Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Olcia'] a dzisiaj rano pierwsze co wstalam to wszystkie bilety autobusowe wyrzucilam :lol: [/quote] skasowane mam nadzieję były ? :icon_roc:[/quote]oj PIKA jaka ty wnikliwa jesteś :lol: :lol: :lol: [/quote] Bo od poniedzialku przez 2 tygodnie do pracki komuniakcja miejską jeżdzę :cry: Te bilety by się mi przydały :lol:
  2. [quote name='Camara'][quote name='Alicjarydzewska']A gdzie to dobudowane pięterko dla Dogomaniaczek :cry: :cry: :cry: nie mów tylko że zapomniałas :-?[/quote] nie zdążyłam jeszcze !!! :oops: [/quote] Ale ja nie widze miejsca na to pięterko :-?
  3. [quote name='Olcia'] a dzisiaj rano pierwsze co wstalam to wszystkie bilety autobusowe wyrzucilam :lol: [/quote] skasowane mam nadzieję były ? :icon_roc:
  4. [quote name='malawaszka'][quote name='PIKA'][quote name='malawaszka'] [ Ka-ka pisała że pojedzie jeszcze na w czwartek i miałam Ją zabrać w piątek z dworca - i to dlatego tak szkoda :lol:[/quote] I co, czekałas cały weekend na tym dworcu ? :o[/quote] a niby z której cześci zdania to wynika :grab:[/quote] no tak mi się skojarzyło, :roll:
  5. [quote name='malawaszka'] [ Ka-ka pisała że pojedzie jeszcze na w czwartek i miałam Ją zabrać w piątek z dworca - i to dlatego tak szkoda :lol:[/quote] I co, czekałas cały weekend na tym dworcu ? :o
  6. [quote name='asher'] A tak w ogóle to Ka-ka jest większa gaduła niż debeściara :evilbat: :lol: (hehe, patrzy mi przez ramię i się chyba obraziła, pozła spać :( )[/quote] Może ją to gadanie zmęczyło :lol: , albo Twoje milczenie znudziło :-?
  7. A propo watiatów :o Kumpel mi przysłal zdjęcia psiego watiata, który zaatakował jezozwierza :o To wstawie te fotki tutaj, żeby nie było, ze u Ali zdjęć nie ma, a pies grupowo tutaj pasuje :lol: [img]http://img19.imageshack.us/img19/7145/image0016xn.jpg[/img] [img]http://img19.imageshack.us/img19/6753/image0025ou.jpg[/img] Napisane było, że to pitbul a mnie się wydaje, ze to bullterier :o
  8. [quote name='asher']tu [b]Ka-ka[/b] [b]PIKA[/b], to a'propos znajomości nie było do konkretnego przypadku :wink:[/quote] Ka-Ko - asher :lol: nie wiem o co chodzi z tymi znajomościami i nie biorę tego do siebie :wink: A z Maćkiem to ewentualnie Ci podpowiem, ze możesz się potargowac :wink:
  9. Daga a to ja przepraszam, moze Kicie do szkoly od jutra wyslac :lol: [b]asher [/b] powiedz jej, zeby do Macka zadzwonila jeszcze raz, albo skontaktujcie sie ze mna :roll:
  10. [quote name='sota36']Loj Pika, Pika - wez Ty sie roboty "chyc" , a nie tu spacji sie czepiaj -[b] juz poprawilam[/b] - hihihi :):):);)[/quote] No własnie widze :lol: [quote name='sota36'] P.S. o kurde- "gopia" spacja - zapomniala mi sie - a Ty sie[b] [size=6]ne [/size][/b]przezywaj!!!![/quote] [quote name='KaRa_TC'][quote name='sota36']A ja jutro poznaje swoja nowa klase - dam im popalic a co!!! No dzieciaki - bojta sie!!!![/quote] [b]A czego uczysz?[/b] i w jakiej szkole? :lol:[/quote] Czeskiego, :lol: nie widać :lol:
  11. [quote name='sota36']10!!! Koniec rolu 30 CZERWCA !!!!!! To oburzjace!!!!![/quote] 9 bo ja odjęłam wszelkiego rodzaju ferie swiąteczne i nieświąteczne :evilbat: [quote name='sota36']Wy mozecie isc na wagary (Boze co ja wypisuje) a ja nie!!![/quote] :o w kto Ci przeszkadza? :o [quote name='sota36']Hmm, [b]czyja[/b] ucze?? No nie wiem - staram sie jak moge, ale roznie wychodzi.[/quote] No jak polskiego to pewnie marnie wychodzi :lol:
  12. [quote name='asher'] A mniejszą siłe w szczęce nadrabia pewnie większą zwinnością i zwrotnością [/quote] nie bądź taka pewna :roll: Już nie jeden ON-ek, wiekszy od Sabiny leżał prosząc o litość 8) I jeszcze ustalmy, czy w ogóle zebów użyją :lol: Bo jak se dadzą tylko "łapami po mordach" to Saba Sabine masą przeważy :lol: [quote name='asher'] Zresztą, co się będziemy a forum licytować, napuścimy je na siebie i zobaczymy, która wygra, chcesz? 8) [/quote] ale one się widziały i wcale się nie chciały ze sobą bić :cry:
  13. [quote name='asher'][quote name='PIKA'][quote name='asher'] [b]PIKA[/b], skoro nie krzyczą chórem, żebym nie przychodziła z Sabiną, to Saba też może :wink: [/quote] A niby co ta Twoja Sabina, przy mojej chucherko, moze komus zrobic :roll:[/quote]No wiesz, zęby mają chyba podobnej welkości :roll:[/quote] ale siły w szczęce rózne :roll: jak i odporność na ciosy :roll:
  14. [quote name='daga10011']no kuchni to ja od nich nie mam..a raczki przykrecilam-wyrwaly sie ze srubek po tygodniu :-? ale moze ja mam po prostu takiego pecha,bo meble kupilismy w okresie pechowym :lol:[/quote] Daga nie ciągnij tak tych rączek mocno to odpadać nie bedą :lol:
  15. [quote name='daga10011']:bigok: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: duzo,duzo [b]kciokow[/b][/quote] a jak się trzyma [b]"kcioki"[/b] ? :roll: :lol:
  16. Waszka a mama czyta dogo czasami? :lol: [quote name='sota36'][quote name='PIKA'][quote name='sota36'] Teraz ide DO SZKOLY - :(:(:([/quote] :o Dzisiaj? :o Chyba jutro :roll:[/quote] Dzis, dzis!!! Od powniedzialku chodzimy :(:(:([/quote] Oj wy biedne :( A tu jeszcze 9 miesięcy przed Wami :roll:
  17. Przepraszam, czy do tego topiku jest zalaczona lupa, czy z własną trzeba przychodzic ? :roll:
  18. [quote name='asher'] [b]PIKA[/b], skoro nie krzyczą chórem, żebym nie przychodziła z Sabiną, to Saba też może :wink: [/quote] A niby co ta Twoja Sabina, przy mojej chucherko, moze komus zrobic :roll:
  19. [quote name='sota36'] Teraz ide DO SZKOLY - :(:(:([/quote] :o Dzisiaj? :o Chyba jutro :roll:
  20. [quote name='Maga100'] A okien nie mam co odsłaniać, bo i tak nic przez nie nie widać :lol:[/quote] Znaczy najbrudniejsze okna na Bielanach to Twoje ? :lol: [b]Ala[/b] wpadnij do mnie :roll:
  21. [quote name='doddy']PIKA przecie to nie zawody :D Zresztą przecie my też mamy nieuczone psy - przynajmniej ja :wink: [/quote] Mnie nie o to chodzi, :lol: bo ona komendy wykonuje bardzo ładnie,:D problem jest gdzie indziej, :roll: potrafi zachowac sie agresywnie jak się jej jakiś pies/suka nie spodoba :-? Największy problem mam z ast/pit bo tu zachowanie agresywne wystapi na 90% :-?
  22. A prostaki co to się zachować ni umiom czasami, tez mogą być? :roll:
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='sota36']Ozzy zaprzyjaznil sie z krokodylem????[/quote] Z jakim krokodylem? :o[/quote]z zielonym :wink: [/quote] No ja wiem, że z zielonym :o ale skąd ten krokodyl? :o [quote]Kurka, kobiety , wy już zamawiacie miejscówki w Instytucie Psychiatrii :o[/quote] A co zazdrościsz? :evilbat:
×
×
  • Create New...