Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='HankaRupczewska'] Ufff ! Powróciłam ! Obrzuciłam jajami chorą część społeczeństwa krakowskiego . Powznosiłam okrzyki . Bo w końcu trzeba zatrzymać homoseksualny terroryzm [/quote] A kotem? Czemu nie kotem? :shake:
  2. [QUOTE][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3708/dscf1605nk2.jpg[/IMG] [/QUOTE] Właściwy czlowiek na wlasciwym miejscu :evil_lol:
  3. Cześc Kasiu Doszliscie juz do porozumienia? :evil_lol:
  4. Cześc Aga :multi: Milej zabawy :multi:
  5. Cześc prawie sąsiadko :multi:
  6. [quote name='ewelinabuck']t [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b419d1ee1d398428.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/189/b419d1ee1d398428.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c0b8c4a5aafced46.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/244/c0b8c4a5aafced46.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cde852ee9ddd9fe6.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/189/cde852ee9ddd9fe6.jpg[/IMG][/URL] [U][/U] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/02fd6406d378d844.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/244/02fd6406d378d844.jpg[/IMG][/URL][/quote] matko jaki cudny pies z odciętą glową :loveu: I to zdjęcie rozdwojenia jaźni rewelka :multi::loveu: [B]Sirion[/B] masz super córe :multi::lol:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:wow PIKA .....zmieniasz image;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ale ja sie maluje :evil_lol:
  8. [QUOTE][IMG]http://images21.fotosik.pl/187/217684859fdfa0bd.jpg[/IMG] [/QUOTE] jaka czymś zaaferowana :lol:
  9. To Twoje towarzystwo jest rewelacyjne :loveu:
  10. Doczytalam u Pysi :multi: [SIZE=3][COLOR=Red][B] GRATULUJE[/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi::multi:
  11. Cześc wnusiu :multi:ze swoimi wnukami :loveu:
  12. [IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/heart/o.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/heart/l.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/heart/i.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/heart/w.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/heart/k.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/heart/o.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/heart/s.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/heart/t.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/heart/o.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/heart/l.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/heart/a.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/heart/t.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG] [img]http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h075.gif[/img] [img]http://www.cosgan.de/images/kao/musik/n020.gif[/img]
  13. Cześc Klockowa :multi: Czy mam se makijaża zrobić, żeby moje oczy byly jeszcze piękniejsze? :evil_lol:
  14. [quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Trochę daleko to jest, bo w Szkocji, ale dla chcącego nic trudnego.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Ja tam siostre mam to nam kupi i przesle :loveu: :loveu: :loveu:
  15. [quote name='Behemot']PIKA, ale dlaczego Ty tu wklejasz fotecki klatki dla chomika? :???: I gdzie chomicek? W wiórkach się zagrzebał? :???:[/quote] jakiego chomika :mad: To moj przenosny domek i wlaśnie mam zamiar przenieść ściany z Warszawy na Śląsk przez Żywiec :multi:
  16. Cześć Dilerki :multi: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/182/7fe74c85041d784e.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a temu co tak fafle wyglo ?:evil_lol:
  17. Cześc Bonitko Melduje sie, ze jestem :multi:
  18. Cześc Weszko :multi: Slyszalam, ze Ci bociek małą niufeczke podrzucił :cool3:
  19. Cześc Alus Ja oczywiście nadrobilam... foty :evil_lol: bo tego nabazgranego do rady nie dam :shake:
  20. Cześć wlaścicielko pieknej czarnej Panny Niufeczki :multi:
  21. [quote name='bonita'][B]A tu co taka ciiisza , normalnie jak makiem zasiał![/B][/quote] bo oni się szkolom w psedskolu :evil_lol:
  22. Wpadnij do mnie i zobacz co Mlody wczoraj nawywijal :evil_lol: To tak ku przestrodze :evil_lol:
  23. [quote name='Loona']Może to Twoje meble kiedyś były :evil_lol: [/quote] Masz meble z warszawskiego smietnika? :crazyeye:
×
×
  • Create New...