Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='Camara'][quote name='Maga100'] [ Cześć :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/DSC00016.jpg[/img] [/quote] na widok mordki Leona człowiek uśmiecha się absolutnie podswiadomie :D Maga, na spacerach to chyba nie możesz odpędzić sie od głaskaczy ?[/quote] Tzlko nie wiadomo, czy on tu zebow nie szczerzy :lol:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Patka']No Lilith pobiła wczoraj rekord do 14 leżała[/quote] A pewna jesteś że to rekord? :roll: :lol:[/quote]PIKA czyżbyś była w księdze rekordów :wink: :lol:[/quote] nie jeszcze nie, ale się chyba zgłosze :lol:
  3. [quote name='Camara'] ja też się czasem zastanawiam, jak ja wytrzymałam z tym moim cholerykiem ćwierćwieku :confused: a kryzys małżeński... heheh.. było i rzucanie talerzmi po ścianach :lol: Waszko, dogadacie się ... :kciuki:[/quote] a ja wbrew pozorom uważam, że lepiej, żeby się rozstac przed slubem jak coś jest nie tak niż meczyć sie latami po slubie, Po ślubie trudniej się rozstać :-? jeszcze jak dzieci przyjdą :-?
  4. [quote name='Patka']No Lilith pobiła wczoraj rekord do 14 leżała[/quote] A pewna jesteś że to rekord? :roll: :lol:
  5. [img]http://manu.dogomania.pl/emot/przytul3.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/pociesz.gif[/img]
  6. [quote name='malawaszka']tylko co ja z tym domem zrobie... :cry:[/quote] wiesz co Waszka powiem Ci tak "Tego Kwiatu to pół światu" :wink: Jeszcze nie jeden będzie chcial być z Tobą w TYM domu :wink:
  7. [quote name='malawaszka']wcale nie jest dobrze :cry:[/quote] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/ehh.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/glaszcze.gif[/img] Pamiętaj, że masz nas [img]http://manu.dogomania.pl/emot/pociesz.gif[/img]
  8. Koorwa :evil: (przepraszam :oops: ) szlag mnie trafia, przecież wetowi też powinno zależeć,a by zwierzęta były trzymane w lepszych warunkach :evil: a przede wszystkim aby nie były uzywane do walk lub innych tego typu "sportów" :evil: Ja się zastanawiam, kto uzielał pomocy tym psom "po walce" , bo pewnie ktos to robił i był to jakiś wet :evil: A to, że mogą psy uśpić, jakoś mnie specjalnie nie dziwi :roll: nie to, ze jestem "za" , bo nie jestem, ale uznali że psy były uczone agresji, mają spaczoną psychike to trzeba je wyeliminowac :-? Tylko to się kupy nie trzyma, wet uznaje, ze nie walczyly, a chcą je uśpić bo walczyły :-? Echhhhh :(
  9. [quote name='Alicjarydzewska'] A zaraz jedziemy na spacerek :angel:[/quote] Ale Wam dobrze, mysmy dopiero wstali :lol:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='HankaRupczewska']Tu takie budowlane klimaty ... Czuję się niepełnowartościowa, poniewż nie mam domku Chyba wpadnę w depresję Hanka nie ty jedna , ale zawsze możemy na pielgrzymkę do Camary się przejść i objąć domek w panowanie :lol: :lol: :lol: oj tak oj tak oj tak przejmijmy domeczek :Djestem za / termin omówimy w najbliższym czasie 8) :wink: / :hmmmm: a to specjalna pielgrzymka dogomaniaków ma być? :lol:
  11. Oj Waszka :( Ja to tez niedawno przechodzilam :roll: I ......................dalej to ciągniemy :D
  12. [quote name='asher']Czemuż nie chcecie się ze mna zadawać i mnie odwiedzać??? :cry: :cry: :cry:[/quote] :o A bo to widziałaś takich co dobrowolnie na Policje chodzą ? :o
  13. [quote name='HankaRupczewska'] No popatrz, Pika, to przynajmniej w portfelach mamy czysto posprzatane :roflt: :roflt: :roflt:[/quote] Fakt, portfel to jedyne miejsce, gdzie zawsze mam porządek :lol: [quote name='daga10011'] a te znowu gadaja :lol: wszedzie gadaja a fotek niet :o a co do portfeli..chyba kazdy ma pusto :-? moj TZ wyjechal i zostawil mi kase na 2-3 tygodnie...pusto po tygodniu :o ...ja nie wiem sama na co wydalam :o[/quote] To nie tak Daga :lol: To nie Ty za duzo wydałaś, tylko On Ci po prostu za mało zostawił :lol: [quote name='daga10011'] ja zaszalalam-zamowilam ogrom suplementow dla psiarni i kici :lol: ...no i dorwalam katalog ciuchow a od roku nic sobie nie kupilam-i zaszalalam :oops: :lol:[/quote] Oj, chyba pecet będzie fruwał :-? :lol:
  14. [quote name='Maga100'] [quote name='PIKA']:o wpadniesz następnym razem jak będe sprzatać ? :o Ti długo Cie nie zobacze :roll: [/quote] raczej nigdy w takim razie :evilbat: [/quote] A to bardzo mozliwe :lol: [quote name='Maga100'] [quote]To po co chcesz wpadać? :o :lol: [/quote] żeby się przekonoć, czy gdzieś może być większy bałagan niż u mnie :evilbat: [/quote] MOŻE :evilbat: [quote name='Maga100'][quote]Zresztą Ty i tak podobno do jutra nie dociagniesz :roll:[/quote] a wiesz, czuję się świetnie po tych grzybkach :o [b]Spac mi się odechciało, migrena przeszła - co zykle jest niemożliwe![/b] A może to ostatnie podrygi? :roll: [/quote] :o naczy jakies zwiazki chemiczne w tych grzybach byly :o [quote name='Ka-ka'] fajniusie masz zdjątko avatarku...... :D[/quote] Dzieki :D Właśnie nad podpisem pracuje :roll:
  15. [quote name='Maga100'] nastepnym razem ja do ciebie wpadnę, w koncu mam bliżej niz Hanka 8) [/quote] :o wpadniesz następnym razem jak będe sprzatać ? :o Ti długo Cie nie zobacze :roll: [quote name='Maga100'] Ale sprzatać nie będę za żadne skarby świata![/quote] To po co chcesz wpadać? :o :lol: Zresztą Ty i tak podobno do jutra nie dociagniesz :roll:
  16. [quote name='HankaRupczewska'] No, Panienki. nic z tego ... Za późno.. Wszystko przepuściłam .... [color=red][size=6]Wszystko przeputałam ![/size] [/color] Utracjuszka jestem [img]http://manu.dogomania.pl/emot/hura.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/hura.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/hura.gif[/img] [color=red] [size=6]Hahaha ![/size][/color][/quote] A to zupełnie tak jak ja :roll:
  17. [quote name='Alicjarydzewska'] [quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'] wiedziałam /podobny charakterek jak mój TZ , może [b]ty też rybka jesteś[/b] :roll: / :wink:[/quote] w życiu :-? Wodniczek jestem :angel:[/quote]ale to bardzo bardzo blisko :lol: :lol: :lol:[/quote] :o co Ty :o kompletnie rózne charaktery :lol: Ryba to znak wodny, a wodnik to znak powietrza :lol: Moja mam jest rybka :roll:[/quote]a skąd wiesz może miałaś się urodzić jako rybka albo nasiąkłaś ze względu na mamcie :lol: :lol: /uparciuch jesteś jak rybka :wink: /[/quote] nie ma szans 8) 4 luty to sam środek wodnika 8)
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'] wiedziałam /podobny charakterek jak mój TZ , może [b]ty też rybka jesteś[/b] :roll: / :wink:[/quote] w życiu :-? Wodniczek jestem :angel:[/quote]ale to bardzo bardzo blisko :lol: :lol: :lol:[/quote] :o co Ty :o kompletnie rózne charaktery :lol: Ryba to znak wodny, a wodnik to znak powietrza :lol: Moja mam jest rybka :roll:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'] wiedziałam /podobny charakterek jak mój TZ , może [b]ty też rybka jesteś[/b] :roll: / :wink:[/quote] w życiu :-? Wodniczek jestem :angel:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'] Agguś oj chyba Pika sie nie da przekonać :-?[/quote] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/niee.gif[/img]
  21. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='PIKA']Hankaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!! Hankaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!![img]http://manu.dogomania.pl/emot/buu.gif[/img] Kurna gdzie jesteś ? [img]http://manu.dogomania.pl/emot/nie_wiem.gif[/img] Doopa mnie od siedzenia boli, serce od kawy wysiada a płuca od wypalonych fajek [img]http://manu.dogomania.pl/emot/ysz.gif[/img] A burdel w domu jak był tak jest [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wisielec.gif[/img] [/quote] Zara, zara ! To ja już chyba nie przylece.... Bo się boję ... Wygląda na to, że moge liczyć tylko na takie powitanie [img]http://manu.dogomania.pl/emot/malzonka.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/malzonka.gif[/img] [/quote] Alez skąd :o Z otwartymmi ramionami Cie przywitam [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Daje_kwiaty.gif[/img] A jak posprzatasz to [img]http://manu.dogomania.pl/emot/szampan.gif[/img]
  22. [quote name='sota36'] [size=7]PIKA NIE KURZ[/size][color=red][/color][/quote] Atam Pani profesor :lol: Tyle lat mi to gadali i nie pomogło :lol: więc se daruj :lol:
  23. Hankaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!! Hankaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!![img]http://manu.dogomania.pl/emot/buu.gif[/img] Kurna gdzie jesteś ? [img]http://manu.dogomania.pl/emot/nie_wiem.gif[/img] Doopa mnie od siedzenia boli, serce od kawy wysiada a płuca od wypalonych fajek [img]http://manu.dogomania.pl/emot/ysz.gif[/img] A burdel w domu jak był tak jest [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wisielec.gif[/img] [quote name='sota36']Dobre i to - a propos ziemniaczka - [b]Polsak[/b] - Austria 2-0!!!!![/quote] a co to za druzyna ten Polsak? :o
  24. Ka-Ka :kciuki: To najlepsze lokum jakie można sobie wymarzyc :D
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='HankaRupczewska']O matko ! Ala, aleście posprzątały :lol: [/quote] Kto posprzatal, to posprzatał :roll: Ja własnie odgruzowuje mieszkanie :evil: Hanka może byś wpadła :evilbat:[/quote]a co :o al kaida zamach u ciebie zrobiła :wink:[/quote] :o nieee :o nawet Al Kaida by takiego pierdzielnika nie zrobiła :evilbat: [quote name='HankaRupczewska'] Już leeeeeeeecę [img]http://manu.dogomania.pl/emot/mietla.gif[/img][/quote] Aaaa to super, to ja sobie teraz usiądę, zrobię kawki, zapalę papieroska i poczekam na Ciebie 8)
×
×
  • Create New...