-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03370064.jpg[/img][/quote] Maga z racji tego, że pies się na łóżku wyleguje to kto sobie na podłodze z lewej pościelił? :lol:
-
[quote name='Olcia'] ciekawa jestem kiedy doczekamy sie artykuly ze york zagryzl mysz w domu albo przegryzl kostke wlascicielowi :o[/quote] A to nawet bardzo prawdopodobne jest :roll: York tez terier 8)
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst'][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/p1.jpg[/img] jakie cudenko [/quote] a jakiez to konkretnie cudeńko Ci się tak podoba ? 8)
-
[quote name='Olcia'] teraz to ja juz tylko z wiadrem spacerowac bede[/quote] aaaa rozumiem, upał jest, pieskom gorąco , to będzie je czym schładzać :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia']wlasnie wrocilam z grafem ze spaceru i w jedym reku mialam smycz, a w drugiej wiadro z woda, i pełzłam w pozycji zolwia :o[/quote] :o amstafy Cię atakowały? :o I Graf nie obronił? :evil:
- 78403 replies
-
[quote name='Ka-ka'] mój brat nie lubi Prestona :cry: :cry: :cry: [/quote] Oj coś z tym nie lubieniem mi nie pasuje :roll: Jak się psa nie lubi, to się go nie psuje :wink:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][quote name='PIKA'][quote name='sayma'][quote name='aga1215'][quote name='malawaszka']haha co się odwlecze to nie ucieczie :evilbat: :lol:[/quote] biedny Boluś, biedna Lońka :( :wink: :lol: niech żyje lenistwo :angel: cytat z Onetu: [i]"Naukowcy: Praca szkodzi, kiedy trwa za długo Przedłużające się godziny pracy prowadzą do częstszych chorób i urazów niezależnie od tego, o jaką pracę chodzi - wynika z badań, o których informuje pismo "Occupational and Environmental Medicine". Naukowcy przeanalizowali wyniki badania National Longitudinal Survey of Youth, obejmującego prawie 11 000 Amerykanów. Dane dotyczyły między innymi 5139 urazów i chorób. Okazało się, że ponad połowa wiązała się z nadgodzinami lub przedłużonym czasem pracy. W USA około 1/3 nadgodzin jest przepracowywanych obowiązkowo. Po uwzględnieniu wieku, płci i rodzaju zatrudnienia wykazano, że osoby pracujące w nadgodzinach były o 61 procent bardziej narażone na uraz lub chorobę związane z pracą niż ci, którzy pracowali w normalnym wymiarze godzin. Praca przez co najmniej 12 godzin dziennie była związana z wyższym o 37 procent ryzykiem urazu lub choroby, natomiast przepracowywanie co najmniej 60 godzin tygodniowo podnosiło ryzyko o 23 procent w porównaniu z osobami pracującymi mniej. Im dłuższa była praca, tym wyższe ryzyko. Nie miała natomiast znaczenia długość dojazdów, nie był ważny także rodzaj pracy - każda wykonywana zbyt długo zwiększała zmęczenie i stres. Wyniki badań są zgodne z dążeniami Unii Europejskiej do skracania godzin pracy - zauważają amerykańscy autorzy."[/i] :angel: BTW: - Wektor ma "siostrzyczkę" :D [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=26260&start=0[/url][/quote] :evilbat: musze to wydrukować i powiesić u szefa w gabinecie, może się przejmie facecik :evil: :evilbat: :D[/quote] Ja też spróbuje :evilbat:[/quote] a ja se mogę próbować - ale to i tak nic nie da :evil:[/quote] No Waszka upierdliwym szefem jesteś :evilbat:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='sayma'][quote name='aga1215'][quote name='malawaszka']haha co się odwlecze to nie ucieczie :evilbat: :lol:[/quote] biedny Boluś, biedna Lońka :( :wink: :lol: niech żyje lenistwo :angel: cytat z Onetu: [i]"Naukowcy: Praca szkodzi, kiedy trwa za długo Przedłużające się godziny pracy prowadzą do częstszych chorób i urazów niezależnie od tego, o jaką pracę chodzi - wynika z badań, o których informuje pismo "Occupational and Environmental Medicine". Naukowcy przeanalizowali wyniki badania National Longitudinal Survey of Youth, obejmującego prawie 11 000 Amerykanów. Dane dotyczyły między innymi 5139 urazów i chorób. Okazało się, że ponad połowa wiązała się z nadgodzinami lub przedłużonym czasem pracy. W USA około 1/3 nadgodzin jest przepracowywanych obowiązkowo. Po uwzględnieniu wieku, płci i rodzaju zatrudnienia wykazano, że osoby pracujące w nadgodzinach były o 61 procent bardziej narażone na uraz lub chorobę związane z pracą niż ci, którzy pracowali w normalnym wymiarze godzin. Praca przez co najmniej 12 godzin dziennie była związana z wyższym o 37 procent ryzykiem urazu lub choroby, natomiast przepracowywanie co najmniej 60 godzin tygodniowo podnosiło ryzyko o 23 procent w porównaniu z osobami pracującymi mniej. Im dłuższa była praca, tym wyższe ryzyko. Nie miała natomiast znaczenia długość dojazdów, nie był ważny także rodzaj pracy - każda wykonywana zbyt długo zwiększała zmęczenie i stres. Wyniki badań są zgodne z dążeniami Unii Europejskiej do skracania godzin pracy - zauważają amerykańscy autorzy."[/i] :angel: BTW: - Wektor ma "siostrzyczkę" :D [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=26260&start=0[/url][/quote] :evilbat: musze to wydrukować i powiesić u szefa w gabinecie, może się przejmie facecik :evil: :evilbat: :D[/quote] Ja też spróbuje :evilbat:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'] [ a potem napatoczył się Leon - za symboliczną 1zł (decyzje musiałam podjąć w 2 dni), więc jest Leon :D[/quote] aha :lol: dogłebnie przemyślana decyzja o zakupie psa :lol: :lol: To tak jak u mnie :lol: Jak się Saba napotyczyła to w 5 minut zdecydowałam, że ją biorę :lol: :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia']ukradniemy sobie za to po szczeniaczku :lol:[/quote] Ta perspeektywa baaaardzo mi siem podoba :evilbat: [b]Waszka[/b] ja Cie rozumiem, też bym nie zaryzykowała :( -
[quote name='arima']Pika jesteś zbyt samokrytyczna 8) Zrobimy a dogomania oceni :D[/quote] ja na zdjęciach kiepsko wychodzę :roll: niefotogeniczna jestem :oops: Maga a czemu przeskoczyłaś ze sznaucerów na labki? Kubuś sliczny :D był :(
-
[quote name='Olcia'][quote name='malawaszka']siakaś tajemnicza Olcia :roll:[/quote] bom nie chce zapeszac :lol:[/quote] no to, żeby ci się idało :kciuki:, cokolwiek robisz i gdziekolwiek jeździsz :lol: Ale, kiedyś powiesz nam o co chodzi ? :lol:
-
[url=http://www.naszepsy.pl/forum.asp?Id=1991&main=yes]zobaczcie ten artykuł[/url] :lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Olcia']Waszunia moze bys wziela wsadzila doopcie w samochod i pojechala po zdjecia??[/quote] Waszka ma kontakt z psami z nosówką :( wozi je w samochodzie, więc nie jest wskazane, zeby się maluchami kontaktowała :( -
[quote name='dbsst'] Dziewczynki nie podpadajcie mi bo Was pogonie zaraz pogryze zawarcze i w ogole ;)[/quote] Ja oddam :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst']:o ło matko Wariatki tyle napisaly :o [/quote] Oooo :o co nie pisze się oddezwała :o
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no i macie [b]ciście[/b] chciały baby jedne[/quote] ciśty to jest pies... po kapieli :lol: [quote name='malawaszka'] nooo! Ty nie świruj - kotów się nie kąpie :shock:[/quote] No i racja kotów się nie kąpie :evilbat: Koty się w pralce pierze ....... z wirowaniem :evilbat:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='HankaRupczewska'] Joanna dała TAKĄ FOTĘ żeby mnie zatkać.[/quote] To nie zdrowo jak Cię zatka :-?[/quote]zapić trzeba :-?[/quote] a jak się napije za dużo i nadal bedzie zatkana ? :o[/quote]hmmmm :-? to się zleje :wink:[/quote] no jak się zleje, jak bedzie zatkana? :o [quote name='asher'][quote name='aga1215'][quote name='HankaRupczewska'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='HankaRupczewska'][img]http://manu.dogomania.pl/emot/nie_powiem.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/nie_powiem.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/nie_powiem.gif[/img] :eviltong:[/quote]Haneczko a co ci się stalo :o[/quote] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/nie_powiem2.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/nie_powiem2.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/nie_powiem2.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/bialaflaga.gif[/img][/quote] rety, Hanuś a co to Ci się stało :o :o[/quote] Chyba ją zatkało :( I to przeze mnie :([/quote] :hmmmm: to może ją zacewnikować trza ? :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='HankaRupczewska'] Joanna dała TAKĄ FOTĘ żeby mnie zatkać.[/quote] To nie zdrowo jak Cię zatka :-?[/quote]zapić trzeba :-?[/quote] a jak się napije za dużo i nadal bedzie zatkana ? :o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
asher a co ta Twoja Sabina taki plujek? :o
-
A ja nie używam kocyka, tylko starą poszwę :lol: więc mi nie szkoda robić dziur na szelki :lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='HankaRupczewska'] Joanna dała TAKĄ FOTĘ żeby mnie zatkać.[/quote] To nie zdrowo jak Cię zatka :-?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='HankaRupczewska']Ja bardzo przepraszam za zamieszanie... Chyba wczoraj byłam z lekka upierdliwawa . I jakos tak sie rozpanoszyłam na prawie wszystkich topicach :oops: :oops: :oops:[/quote] Rozpanoszyłaś? :o Ty wszędzie lałaś :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'] Jakie goopoty? :o My tu (i na innych topicach 8) ) próbowałyśmy ustalać tożsamość co poniektórych osób :roll:[/quote] No i jakie wnioski? :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)