Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Ja mam jeszcze jedną, mojego latlerka :multi: [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7218/dsc09571qv5.jpg[/IMG]
  2. [quote name='bonita'][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4089/dscn0902ql2.jpg[/IMG][/quote] Ta lapka to dla nas na powitanie? :cool3:
  3. Pysia a pozowlilas juz Szelmoe obejrzec maluchy? :cool3: Oczywiście jak Zmorka na to pozwoli :evil_lol:
  4. [quote name='mmbbaj'] Taaaak? :crazyeye: A z drugiej strony wydaje się, że to najprostsza komenda :cool3: Zagrajka JA nauczyłam, podaje i lewą i prawą :eviltong:...:lol: [/quote] To jest proste przy psie, ktory ma tendencje w różnych sytuacjach do "machania łapą" sam z siebie, wtedy tylko dodajesz komende, przy psie, ktory z reguly lapy trzyma twardo na ziemi bez wzgledu na okoliczności takie proste to już nie jest ;)
  5. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/199/49f66b701ed04b92.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Buhaha, Tigra zakłada warsztat wulkanizacyjny? :evil_lol:
  6. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/200/550f481a3ba09126.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Biedny Ozulek :shake: Namordnik zalozyli :shake:
  7. Cześc Paula :multi: Ale foooteeek :multi:
  8. [quote name='Maga100'] [B]ja po całym dniu sprzątania i pucowania mam dalej tak samo jak było :angryy: [/B][/quote] dlatego ja nie pucuje :evil_lol:
  9. Pysia Ty zapakuj robalki w torbe i przyjedź z nimi na majowke do warszawki :evil_lol:
  10. [quote name='akard'] Uwaga!! zdjecie wielgasne , ni jak nie chce sie zmniejszyc:mad: [/quote] samo się nie zmiejszy :evil_lol: A Mala śliczna :loveu:
  11. [quote name='idabo'] to może pies powinien odpiąć się z łańcucha i uciec...[/quote] świetny pomysł :cool3: tylko niech się nie odpina a zerwie ten lańcych :siara: To się zdarza i dziwne nie będzie :p [quote name='akard'] U mnie 2 cieczki, Odi tez nic nie chce jesc:placz:[/quote] matko, uświdamiacie mi, ze ja mam samca i kiedys w przyszlości też się będzie chcial odchudzać :mdleje:
  12. [quote name='Sylvia_76'] Albo to starość nadchodzi wielkimi krokami :)[/quote] tak, tak emerytko :evil_lol: [quote name='Sylvia_76'] PIKA - a z jakim błękitkiem się bawiliście? :) Pędzę do Waszej galerii i liczę na fotki! Mnóstwo fotek z tego spotkania! [/quote] Psiak ma na imie Amigo i jest z hodowli spod Warszawy, ma Mlodzieżowego championa i nei ma jeszcze 18 miechów. Niestety więcej nie wiem, na razie, ;) bo pies jest do jutra "pod opieką" Debestki, ale jego wlaściciele chcą się koniecznie z nami spotkac amieszkają niedaleko mnie i wtedy cos więcej się dowiem skąd piesu jest, bo charakter ma rewelacyjny :loveu:
  13. [QUOTE] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/inne/ozzy.jpg[/IMG][/QUOTE] O matko :roflt: :roflt:
  14. [quote name='Pysia']Jeżeli chodzi o Dominike to moja wrodzona kultura nie pozwala mi komentować ręki Dominiki zmierzającej w wiadomym kierunku ......:mad:[/quote] Dominika Wam po prostu macha świntuchu :mad:
  15. [quote name='HankaRupczewska']Bo ja przed każdym zdjeciem wszystko wpycham do okolicznych szaf :razz:[/quote] a mnie się nie chce :shake: I nie wpycham :evil_lol:
  16. No i nabijają się z przyrodzenia biednego pieska :mad: A on taki mlodziutki jeszcze jest :shake: Jeszcze mu urośne :diabloti:
  17. O Korkowa Pańcia chora :shake: A mys ie dzisiaj widzieliśmy i bawilismy z blekitkiem :loveu:
  18. Aaaaaa trenowalam, trenowalam i udalo mi sie :multi: [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/4970/dsc09381tc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8648/dsc09384nq0.jpg[/IMG]
  19. [B]Dominika Was pozdrawia :evil_lol: [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/INTI%20I%20SABA/DSC09499.jpg[/IMG] [/B]
  20. Umarlam na widok tych maluchow :mdleje: :loveu:
  21. Cześc wlaścicielko zmeczonego psa :multi: Wita Cie właścicielka wykończonego psa :evil_lol:
  22. Cześc właścicelko inteligentnego psa :multi:
  23. Cześc Paula :multi:
×
×
  • Create New...