-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'][B]a to nie wejdą i nie wyjdą po tej drabince? :evil_lol: [/B][/quote] Wejśc wejda, ale wyjśc to pewnie nie będą chciały :evil_lol: -
[quote name='Vectra'][SIZE=3][COLOR=Magenta][B]i wyższa[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] a to akurat niewiele :evil_lol:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='anea']Na ustawienie ludzkiej czewsci ;) pozwolic sobie nie mozecie [/quote] a jak to się robi? :evil_lol: -
[quote name='Vectra']jak słońce zacznie wschodzić wpołódnie to się na zdjęcie doczekasz :grins:[/quote] aatam, zrobi zachód i powie, ze to wschód :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']że niby sugerujesz że jesteś gruba :crazyeye: :crazyeye: :shake: :cool1: sukienka jest elastyczna :cool1: :loveu: [/quote] No szersza od Ciebie na pewno :evil_lol: [quote name='Vectra'] przywiązany jak chłop do roli :angryy:[/quote] widocznie często orze :oops:
-
cześc Alu w ten lany (doslownie :angryy: ) poniedzialek :multi:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I] Waszeczko [U]spaliłam cały garnek RYŻU[/U]:diabloti:...[U]bo mi karmy dla Ozzulca nie dowieźli[/U]:mad: [/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] a to ryż się przypala z powodu nie dowiezionej karmy? :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']zwłaszcza staffiki :diabloti:[/quote] o takj, tak. One to w ogóle nie wiedza co to szczek :diabloti: [quote name='moon_light']Dopiero ?! Mlody juz od kilku dni mruczy:evil_lol:[/quote] zapominasz że Saba jest od Cezara ciutkę wieksza :evil_lol: Więc budzi respekt :diabloti: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'][B]to napewno jest staffpit[/B] :cool1: po oczach widać :evil_lol:[/quote] Bulowate nie szczekają :diabloti: [quote name='Russelka'] Co do staffika- zdarzają się pomyłki- może i naprawdę masz w posiadaniu staffika :razz: [/quote] Pomyłka wybitna, bo jakiś przerośniety ten stafik :evil_lol: [quote name='moon_light']Łatwo mowic:eviltong: Jak sie spojrzy tymi oćkami to trudno mu odmówić:eviltong: [/quote] No wlasnie Mlody się klóci z TZ-tem :mad: Drze jape od 10 minut :mad: A dzisiaj się Sabie odwarknąl :shocked!: -
[quote name='Vectra']fcesz sukienke :oops: :razz: fajna taka różówa :loveu:[/quote] z Ciebie na mnie? :crazyeye: Nie da rady :shake: Bardziej te 10 razy za duże stringi :evil_lol:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a może Ty masz staffika :crazyeye: :crazyeye: oszukali cię :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ja juz to dawno mowilam :mad: Tylko myslalam, ze to pitbull, :oops: a to stafik :evil_lol: -
[quote name='Vectra']i Ty tez przeciwko mnie :crazyeye: :placz: :shake: :obrazic: [/quote] ja tam chodze w sukienkach, więc mnie to nie rusza :evil_lol:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='moon_light'] Ja sie tylko zastanawiam, na ile moge mu pozwolic:evil_lol:. Boje sie troche ze nas ustawi:eviltong:. [/quote] ja jak szczeka to nie zwracam na niego uwagi, bo on glownie szczeka jak czegoś chce :diabloti: Na warczenie w zabawie nie zwracam uwagi bo to w wiekszości przypadkow normalka :lol: Zreszta moj gadatliwy jest, nawet jak usypia to se cos mruczy pod nosem :evil_lol: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='moon_light'] i stojaczek na miski [B]HAND MADE[/B] !! wyprodukowane przez mojego tatusia:loveu: [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9933/tnobraz1596eq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5878/tnobraz1594ma0.jpg[/IMG] docelowo miski będą wieksze. te maja tylko 3 litry..:eviltong:[/quote] ale rewelka :multi: Zdolny ten Twoj tata :oops: [quote name='moon_light']on sie robi coraz gorszy:shake:. Szczeka i warczy na cezara, bije go lapa po glowie, a ja tylko czekam az rudemu cierpliwosc sie skonczy i figaro dostanie lanie:lol:. Spokoj bedzie:) Malo tego, mlody zaczal na mnie szczekac ;)[/quote] normalka :roflt: JUżem myslała, ze z moim cos nie tak bo na mnie też szczeka :evil_lol: A lanie dostanie od Czarka to sie uspokoi, Młody Sabie tez tak robił, tylko nie po glowie bo nie dosięgnął, ale po nosie :evil_lol: Oberwal i teraz respekcik ma przed nią :evil_lol: -
[quote name='jo-jo'] Tiaaa, bardzo mu smakowały :evil_lol: [B]Nasze palce chyba też [/B]:evil_lol: [/quote] A to chyba rodzinne jest :roll: :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='HankaRupczewska']No widzisz ! Od razu widać, że jestem lepiej sytuowana :turn-l: [/quote] Ty sie nie chwal :evil_lol: Bo Cie CBS zgarnie :evil_lol: [quote name='Vectra']ja też mam taki problem :oops: :oops: :diabloti:[/quote] jak to ??? :crazyeye: Przecież masz sliczna różowa sukienkę :loveu:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
PIKA replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='moon_light'] Dzisiaj rano spimy- Figaro oczywiscie na lozku z glowka na poduszce- ja zwinieta w klebek spie w kacie. Nagle sie przebudzam, i czuje ze cos pelznie do mojej glowy :) . Mysle sobie "OooOoo Jakie kochane dziecko, idzie sie przytulic moj tlitny:loveu:"....a on podchodzi, zawiesza się nad moja glowa...i "AM", sprobowal jak smakuje moj nos, mial olbrzymia frajde jak zaczelam sie drzec, bo igly ma mega ostre :)- i wieksze niz przecietny szczeniak:cool3:. Ślady zostały- dobrze ze zostaje na swieta w domu- bo troche wstyd do ludzi wyjsc :evil_lol: [/quote] buhaha skad ja to znam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dokladnie jakby swojego Mlodego widziala :evil_lol:i moj nos. :roll: Mnie niedawno odpadl strupek z nosa :evil_lol: I powiem Ci, ze Mlody po glowie mi chodzi nadal :mad: chyba mu się wydaje, ze nie urósl :diabloti: -
[quote name='Vectra']kiedy odbierasz doga :cool3: masz jakiegoś blogaska :razz: [/quote] Ona juz ma doga :evil_lol: A Blogasa ma tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19917[/url] [quote name='jo-jo']Kochana, następnym razem spodziewam się Was i Ciućków u Koronki albo na Kabatach :mad: [/quote] A kiedy będzie nastepny raz? :razz: Z pseskola zrezygnujemy na ten jeden dzien :razz: [quote name='jo-jo'] Ciuciek przyjechał w trakcie smażenia naleśników :evil_lol: [/quote] wiedzial kiedy przyjechac :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'] [B]a teściowa stojąca z półmiskiem nad moją głową :angryy: [/B][/quote] ale go nie przechylila ? :cool3: tak niby przypadkiem :evil_lol:
-
[quote name='HankaRupczewska']Buahahaha - ale ja na codzień jadam na gazecie... :oops:[/quote] ja nawet gazety nie mam :oops::oops:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/90/e844500da30321f0.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] No niczego innego się nie spodziewałam w Twoim wykonaniu :loveu:
-
[quote name='jo-jo'] Ciućka, Ciućka :loveu: Chyba ni mam, bo w domu już nic nie robiłyśmy, [/quote] No czuje się obrazona :obrazic: jak można bylo nie pokazac mi brata :obrazic: A to Ciuciek nie byl na spacerze? :hmmmm: [quote name='moon_light'] Moja sasiadka miala racje ze dogi to agresywne psy !! [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Fajnych masz sąsiadów :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] Tak się objadłam ze aż czuję jak mi się rozstępy robią na brzuchu :cool1: Miałam....6 rodzai ciast i masę innych rzeczy :crazyeye: [B]Ciekawe kto to zje[/B] :roll:[/quote] Jak to kto? :crazyeye: Ty :evil_lol: -
[quote name='Vectra']melduje że żyje :diabloti: dziś się dowiedziałam że moja teściowa oczekiwała na zaproszenie odemnie na święta :cool1: buhahahahahah :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dokładnie tak zareagowałam jak mi to oznajmiła :diabloti: [/quote] Bosze jaka Ty nie rodzinna jesteś :shake: :evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies