Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='malawaszka'][quote name='PIKA'][quote name='malawaszka']to LUNA!! :o ma malutki patycek :o[/quote] rany ten patyczek wygląda, jak wąż taki zygzakowaty :o :lol: Ale to pewnie dlatego mi się skojarzyło, że Anakondę oglądam :lol:[/quote] :o :stupid: to i ja chybasobie włączę bo nijak tam węża nie widzę :lol: [img]http://img385.imageshack.us/img385/8290/21sie05307kv.jpg[/img][/quote] No na tym zdjęciu to ja też nie widze :lol: Waszka u siebie zdjęcie Fredka wstawiłam :D
  2. [quote name='malawaszka']to LUNA!! :o ma malutki patycek :o[/quote] rany ten patyczek wygląda, jak wąż taki zygzakowaty :o :lol: Ale to pewnie dlatego mi się skojarzyło, że Anakondę oglądam :lol:
  3. [quote name='malawaszka'][img]http://img348.imageshack.us/img348/7215/21sie05251of.jpg[/img] [/quote] :o o matko a co to? :o :lol: Co On/Ona ma w psyku? :o
  4. [quote name='dbsst'] qrde qebab mi sie marzy :D [/quote] To ja Ci robie :lol: [img]http://img219.imageshack.us/img219/7241/pol1034ex.jpg[/img] W kuchni mi fote strzelili :evil: I przy kompie :lol: [img]http://img219.imageshack.us/img219/584/pol1042js.jpg[/img]
  5. [img]http://membres.lycos.fr/textart/08/GS_d1f20da642f888b3ecafce57ea58d62c.png[/img] [img]http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20urodzinowe/okazyjne__14_.gif[/img] [img]http://www.yatoula.com/gif/nature/fleur_2.gif[/img]
  6. [quote name='anetta']I prawidlowo, juz rozrob nie bedzie :evilbat:[/quote] :o No chyba żartujesz? :evilbat:
  7. [quote name='Maga100']Pice kupić [b]piko[/b]waną , ciepłą kołdrę,[/quote] O tak, tak :angel: :angel: Bardzo się przyda :angel: , tym bardziej, że mi jedna taką zajefajną Saba zeżarła :evil:
  8. [quote name='Yoshko'] Tak się niestety zdarza że coraż wiecej sędziów sędziuję wszystko,i np.sędzia typowy owczarkarz sędziuje rasy ozdobne. no i potem włascicel moze poczytać sobie rózne głupoty w karcie ocen. Ja płacąć za wystawę oczekuję oceny od fachowca a nie od osoby , która wie dużo mniej ode mnie albo wogole nic nie wie.[/quote] No wlasnie i pani S. zasedziowała sobie w Toruniu : Cane Corso i Leonbergery - to na pewno, co jeszcze nie wiem I nie sądzę, zeby "miłość" niektórych do tej Pani wynikała z faktu posiadania tak dużej hodowli, większośc jednak "lubi" ją za zachowania na wystawach, jako sedziny a nie wystawcy.
  9. [quote name='Maga100'][quote name='Olcia']udalo sie kolejny poranny spacer przezylam, ale juz mnie wszystkie kosci od tej pozycji bola :lol:[/quote] Olcia, ale żyjesz i tylko to się liczy :lol: [/quote] No podobno, jak człek od pewnego wieku, rano wstaje i go coś boli to znaczy, że jeszcze zyje :roll: [b]Olcia[/b] ten Twój ojciec to siakiś dziwny, :-? jeszcze go te Twoje ruskie zeżrą :o
  10. [quote name='Alicjarydzewska']a co ma mój Ozzy za związek z psychiatrykiem :o[/quote] :o no jak co? Jak tak ciagle latac na spacerach w pozycji żółwia z wiadrem wody i lapać psa za jajka to tylko oszlaeć mozna :o
  11. [quote name='dbsst'][quote name='PIKA'][quote name='dbsst']ja protestuje ja tego nie czytam :evil:[/quote] :o :o :o[/quote] tego co zescie napisaly od mojego znikniecia[/quote] a szkoda, mogłabyś się dowiedzić do jakiego szpitala się wybrać, jak Ci się coś z mózgownicą porobi :lol:
  12. [quote name='Maga100']Ech, no i co się narobiło... :roll: Alicja zaryczana, Pika uniosła się honorem... a wszystko przez kołdrę... 8) :lol: :lol: :lol:[/quote] Bo marna ta kołdra, na zimę za cienka :lol: [quote name='dbsst']ale dym[/quote] Może straż wezwać :lol:
  13. [quote name='dbsst']ja protestuje ja tego nie czytam :evil:[/quote] :o :o :o
  14. Jakie śliczniusieeee :angel: :angel: [quote][img]http://img380.imageshack.us/img380/6889/2tygodniezzyciaod2do4tygodnia3.jpg[/img][/quote] zakofałam się :iloveyou: :D
  15. [quote name='Maga100'] drogę przez mękę? :o niech obrasta kurzem :evil:[/quote] trochę sado-masochizmu nikomu nie zaszkodziło :lol:
  16. [quote name='Maga100'] Praca dawno napisana (na inny temat) i leży sobie w szufladzie :lol:[/quote] To ją wyjmij :lol:
  17. [quote name='sayma'] i ten i ten ja teraz pracuje na neurologicznym ale w Grochowskim :roll: :D [/quote] Aleś se wybrala, :o neurologia ciężka jest :roll: [quote name='sayma'] Pika to Ty jestes najlepsza miesiąc na psychiatryku :wink: :D [/quote] wtedy każda tak miała - obowiązkowo :lol: [quote name='Maga100'] A ja miałam kiedyś pisac pracę o schizofrenikach, zajęcia miałam na Sobieskiego (mówiłam, Pika, że skądś cię znam, hahaha, nie kręć, że byłaś na praktykach :wink: ) [/quote] , A była :evil: :D piatkę z tych praktyk miałam :D z tym, że 2 tygodnie mialam na oddziale tzw dziennym, super było, zaliczyłam z chorymi, wycieczki, kino, wystawy m.in 4 razy Paryz :lol: i to za darmoche :lol: Maga jak chcesz pisac o psychiatryku, to ja jakąs ksiązke jeszzcze mam Przez moja nauczycielke od psychiatryka napisana :lol:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia']a tego nie wiem pewnie moge cudenka wygraly z brazylijczykiem :D Ala nie wpadlam na to pewnie przylazla , bo jej serial zagluszylam i nie slyszala jak ktoras tam wyznaje ze jest z nim w ciazy :D[/quote]no widzisz trzeba było program sprawdzić 8)[/quote] glupio mi :oops:[/quote]masz wybaczone ja nawet nie mam gazety z programem :lol:[/quote] w necie masz :lol:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']Babony złośliwe :evil: a potem się dziwicie, że nikt was nie lubi :evilbat:[/quote] :puppydog: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: jak mogłaś tak powiedzieć :bigcry: :bigcry: :bigcry: o niedobra :([/quote] A co Ty się tak przejmujesz ? :o Jak nas nie lubi, to nie [img]http://manu.dogomania.pl/emot/obrazony.gif[/img] bez łaski [img]http://manu.dogomania.pl/emot/obrazony.gif[/img]
  20. W Bródnowskim jest oddział psychiatryczny? :o Czy neurologiczny? :o [quote name='sayma'] ihihia a no tak nawet kiedys byłam tam jeden dzien na oddziale na praktykach i zapomniałam :oops: :D [/quote] Ja na praktykach na Sobieskiego byłam :oops: Cały miesiąc :o
  21. [quote name='Olcia'][quote name='PIKA'][quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia']no wlasnie a buraki sie czepiaja :D[/quote]to wodą ich i za jądra :evilbat:[/quote] dobra mysl juz przygotuje sobie wiaderko z woda i glosniczki zaraz pojda na full :lol:[/quote]a to jednak pani sąsiadka taka upierdliwa 8)[/quote] powiedziala ze jak sie nie ucisze po sm zadzwoni :lol: , a ja sie bardzo przestraszylam i nadal glosniczki testuje :lol:[/quote] coś marne te głosniki, :roll: ja nic nie slysze :evil: Na czym testujesz? :lol:[/quote] jak to na czym na sasiadach :lol:[/quote] :lol: nie na czym, a czym, znaczy czego słuchasz :lol:
  22. [quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia']no wlasnie a buraki sie czepiaja :D[/quote]to wodą ich i za jądra :evilbat:[/quote] dobra mysl juz przygotuje sobie wiaderko z woda i glosniczki zaraz pojda na full :lol:[/quote]a to jednak pani sąsiadka taka upierdliwa 8)[/quote] powiedziala ze jak sie nie ucisze po sm zadzwoni :lol: , a ja sie bardzo przestraszylam i nadal glosniczki testuje :lol:[/quote] coś marne te głosniki, :roll: ja nic nie slysze :evil: Na czym testujesz? :lol:
  23. [quote name='asher']No to trzymam kciuki [b]za tego[/b] [b]pawia[/b] :kciuki: :lol:[/quote] chcesz, żeby Olcia zygała ? :o :(
  24. [quote name='Maga100']Z kołdrą na zdjęciu jest jak najbardziej w porządku :evil:[/quote] No widzę, równo pościelona :lol:
×
×
  • Create New...