Cześc Zagrajki :multi:
Filmiki grzecznie obejrzalam :evil_lol:
I na pocieszenie Ci powiem, ze teraz ja przestalam widzieć zdjęcia z fotosika a co ciekawsze to nie wszystkie, niektóre widze niektóre nie :evil_lol:
[quote name='akard']A na koniec kolacja moich konikow z lotu ptaka:evil_lol:
[IMG]http://img235.imageshack.us/img235/9075/15kwiecienniedziela017it5.jpg[/IMG][/quote]
Ale rewelacyjen stojaki :multi:
Ze ja na cos takiego nie wpadlam :shake::evil_lol:
[quote name='akard']A na koniec kolacja moich konikow z lotu ptaka:evil_lol:
[IMG]http://img235.imageshack.us/img235/9075/15kwiecienniedziela017it5.jpg[/IMG][/quote]
ale rewelacyjne stojaki :evil_lol: Ze ja na to nie wpadlam :roll:
[QUOTE] fan na wybiegu dla koni
[IMG]http://images21.fotosik.pl/207/358a648457c499famed.jpg[/IMG][/QUOTE]
Właściwy pies na wlaściwym miejscu :evil_lol:
Ona jest sliczna :loveu:
[CENTER][SIZE=3][B]59[/B][/SIZE]
[/CENTER]
[B]
Autor : PIKA
Model : Inti [/B]
[CENTER][SIZE=3][B]Wujek Fido
[/B][/SIZE][IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/INTI%20I%20SABA/DSC09556.jpg[/IMG]
[SIZE=3][/SIZE]
[/CENTER]
Ja wiem co Madzia kupila :multi:
Na pokazie widziala, taki byl do sprzedania :loveu:
[IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC09310.jpg[/IMG]
[IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC09313.jpg[/IMG]
:evil_lol::evil_lol:
[quote name='Pysia']Nie. Miałam już dzisiaj jej pokazać ale jednak spęczałam....
[/quote]
Nie spęczaj, leb dam se urznąc, ze ona im nic nie zrobi
Jak moja takiego slepaka nie zeżarla to i Szelma nie zeżre ;)
STO LAT PRESTON :multi:
[img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a122.gif[/img]
[img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e118.gif[/img]
[IMG]http://www.funstufffordogs.com/Qstore/uploads/bonecandleslit.jpg[/IMG]
[quote name='lothia']mała cwaniara wyczaiła że gubia tam przysmaki i zamiast ćwiczyć szuka tego co inni zgubią[/quote]
to i naszych pewnie pojadla :evil_lol: