-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
O shit asher :-? No moja to takich numerow nie robi :-? chyba, że jej ktoś definitywnie podpadnie, albo zaczepi :roll: (ją, nie się o krzaki) Biedna Azunia :( [quote name='Surprise']Moja Bajka nie kwapi się nawet o ściemę. Nie bawi się w tuszowanie-po prostu rządzi i do widzenia. A jak ma ugryźć to też nie owija w bawełnę ;). Na szczęście ma dopiero 2,5 miesiaca i wazy 1,5 kg :lol:[/quote] :hmmmm: ma DOPIERO 2,5 miesiąca i juz się fatalnie zachowuje to co bedzie jak bedzie miała 2,5 roku :nerwy: :scared:
-
[quote name='sota36']wiec dajmy czadu, a zalowac bedziemy pozniej.[/quote] Lepiej coś zrobic i załować niż załować, ze się nie zrobiło :lol:
- 78403 replies
-
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
-
[quote name='sota36'] niestety, ten "szpecjalista" od kompa uszkodzil Ali karte sieciowa :( przy odkurzaniu coolera[/quote] :o No taklie szpecjaliste to bym astamanowi na pożarcie rzuciła :evil:
- 78403 replies
-
[quote name='asher'] Ale czy Twoja Saba jest aby damą? 8)[/quote] Fakt, nie jest :lol: prostaczka zwykla :evilbat:
-
[quote name='asher'][quote name='Camara']i dama sobie na to pozwala ???? to Sabinka nie była na kursie "jak wychować psa na pantoflarza" ????[/quote] Dama :roll: :lol: wie, że nawet największego pantoflarza trzeba czasem potraktowac pobłażliwie, żeby na codzień za bardzo nie fikał :wink: [/quote] No nie wiem, czy moja Saba to wie :roll:
-
[quote name='asher'] No doobra, smsesem ci wysłałam :lol:[/quote] wiem, :evil: o 5 rano :evil:
-
[quote name='Olcia'] niestety musial go z bolem serca oddac spowrotem do schroniska i dopiero mu wtedy powiedzieli ze pies cale zycie mieszkal z mysliwym i nigdy nie zostawal sam :o [/quote] :o :x to jacys debile w tym schronisku :x Jak można nie uprzedzic o takim facie wczesniej :x
-
[quote name='asher'] [b]PIKA[/b], Celnik nie ma wielkiego kątowania tylnych kończyn. Jest naprawdę piękny. I wielki :wink: [/quote] Pewnie dlatego mi się podobuje :D Ja jednak wole owczarki starego typu, wielkie i proste :D a nie te krzywe w tyłku mikrusy :roll: [quote name='asher'] Az bólem głowy nie mam nic wspólnego 8) [/quote] Pewne jesteś, ze mi nie wysłałas? :-?
-
Coś w tych mamusinych butach jest :lol: Moje wszystkie psy zjadały zawsze buty matki, chociazby moje na wieszchu były, nie ruszyły,a matki to chociazby Saba z szafki se wyciagała :o
-
[quote name='Evelina'][quote name='PIKA']Nie wspomnę o bracie mojego TZ-ta którego po krzakach i miedzy niskimi drzewami przeciagnęła :lol: Jak wrócił, to miał twarz tak podrapaną, jak po spotkaniu z tygrysem :lol: Podobno się wywalił, :roll: ale jak się wywalil to Saba odpuściła kota i wróciła do niego sprawdzić, czy zyje :lol:[/quote][img]http://manu.dogomania.pl/emot/hahaha2.gif[/img][/quote] No jest się z czego śmiac :lol: Bo ja sto razy mówiłam, żeby w takich sytuacjach puścić psa, bo przecież nie ucieknie :lol: pogoni kota i wróci :evilbat: a tu nie, zaparty jak osioł, trzymał do końca :evilbat: aż się wywalił, dopiero wtedy puścił :evilbat:
-
[quote name='Olcia'] Pika z tym nie ma juz problemu ja zostalam w 2 parach butow, mama w jednej,[/quote] A mówią, ze kobiety to mają po 100 par butów :lol:
-
[quote name='Olcia'] robi :lol: jedno mnie tylko przeraza, a mianowicie nadir jeszcze niedy nie byl bez grety i podejrzewam ze bedzie tesknil szczegolnie ze na pare gdzin bedzie sam, a boje sie ze moje na tym torche mieszkanie ucierpiec :lol:[/quote]Na pewno pochowaj buty :lol: Najlepiej gdzieś wysoko :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'] psów nie lubi - wszystkich, suki - niektóre. A powalił mnie juz dwukrotnie ( wziął azymut na kota ) - raz dośc bolesnie uszkadzajac mi staw ramienny :-? - a dość duży jest - waży 43 kg ...[/quote] :o moja waży teraz 58, a wcześniej do 65 dochodziła ( zimie) a mnie za kotem nie powaliła :o Nie wspomnę o bracie mojego TZ-ta którego po krzakach i miedzy niskimi drzewami przeciagnęła :lol: Jak wrócił, to miał twarz tak podrapaną, jak po spotkaniu z tygrysem :lol: Podobno się wywalił, :roll: ale jak się wywalil to Saba odpuściła kota i wróciła do niego sprawdzić, czy zyje :lol:
-
Jeziu, ale ten Celnik ładny :D, mówią to ja ostatnia miłośniczka ON-ów, szczególnie skontowanych :oops: [quote name='HankaRupczewska'] [b]powlają[/b] właścicielek :o :o :o ( Te trzy rzecz - to mój Gezio )[/quote] :o :o :o :o co robi Twoj Gezio? :o :o :o [b]asher[/b] - głowa mnie boli od wczoraj wieczór :evil: Masz Ty coś z tym wspólnego? :evil:
-
Aaaa jaki misio :iloveyou: :D [quote name='Olcia'] a tak teraz z innej beczki juz nie moge sie doczekac zimy, bo prawdopodobnie cala zime tez beda na dzialce i nie bede ich obcinac i beda takie misie [/quote] A po co Ty je obcinasz w zimie jak są w Wawie, przecież na dwór wychodzą nie zimno im? :o [quote name='asher']Oj, powiem ci, że moaj Sabina już po kilku dniach pobytu u rodziców (mają dom z ogródkiem), robi się ostrożniejsza i bardziej nieufna wobec obcych :-? .[/quote] Ja ie wiem o co chodzi, ale zauwazyłam że miejskie psy w czasie pobytu na wsi "głupieją" :niewiem: W Wawie moja Saba stróżuje w granicach normy : jak ktoś obcy po klatce chodzi, bo jak sie sąsiedzi kręcą to nie zwraca uwagi :o , czy jak ktos do drzwi dzwoni Ale na dzialce koszmar :evilbat: , obszczekuje każdego na drodze :evil: nawet dzieci, ktore kocha :evil: , o psach nie wspomnę :evilbat: generalnie całe dnie przy płocie spędza :roll: normalnie zachowuje się jak wiejski burek :stupid: a co się przy tym nalata to jej :roll: Ale po powrocie do Wawy w dwa dni wraca do normy :evilbat: I nie ma to nic wspólnego z moja mamą, bo mama psom na wszystko nie pozwala :roll:
-
[quote name='sayma'][quote name='sota36']Uwaga- Ala za 2 godziny dostanie kompa, ale nie wiem,[b] kiedy ja podlacza do swiata.[/b] ![/quote] niooo i chyba nie podłaczyli :roll: :( :( [/quote] a to to siakaś ściema jest :o Kompa oddali to wystarczy kabelek w odpowiednią dziurkew wsadzic i jest net :o
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia'] a nadusia zabieram troche do domu bo sie agresorek robi i trza go do porzadku sprowadzic :evil: [/quote] Tatauś go rozpieszcza, żeby mógł mu złamac drugą noge :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Kurcze :-? Nie wiem co myślec bo one mają ciągotki od 3 tygodnia zycia do tego winogrona... :o [/quote] :o a Tobie to od razu sfermentowane te winogrona rosną? :o -
[quote name='asher'] A to zdjęcie wyjątkowo mi się udało :roflt: [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/9678/obraz1167ya.jpg[/img][/URL][/quote] No wyjątkowo udane :lol: A co przedstawia ? :lol:
-
No widzisz, psice Ci się wyluzowały jak Bezyk wyjechał :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='asher'] Wyszło na to, że wozisz do weta koopkę i pawika :roflt:[/quote] No czasami i kupkę trzeba do weta zawieźć :lol: na przebadanie :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'] ciekawe, co by Freud na to powiedział :lol: :lol: [b]Z takimi słodkimi Crittersami to ja mogę w kojcu[/b] :wink:[/quote] No własnie :o Ciekawe co by na to powiedział :o -
[quote name='agabass']a gdzie foty?? :question:[/quote] wiirus wykosił :cry:
- 78403 replies