-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] [quote name='PIKA'][quote name='Pysia'] Leżymy w kupie [/quote] A nie było wcześniej posprzątac :-? :wink:[/quote] Jak to pisałam to zastanawiałam sie czy ktoś sie przyczepi do tej " kupy" :wink: Brawo :) UMIESZ czytac ;)[/quote] szczególnie dobrze mi wychodzi wyłapywanie takich niuansów :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] Leżymy w kupie [/quote] A nie było wcześniej posprzątac :-? :wink: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Agnes']obled[/quote] Jaki obłed? :roll: , normalka raczej :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
O matko Waszka, Ciebie to wszystkie bezdomne stwory chyba lubią, bo zawsze Ci się jakiś napatoczy :lol: Mokra Luna jest odjazdowa :lol: I to chyba nie padało tylko nieźle lało :o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Rany :D przepadłam na amen :angel: :angel: Cudowne :iloveyou: wszystkie :iloveyou: -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
No to wybitnie dziewczyny na siebie nie trafiły :-? :( -
[b]Daga[/b] nie spisując kontaktów to za mądrze nie postąpiłaś :lol: [quote name='sota36']Tak??? A ciekawe z kim Wam sie kojarzy???[/quote] czasami ze mną samą :lol: maila z adresu 3Dpika@cośtam dostaje przęciętnie ze 3 dziennie :lol: [quote name='sota36']Wy sie , kurde, smiejcie!! A ja tu zawalu dostaje, ze mnie LAla jutro opiep...[/quote] :o zawirusowała jej kompa? :o
- 78403 replies
-
[quote name='sota36']Chcesz serniczka?? To do Rybniczka!!! A propos - Ala podejrzewa kogos o zawirusowanie jej kompa. I to kogos z Dogo !!! A motyw tej zbrodni - Ala twierdzi, ze KTOS jej wira podrzucil, zeby nie mogla komus (temu od niecnego czynu) w galerii ponamieszac!!! Ja wiem kto jest podejrzeniu, ale Wam nie powiem, bom nie kapus.[/quote] Oooo ja nagminnie dostaje zawirusowane maile, w których adres nadawcy jakoś dziwnie kojarzy mi się z nikiem jakiegos osobnika z dogo :lol: Ja takowe wywalam i po kłopocie :lol:
- 78403 replies
-
[b]Daga, asher,[/b] jeżeli ktos dostaje zawirusowanego maila, gdzie w adresie nadawcy jest Wasz mail, to wcale nie znaczy, że to wyszło z Waszego kompa,a wręcz jest spore prawdopodobieństwo, ze to wyszlo z kompa kogos kto ma Was w swoich kontaktach i ma swirusa, który się sam rozsyła, także Wasze kompy moga być czyste. Na razie nie ma żadnego nowego samorozsylającego się świra, więc każdy program antywirusowy, z aktualizacją bazy wirusów dawno by go wyłapał,jeżeli by u was siedział jak świrusy wychodziły z mojego kompa to natentychmiast mnie mój operator powiadomil o tym fakcie mailem i .. zablokował net :lol: , ale te maile wyszly wyraźnie z mojego adresu IP, a nie że były z moim adresem w nadawcy
- 78403 replies
-
Raaaaanny a po co gostek do wirusa ? :o Wystarczy antywirusem przeskanowac :lol: Mnie tez kiedys odcięto od netu :oops: bo z mojego adresu IP wyszła zawirusowana poczta w strasznych ilościach :oops: sama się rozesłała. :oops: To mi operator zablokował neta na 24 godziny, za kare :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='gorzała']oby więcej takich było... :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote] To może szkoda, żeby zgnił ? :cry: [quote name='gorzała'] Jak ja trochę pamrudzę to przynajmniej Twój pies skorzysta... :P[/quote] i zgnije na dworzu, szczególnie, ze deszcze idą :lol:
-
[quote name='gorzała']Nie marudź tylko [b]gnij na spacer[/b],... [/quote] Kiedy On woli gnić w domu przed kompem :lol:
-
Ka-Ka ja rozumiem, że się nie dogadaliście :(
-
[quote name='Alicjarydzewska'] a ten pióras to mój siostrzeniec , z Opola.[/quote] To mu może fryzjera zafunduj :lol: męskiego najlepiej :lol: [quote]A meble , czasem się brudzą :lol: , miały iść w tym roku do wymiany ale trza było wymienić wóz no i doopa nadal będziemy myć a Ozzy będzie sprawdzał czy czyste :evil:[/quote] No myślałam, że tak jest :lol: Ja to bym zacięcia nie miała :lol: Delikatnie mówiąc, pedantką nie jestem :oops:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zima może być, taka ze śniegiem ale jesień . brrrrrr :-? [quote name='asher'] A ja tam lubiam nawet, jak deszcz zacina i jest zimno i w ogóle.[/quote] Taa lubiasz, spotkanie chcialaś odwoływać bo ledwo deszczyk spadł, a nawet ciepło było :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
A ja przepraszam, ale wrócę do tematu (fotki) :oops: Ala nie obraź się, ale myslałam w pierwszej chwili, ze to dziewczyna :oops: dopiero mnie to "zajął" zastanowiło :oops: :lol: [quote name='Alicjarydzewska']morduję Bartka :wink: [img]http://img247.imageshack.us/img247/3677/morduj281bartka2jl.jpg[/img] zajął mój fotel :evil: [img]http://img247.imageshack.us/img247/3375/zaj261322mjfotel3qw.jpg[/img] [/quote] A tak w ogóle to masz białe meble, nie brudzą Ci się? :o
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka wrzosowe psiaki :klacz: [quote name='asher']Naprawdę nie lubicie jesieni??? :o To przecież taka spokojna, nostalgiczna, melancholijna pora roku... No i te przepiękne barwy :D [/quote] Taaa nostaliogicznie jest i barwy piekne :evilbat: tylko jask je podziwiać jak jest ciemno, zimno, wieje, deszcze leje i cisnienie spada 0X a tu trzeba z psem na spacer iść zamiast do łózka spać 0X A na robale w lecie to się mozna jakimś Offem wypsikac - gryźć nie będą :evilbat:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Oj Camara biedulko :buzi: :D Aż tak źle było? :( Ale jak byłas pewna, że się dziewczyny by nie dogadały to któraś byłaby nieszczęśliwa :( a Ty mialabyś ciągle problem, bo trzeba by było je rozdzielac :( Ale jak ma dobry domek to na pewnon bedzie szczęsliwa :D a cuuudna jest :iloveyou: -
[quote name='Maga100'][quote name='PIKA'] Eeeetam ja ma komp przy TV, więc mam oko na jedno i drugie :lol: [/quote] a ja mam świety spokój w kuchni :lol:[/quote] Ja mma TZ-ta weekendowego więfc mam spokój cały tydzień :lol: [quote name='daga10011'] .Ja z TZ tez mam przeboje naokraglo,juz 2 razy nawet komp fruwal i monitor :roll: -ale byla rozpacz..albo potrafi rano kabel od pcta schowac a ja sie miotam coby go znalezc :lol: [/quote]. :o :o chyba bym zabiła za takie numery :o :o
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'] (Pika nie wiem, dochodzą mnie tylko odgłosy)[/quote] Eeeetam ja ma komp przy TV, więc mam oko na jedno i drugie :lol: [quote][img]http://img92.imageshack.us/img92/9291/czy347cioch5bm.jpg[/img][/quote] Komu on noge odgryzł? :o
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'] teraz sie przytkał "skazanymi na shawshank", wiec mam czas do konca filmu :lol: :lol:[/quote] a na kórym programie jest? :o
- 78403 replies
-
[quote name='Patka']Pika nie ma jak czarna klawiaturka :lol:[/quote] nooo ba, brudu nie widac :lol: [quote name='dbsst'] Ale nie widze Pikowego qebaba[/quote] i nie zobaczysz, bo na focie jest w trakcie robienia. :lol: [size=1]A tak swoją drogą to ja tam czosnek do spaghetti obieram [/size] :lol:
-
[quote name='Maga100']Sayma, no chyba nie będziesz go słuchać :o :lol: ja raz powiedziałam TZowi, co by mi piwo z lodówki podał, a on się zapowietrzył, ze przecież w kuchni siedzę i on ma przyjść z pokoju mi podać?! a ja się pytam: why not? w koncu ja się nie mogę oderwać, a jemu od TV chyba łatwiej, nie? :wink:[/quote] nooo szczegolnie jak mecz jest :-?
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100']Co to za ogoda, która jak jest, to i fotki są? :wink:[/quote] Może to jakaś marka cyfrówki :o tylko my się nie znamy :oops:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'] ale jak bedzie ogoda[/quote] a co to ogoda? :roll: Bo nie wiem, czy ma być, czy ma jej nie byc :roll:
- 78403 replies