katerinas nie słyszałaas od nikogo jeszcze dobrych rad typu nie dopuszczaj psów do dziecka ,lub uśpij je szczególnie sabe??? :evil:[/quote] No aż takich rad to nie dostałam :roll: ... ale niektórzy patrzą na nas dziwnym wzrokiem :roll:[/quote] Wcale sie nie dziwię :roll: Rotfailerowi sprawili przekąske :roll: [quote name='Katerinas'] [quote name='asher'][b]Katerinas[/b], przestaję oglądac Twoją galerię! Bo jak patrzę na Dzidka, to mi się instynkt macierzyński włącza! :x Śliczny bąbel jest, kurde! :drinking:[/quote] :lol: :lol: Chyba zacznę robić więcej zdjęć :lol:[/quote] Jeszcze nagrodę dostaniesz za wpływ na zwiększenie przyrostu naturalnego :lol:
  17. O żesz :o Impra miala być dzisiaj o 17,00 :evil: [size=7][color=red]STO LAT DLA MORDULCA [/color][/size] :BIG: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :popcorn: :laola: :laola: :laola: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']Tylko pamiętajcie, żeby Pika miała tył na pierwszym planie :lol:[/quote] :o to będzie fota w MAKRO :roll:[/quote] nie [b]w[/b] Makro [b] a Makro [/b] :roll:
  19. [quote name='arima'][quote name='PIKA'][quote name='arima'] zrobie[b] fote zwiniętą[/b] :D[/quote] :hmmmm: a jak się robi zwiniete foty? :o[/quote] Ty sie zwijasz a ja pstrykam :D[/quote] aha bom myślała, ze będziesz foty zwijać :lol:
  20. [quote name='Maga100'] oj, Hania z Pika mi sie zlały w jedno :oops: [/quote] :o :o o przepraszam ja się z kobietami " w jedno" nie zlewam :oops: [quote name='Alicjarydzewska'] ciężko[b] pomylnać[/b] :lol:[/quote] co zrobić? :o
  21. [quote name='arima'] zrobie[b] fote zwiniętą[/b] :D[/quote] :hmmmm: a jak się robi zwiniete foty? :o
  22. Maga nie szkodzi :roll: rozumiem, że Ty juz dzisiaj 1-sze urodzinki RR oblewałas :lol: [quote name='Alicjarydzewska']bo sie sami z RR zalejemy w trupa :evil: /[/quote] :o łomatko nie dość, że pies morderca to jeszcze nawalony :o Ja siem bojam :scared:
  23. [quote name='arima'][quote name='PIKA'][quote name='arima'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Alfik']Czekamy :roll:[/quote]PIKA wymiękła :roll: :lol:[/quote] Nie wymiekłam, tylko tyle czasu leżałam zwinięta w kłebek i na Arime czekałam :evil: I nie przyszła :cry: a ja wstac musiałam :cry: :[/quote] :o :o :o a poinformowałaś mnie,że leżysz???? :evil:[/quote] a to nie było oczywiste ? :o :[/quote] :o co było oczywiste??? :o że leżałaś zwinięta w kłębek??? :o :lol: :lol:[/quote] no bo mialaś wpaść zdjęcia robić :roll:
  24. [quote name='arima'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Alfik']Czekamy :roll:[/quote]PIKA wymiękła :roll: :lol:[/quote] Nie wymiekłam, tylko tyle czasu leżałam zwinięta w kłebek i na Arime czekałam :evil: I nie przyszła :cry: a ja wstac musiałam :cry: :[/quote] :o :o :o a poinformowałaś mnie,że leżysz???? :evil:[/quote] a to nie było oczywiste ? :o Gucio spioszek :angel:
  25. [quote name='Maga100']Ja wnioskuję, żeby [b]Pikę przyjąć na okres próbny [/b](jako sprzątaczkę ofkors :lol: )[/quote] a czemu? :o Nikt z mojej rodziny cyfrówki nie ma :o [quote name='Alicjarydzewska'] , jutro o godz 17.00 [/quote] O 17,00 to ja będę z pracy wychodziła :evil: Artykuł bowski :roll: większej liczby bzdur na milimetrze kwadratowym nie widziałam jak żyję :-? [b]Asher [/b] :modla: Super odpisała dziennikarka - dziennikarce :lol:
×
×
  • Create New...