Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='dealer']ktorego wlascicielka jestem ja..piekna jak nikt:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] ladniejsza od Pysi? :cool3: :evil_lol:
  2. [quote name='Vectra']grzeszysz :mad: u Ciebie to osobiście byłam aby ci powiedzieć :angryy: na kolanach do Częstochowy pójdziesz (ze względu na kostke :evil_lol:) plackiem leżeć i błagać o przebaczenie/rozgrzeszenie czy co tam .... innego :diabloti:[/quote] :stupid: Pzrecież Ty z domu w ogóle nie wychodzisz :shake: To jak mialas u mnie byc ? :crazyeye: [quote name='Vectra'] po co ? :diabloti: przeciez dbamy by serwer dogomaniacki był lekki i przejrzysty i ma być usuwane byle co :evil_lol:[/quote] :splat:to ja juz wiem, czemu Kamcia tak mało fot wkleja [quote name='Vectra'] poprosze o szybki kurs :diabloti:[/quote] wystarczy mieć skleroze :diabloti:
  3. [quote name='Vectra']bo mi KKKurde mniodek wziął i wyparował :placz: :placz:[/quote] ja mam jeszcze troche :cool3:
  4. [quote name='Katerinas'] No... a w kwestii drugiego psa, decyzja zapadła, że na wiosnę 2008. Jak Michał podrośnie. :-)[/quote] a co to będzie? :cool3:
  5. No i gdzie ta Twoja fota? :diabloti:
  6. [quote name='Vectra'][SIZE=3][B][COLOR=Magenta]Widze że uprzedziłaś mnie z avatarem :cool1: o tym że lubię różowy wiedzą już wszyscy :loveu: posłałam im info na gie i skajpa i wysłałam eski :diabloti:[/COLOR][/B][/SIZE][/quote] Do mnie nie wyslałaś :obrazic: [quote name='Behemot']Nic prostszego! :loveu: Ja Ci usunę. Nie dziękuj :loveu:[/quote] Ale cos jej zostawisz? :hmmmm: [quote name='Vectra']wiem :oops: nieraz godzinami próbuje coś spalić i się nie da :oops: [/quote] bez przesady :shake: To bardzo proste jest :evil_lol: Naumiec Cie ? :evil_lol:
  7. No czekamy na relacje z ognicha :cool3:
  8. [quote name='dbsst']a najgorsze to jest to że sa one o podłozu REKLAMOWYM :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/173/1047f5f27c679dae.jpg[/IMG][/URL][/quote] a co reklamują? :roll::evil_lol:
  9. Cudne mieszkanko :multi: Gratuluje :multi: [quote name='LAZY'] i co ważniejsze śpi z nami w łóżku!:multi:[/quote] Buhaha a Perelka nei protestuje? :evil_lol:
  10. [quote name='Vectra']i zdziwionych TZtów :diabloti: czy też słyszycie może takie zdanie " i czego znowu wyjesz przed tym monitorem ? " :evil_lol:[/quote] ja jeszcze nie :evil_lol: ale to już pewne nie dlugo, :evil_lol: Na razie zdzwiony wzrok czuje na plecach :evil_lol: [quote name='dogaja'][LEFT] Tiaaaa... i mamy uwierzyć, że ogarki sobie niczego nie upolowały?! A ta skóra? Niby taka niewinna uwaga właścicielki ogrodu: [/LEFT] [COLOR=blue][COLOR=Black]"[/COLOR]Hihi, a moje suki nadal padnięte i śpią obie ,,[COLOR=Red][B]jak z psa[/B][/COLOR] skóra" :evil_lol:[COLOR=Black] ", a to po prostu test na inteligencję! [COLOR=Red] Z kogo[/COLOR] ta skóra?!:crazyeye:[/COLOR] [/COLOR][/quote] no pisze jak wól "z psa" :evil_lol:
  11. [quote name='paula_z'] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/042007/img038.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/042007/img039.jpg[/IMG] :evil_lol:[/quote] Axa judo ćwiczy :evil_lol:
  12. [quote name='dbsst'] siedziałam sobie na fotelu u dentysty i na Jana Pawla [/quote] aaaaa to ja juz wiem co to byly za wrzaski zagluszające nawet ryk motorow :diabloti: [quote name='Maga100'] [B]byłam, pukałam w okno :diabloti: [/B] [/quote] Do mnie nie zapukalas :obrazic:
  13. [quote name='Vectra']chyba musimy założyć "Stowarzyszenie oplutych monitorów i zalanych klawiatur " :evil_lol: :evil_lol:[/quote] I mokrych majtek :evil_lol:
  14. Cześc Ago bez Bacy (ostatnio ) :multi:
  15. Wnusiu Gratulacje :multi: Bylyście baaardzo dzielne :loveu: Teraz już z gorki bedzie ;) Zeby maluchy sie zdrowo chowaly :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I];)[COLOR=Red]no rzeźbi ...rzeźbi .....[/COLOR][/I][/B][/FONT][/quote][I][B] [/B][/I][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I] 2 rzeźby Twojego synka ktore pozostały w domciu ... [/I][/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images22.fotosik.pl/98/4cca8f2cd9b65c2f.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/98/4cca8f2cd9b65c2f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/225/4f4835f527536709.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/225/4f4835f527536709.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images21.fotosik.pl/171/3f9bc1ba0424c8fe.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/171/3f9bc1ba0424c8fe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/225/1dd4a24399318a50.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/225/1dd4a24399318a50.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/225/caae31e111290873.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/225/caae31e111290873.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/225/447c470e0038e9cb.jpg[/IMG][/URL][/quote] rewelacja :multi:
  17. [quote name='Loona'] Tutaj już mnie błagał :evil_lol: [IMG]http://images21.fotosik.pl/160/619ba32d693ba434.jpg[/IMG][/quote] rewelka :multi: Dawaj to na konkurs :multi:
  18. O rany :multi: Wszystkim, ktorzy na nas glosowali serdecznie dziękujemy :multi: :loveu::loveu::loveu:
  19. Cześc Dilereki :multi:
  20. [QUOTE] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries1/1329.jpg[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] Ta fota to chyba nie z dzisiaj :evil_lol:
  21. Bonitko jak tam sloneczny dzionek Ci minął?
  22. [quote name='Maga100'][B]o rany, to ona może sobie zrobić przerwę pomiędzy narodzinami wszystkich ? [/B][/quote] moze, ;) [quote name='Vectra'] jak rżnięcie :cool3: :cool3:[/quote] rżnięcie to bylo jakies 2 miesiące temu i teraz sa tego małe czarne efekty :evil_lol:
  23. [quote name='Pysia'] A ja? Wyglądam jakbym zarżnęła stado swiń :diabloti: I to brutalnie :evil_lol:[/quote] Co Ty zrobilaś tym biednym malcom? :crazyeye: :-(
  24. [quote name='Vectra']no ja to widac z daleka :loveu:[/quote] ta rózowa? :crazyeye: A to nie Pysia? :roll:
×
×
  • Create New...