Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [QUOTE] to był żywy inwentarz, a teraz ich pojazd wycieczkowy... [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9712/tnimg0016lh8.jpg[/IMG] wycieczkę zakończyliśmy na kebabie w Sopocie, [/QUOTE] Rozumiem, ze kebeba dostaliście za darmo? :evil_lol:
  2. Cześc Haniu :multi: Czy Ty tu jeszcze bywasz? :cool3:
  3. Juz Wam gratulowalam "Na dogach", ale jeszcze raz gratulacje :multi: Dogo wreszcie ruzyło i posty poodawało ;) [QUOTE] Łomot dla czarnej:shake: [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/9430/psiaki3011042007038sb8.jpg[/IMG][/QUOTE] Rasiści :evil_lol: I co z tym wspólnym spacerem? :cool3:
  4. [quote name='aga1215']może jednak? Rydzyków Ci dam do nich ;) [IMG]http://www.romantycznie.com/images/spizarnia/rydze.jpg[/IMG][/quote] Ja biorę te wiśnie :cool3:
  5. Cześć Ala :multi: [quote name='Ka-ka'] co do Intiego....w lipcu już mu tak nie podskoczysz :eviltong:[/quote] A po co ma podskakiwć, zeby pod łape zajrzeć? Wystarczy, ze się lekko schyli, albo i to nie :evil_lol:
  6. [quote name='Maga100'] [B]w rzeczywistości jestem nieśmiałą panienką, siedzącą w kątku, nieśmiało spoglądającą na swe dłonie złożone w małdrzyk :p [/B][/quote] co pilaś? :shake:
  7. Czescccc :multi:
  8. cześc A czy Ciocia Szelma widziala siostrzeńca i siostrzenice? :cool3:
  9. [B]Mam prezenta dla Ciebie :loveu: [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/INTI%20I%20SABA/DSC09781.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/INTI%20I%20SABA/DSC09764.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/INTI%20I%20SABA/DSC09755.jpg[/IMG] [/B]
  10. Wnusiu, nadrobilam wsio, mam nadzieję, ze wsio, i że nic nie zniklo :roll: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/male%20zmorki/3maj10.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/male%20zmorki/3maj10.jpg[/IMG][/URL] Podziwiam czyszczenia kudlów maluchow z ... miodu :evil_lol:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:Ciocia Alicja uczy Hipcia tańczyć:razz: [/I][/B][/FONT][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/307/02763b28562a07cc.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/307/02763b28562a07cc.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Matko, a dlaczego Ty mojemu biednemu psu chcesz przestawić łapę? :crazyeye:
  12. [quote name='Hexi'] a to stroz synusiowego lozeczka...narzaie pustego...ale trenuje ;) [url]http://img390.imageshack.us/img390/148/obraz010customug1.jpg[/url][/quote] łał ale niańka się szykuje, :multi: a wlasciwie nianiek ;) [B][COLOR="Red"]Nie kopiujemy zdjęc tylko wstawiamy linki. [/COLOR][/B]
  13. Cześc Aguś :multi:
  14. [quote name='mmbbaj'][B]Witajcie kochani :lol: Chcemy podzielić się z wami radosną dla nas wiadomością! Otóż dziś, na wystawie międzynarodowej w Łodzi, po przeglądzie, [SIZE=3][COLOR=Red]Zagraj oficjalnie został uznany Ogarem Polskim[/COLOR][/SIZE] :sweetCyb: Na wystawie bardzo mu się podobało, w prezencie dostał nową obrożę, a po powrocie uczciliśmy to wydarzenie u Bei w ogrodzie gdzie oczywiście wyszalał się z Monią. Teraz zjadł pełną michę i śpi :lol: [/B][/quote] GRATULUJE :laola::drink1::drink1::drink1:
  15. Powstawiaj SOBIE jeszcze :cool3:
  16. [quote name='Maga100'][B]oczywiście. U sąsiada :diabloti: [/B] [/quote] A przystojny chociaż? :cool3:
  17. [quote name='akard']Nie ma moich zdjec dzisiejszych albo pojawiaja sie i znikaja ...jak muzin na pasach:mad:[/quote] ja u siebie mam to samo :roll:
  18. [quote name='mmbbaj'] A to może też masz to IP z prywatną rejestracją, a nie publiczną? :cool3: Bo taka była u nas przyczyna, przekroczyło limit i basta, a przy publicznym IP nie masz żadnych limitów :p [/quote] Nie, mam publiczny :evil_lol: Wy zeście nie widzieli żadnych zdjęc z fotosika a ja niektore widze Widzocznie mam połowiczny limit :evil_lol:
  19. [quote name='Sylvia_76']Nie pisałam bo ostatnio sporo jeżdze / ćwicze dogowozem. HA :cool1: :diabloti: :oops: :shake: :multi: :eviltong: :razz:[/quote] I tak 24 godz/dobe z autka nie wysiadasz? :cool3::eviltong:
  20. Magda, czy Ty juz poscielilaś dla mnie łózko? :p
  21. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Kobiety....[/B] [B]duza prosba od mojej kumpeli....:loveu: [/B] [B]na gwałt. [/B][/quote] To na pewno prosba do kobiet? :crazyeye: :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...