-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='HankaRupczewska']O matko ! Ala, aleście posprzątały :lol: [/quote] Kto posprzatal, to posprzatał :roll: Ja własnie odgruzowuje mieszkanie :evil: Hanka może byś wpadła :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][quote name='asher']Ac, zapomniałam dodać, że w moim bloku miesci się punkt konsultacyjny straży miejskiej i policji 8)[/quote] ja się z tobą nie zadaję :o[/quote] i ja tez a o wizycie u asher to mowy nie ma :o
-
[quote name='asher']PIKA, z odległości mniej więcej kilometra tez się będziecie koni bać? :wink:[/quote] Nie wiem, ale z odległośic kilometra na pewno będziemy je czuc :lol: A tak powaznie to Saba atakuje konie :o i wydaje mi się, z moich obserwacji :roll: ze robi to ze strachu :o
-
[quote name='asher'] obecnośc koni nikomu nie będzie przeszkadzać.[/quote] nikomu, jak nikomu :roll: Są tacy co się boją koni :o
-
[quote name='Flaire']Ja bym się również dołączyła, tylko że Misia narazie rekonwalescentką jest. [/quote] A co jest Misi ? :o :( [quote name='asher']No to może ustalmy jakąś datę? I miejsce? Ja tradycyjnie proponuję Łąki Wilanowskie na wysokości Kabat :wink: [/quote] Jak tak daleko to nie za wcześnie :roll: A tam są konie? :roll:
-
[quote name='asher'][quote name='PIKA'][quote name='asher'] Tylko nie mówcie Ka-ce, że tak długo na dogo siedziałam, bo mnie ochrzani, że się p******łami zajmuję zamiast się uczyć :oops: :oops: :oops:[/quote] :o :o A to zes se prywatnego policjanta na łeb sprowadzila :o[/quote] Pryatnego policjanta to ja mam od piniedziałku do piątku, z wyjątkiem okresów, kiedy mama jest na urlopie :roll: Ojciec tez policjant. I wujek i ciocia i siostra cioteczna i mieszkam na osiedlu, gdzie prawie same gliny, a moim sąsiadem jest komendant stołeczny policji :roll: :lol:[/quote] :o :o :o I Ty chcialaś, żebym ja do Ciebie pojechała :o :o :o No teraz to się Olcia załamie :roll: Cała komenda stołeczna sprowadzona na jej topik :roll: Nawet komendant osobiście przybył :o
-
[quote name='Maga100'] A ja w końcu przyszłam, bez wyrzutów sumienia otworzyłam piffko, a tu już wszyscy poszli spać :([/quote] Jacy wszyscy, jacy wszyscy :roll:
- 78403 replies
-
[b]Agga[/b] to nie ja namieszałam, ale mnie namieszali :roll: [quote name='daga10011']no w koncu jakos sie wyklarowalo [b]co kto i jak [/b]:lol:[/quote] ale jeszcze nie wiemy "z kim" :evilbat: [img]http://manu.dogomania.pl/emot/knajpa.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/knajpa.gif[/img]
- 78403 replies
-
[quote name='Hugo-Kochaś'] NO DOBRA; TO JEST OZZY Z MAMCIĄ I PAŃCIĄ KAMY A ZARAZEM CIOCIĄ HUGA,KTÓRA JEST ŻONĄ TEGO WUJKA. :D :D[/quote] :o kurcze :o Po kolei prosze wypisać, kto jest czyim właścicielem :o Bo kurna mi wychodzi, że Hugo ma dużo cioć i wujków ale nie ma żadnewgo właściciela :o
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='aga1215']:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [color=red]aleście namieszali[/color] :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:[/quote]aga no[b] FTO MY[/b] :o :o :o[/quote] a co to [b]Fto my[/b]? :o
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='agabass']gadają foty[/quote] :o foty gadają? :o[/quote]a o cym :o[/quote] :niewiem: agabass wie, bo słyszała :o
-
[quote name='Maga100'] ufff, a już się bałam, że tylko ja nic nie kapuję :lol:[/quote] ale zapytac się to odwagi nie było? :evilbat: [quote name='Hugo-Kochaś'] Zdjęcia Ozzego ma Kama.a Kama to kuzynka HUga. Kama jest znajoma Ozzyego. :D[/quote] A kto to Kama? :o [quote name='Hugo-Kochaś'] TO JEST OZZY W CZUŁYCH OBJĘCIACH PAŃCIA KAMY,A ZARAZEM WUJKA HUGA :lol:[/quote] Koorwa jaki znowu wujek? 0X [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='ewelinabuck']skad imie ozzy czasami nie z kreskowki " ozzy i drix" :lol:[/quote]nie od OZZY OZBUORNE :wink:[/quote] Aaaa :iloveyou:
- 78403 replies
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara'] PIKA, to skoro nie masz oczu wyobraźni 8) to do spania pozostaje jeszcze buda: dwuizbowa z niekrępującym wejściem, podłoga z naturalnej deski, sufit obłożony panelami w kolorze rustykalnego dębu, ocieplana i z drzewnianym tarasem. Mało używana! :lol: :cunao:[/quote] Nardzo dziękuje, lokum mi odpowiada :lol: A wyobraźnię mam, ale nie na tyle żeby sobie wyobrazić spania wisząc bez podpórki w powietrzu (wyobrazone łózko) i do tego spania, (ja zając nie jestem :roll: ) z otwartymi oczami (patrzenie na to wirtualne łózko oczami wyobraźni) :lol: -
[quote name='agabass']gadają foty[/quote] :o foty gadają? :o
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Alicjarydzewska'] No rusz ze kobieto wyobraźnia :wink: /musi nas gdzieś ulokować , przecież na podwórku nie zostawi :-? pątników chciała wpu ścić to i nas chyba przygarnie :roll:[/quote] No ruszam wyobraźnią i nawet mile spędzone chwile pod gołym niebem jestem se w stanie wyobrazic, ale spania, lewitując z otwartymi oczami nijak nie moge :-? [/quote] -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara'][quote name='PIKA'][quote name='Camara'][quote name='PIKA'][quote name='Camara'][quote name='Alicjarydzewska']A gdzie to dobudowane pięterko dla Dogomaniaczek :cry: :cry: :cry: nie mów tylko że zapomniałas :-? nie zdążyłam jeszcze !!! :oops: Ale ja nie widze miejsca na to pięterko :-? bo to trzeba widzieć oczyma wyobraźni :lol: ale ja nie umiem spać na wyobrażonym łózku :o malawaszka potrafi spać na drzewie, a ty nie umiesz na wyobrażonym łóżku :-? no nie umiem, szczególnie jak każą mi jeszcze przy tym patrzeć :roll: -
No dobra a wyjasnijcie mi co robią TUTAJ zdjęcia Hugo, :o który, prócz tego, ze jest do Ozziego podobny ale nie ma z nim nic wspólnego :o i nawet się nie znają :o A jak się nie znają to skąd Hugo ma zdjęcia Ozziego ? :o
- 78403 replies
-
[quote name='asher'] Tylko nie mówcie Ka-ce, że tak długo na dogo siedziałam, bo mnie ochrzani, że się p******łami zajmuję zamiast się uczyć :oops: :oops: :oops:[/quote] :o :o A to zes se prywatnego policjanta na łeb sprowadzila :o
-
[quote name='malawaszka']buuuahaha znaczy się pomyślałaś baran=nadir :lol: :lol: :lol:[/quote] bo osttanimy czasy asher wszytsko się z Nadirem kojarzy :lol: I tym sposbem Nadir jest Żółtym Baranem :o :lol:
-
[quote name='dbsst']o prosze jak sie dziewczynki o milosci rozgadaly :D[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']a tu co tak cicho :o :o :o[/quote] Kochają się chyba :oops:
-
[quote name='sota36']po pierwszym [b]szuje[/b][/quote] jakie szuje? :o zdróweczko :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia'] etam po co pod kioskiem tobie moglam schandlowac, ale goopia baba ze mnie :wallbash:[/quote] No widzisz i mialabys na fajki :lol: :hmmmm: a tak swoją drogą co wy za banany na drzewie prostujecie i to po nocy? :o
-
[quote name='Olcia'] chyba tez takie byly bo moja ostatnia ostatnia podroz autobusami zakonczyla sie na etapie takich kasownikow co dziurki robily , a jak te wyrzycalam to zapomnialam zobaczyc z tylu czy przejechane :oops:[/quote] :roflt: :roflt: :roflt: trzeba było stanąć pod kioskiem i schandlowac :roflt: :roflt: :roflt:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Camara'][quote name='PIKA'][quote name='Camara'][quote name='Alicjarydzewska']A gdzie to dobudowane pięterko dla Dogomaniaczek :cry: :cry: :cry: nie mów tylko że zapomniałas :-?[/quote] nie zdążyłam jeszcze !!! :oops: [/quote] Ale ja nie widze miejsca na to pięterko :-?[/quote] bo to trzeba widzieć oczyma wyobraźni :lol:[/quote] ale ja nie umiem spać na wyobrażonym łózku :o -
[quote name='Olcia'] oj Pika to bylo tak gadac od razu bym Ci bilety podrzucila bardzo chetnie w koncu od dzisiaj mam czym znowu jezdzic :lol:[/quote]znaczy wywaliłaś nie skasowane? :o