Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Cześc objedzona Paulo :evil_lol:
  2. [quote name='malawaszka'] ! Oliwia mi rzyga :shock: [/quote] Na nowe łózko? :evil_lol:
  3. Ojej ja myślamam, ze masz tylko malego psiaka a tu filusie tez som :loveu:
  4. [quote name='Maga100'] [B]a jak boorki traktowały dozia? [/B][/quote] Sabina to taka matka Polka :loveu: A Boogajski lobojetnie ;) Chyba, ze chodzilo o patyczek :evil_lol:
  5. Witaj :multi: Przylecialam zobaczyc to towarzystwo co to budzi Pańcie o 6,30 rano :evil_lol: Bo mnie zaczarowalo :loveu:.. jak to Czarnoksięzniki :loveu: [quote name='moon_light']MOJA !!!!! MOJA !! M-O-J-A !! Draka jest moim psem. zapamiętaj :loveu: Piękna moja:loveu: tlitna panienka:loveu:[/quote] Przeciez Ty masz samca :mad: NIe zapominaj :mad: :eviltong:
  6. [quote name='aga1215'] takie dwie som :multi: :multi: :multi: ..... a jak dwie może kiedyś będzie trzecia??? :hmmmm: same se przyszły :multi: my tylko mamy 2 orzechy włoskie i 6 krzaków laskowych.... ;) [/quote] To z glodu nie umrą :evil_lol: Z wami gorzej :shake::evil_lol:
  7. [quote name='akard']A nie ma to jak 3 doże ziewanka ...zwłaszcza o 6.30:evil_lol: Od razu wiadomo, że ciepłej kołderce mówisz pa, pa...;)[/quote] matko jakie nie wychowane te dozie :evil_lol: ;) Moj spi dopóki ja nie wstane :eviltong: Znaczy wstaje sobie, ale tak, ze mnie nie budzi :loveu::lol:
  8. [FONT=Arial CE][SIZE=2]buhaha, :evil_lol: [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial CE][SIZE=2]Symbikowa ja z Wami do tych Czech na ten Klub nie pojade,:shake: [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial CE][SIZE=2] bo mnie gdzieś wywieziecie i zostawicie w jakims podwojnym miasteczku z dziwną numeracją :shake: [/SIZE][/FONT][SIZE=2]I kto mnie tam znajdzie ? :-( [/SIZE] :evil_lol: :evil_lol:
  9. [quote name='anovi'] lalala juź niedługo Natalia będzie spała na podłodze :diabloti: lalala [/quote] [FONT=Arial CE][SIZE=2]Apropo spania na podłodze.[/SIZE][/FONT] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2]Nie pamiętam, czy pisalam u siebie, ale Mlody kiedys stwierdzil, ze jak ostatecznie pcham mu się się do łózka,:evil_lol: to nie koniecznie musze spac na poduszce,:diabloti: a wlasciwie to nie wskazane jest abym tam spała, bo bez mojej glowy to on się caly na tej poduszce mieści (jeszcze) i jest mu mięciutko i milutko. :diabloti: [/SIZE] [SIZE=2]I oczywiście, połozyl się na szczycie poduszki i lapami próbował mnie z niej zepchnąc, co mu sie nawet udalo.:p [/SIZE] [SIZE=2]Ale nie na dlugo, :diabloti: bo jak nie chcial mojej glowy spowrotem na poduszke wpuścic, to w ogóle wylatywal z łózka na swoje poslanko :diabloti: a jak wracal (a robil to natychmiast :evil_lol: ) to w ogóle nie bylo dla niego miejsca na poduszcze, :diabloti: co mu nie przeszkadzalo kombinowac, aby to miejsce znaleźć :roll: [/SIZE] [SIZE=2]Tak 30 minut walczyliśmy o poduszke :evil_lol: az się Młody zorientowal, ze poduszka jednak jego nie jest :eviltong: i, ze wlasciwie to miescimy sie na niej oboje :eviltong: i że tak jest fajnie :loveu: [/SIZE]
  10. [quote name='moon_light'] klusek tak wyglada jak sie najje:P [/quote] A on się w ogole najada ? :roll: Bo moj wiecznie glodny :evil_lol: [quote name='Loona']Cfaniara :eviltong: Może do Ciebie? Pobawię się z Intim :evil_lol:[/quote] A zapraszam :bigok: jest gdzie spac..... z Intim w łózku :evil_lol:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red]to ty jutro do pracki ......masakra:diabloti:[/COLOR][/FONT][/I][/B][/quote] A Ty to nie? :mad:
  12. [quote name='anea']taaaaa ja tosce tez nie potrafilam odmowic... [B]ale jak zaczelam sie budzic na brzegu lozka, wlasnie z niego spadajac, z toska na srodku a punka w nogach to sie zbuntowalam [/B]- teraz spi ze mna tylko punka ( w nogach) a toska czasem rano jest wpuszczona na chwile :D[/quote] nie strasz mnie :crazyeye: [quote name='Loona']Oooooo, ja też chcę :multi: Czemu większość psów, które chcę wygłaskać itp. mieszka w Warszawie :placz:[/quote] sie przeprowadź :evil_lol: [quote name='moon_light']Właśnie ! latwo mowic:evil_lol:. [B]Ja mu nie potrafie odmowic[/B]:oops: [/quote] nie wiesz skąd ja to znam ? :hmmmm:
  13. [quote name='dbsst'] kiedy :cool1:[/quote] No jak bedziesz miala tego doga :loveu:
  14. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale co na poważnie:hmmmm: że nie szarżuje powyżej 30/h??:p wiesz grunt to rozsądek :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] słyszalam, ze masz Alę do Wawki na majowke przywieźć :roll: To Wy musicie z tydzień wczesniej wyjechać :evil_lol:
  15. [quote name='anea']przecie to pojetne i kochane psy wiec napewno sie da ;) Ale według mnie nie ma znaczenia czy cie ustawi czy nie WAZNE ZEBY ON NIE WIEDZIAL ZE CIE USTAWIL :) [B]no bo w koncu jak sie oprzec takim dogom[/B]...[/quote] Ooo i to mi chodzi :lol: [SIZE=1][B] (a tak w ogóle to sobie żaruje, z natury tak mam ;)) [/B][/SIZE]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=Red][FONT=Arial]et tu, Brute , contra me??:diabloti:[/FONT][/COLOR][/I][/B][/quote] nie, :shake: to bylo personalnie do Behemota :evil_lol:
  17. [quote name='dbsst']no dobra na przechowanie :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: na sobote z nocą [/quote] ja kcem z Wami na spacer :multi::multi::multi::multi::multi:
  18. [quote name='Behemot']Kkkurde, idę naskarżyć Adminowi :diabloti: Co tu się wyprawia kkkurde [B]zdjęcia wklejają [/B]:mad:[/quote] i to wyraźne :evil_lol:
  19. [quote name='anea']chyba musze zacząć czytac to co piszę ;) poprostu nie jestem przyzwyczajona do laptopowej klawiatury i takie glupoty mi wychodza jak sie spiesze :([/quote] Nie no, przestań glupoty nie napisalas :lol: Chyba ? :hmmmm: ja się chcialam dowiedzieć, jak to zrobić, zeby mnie dog nie ustawił? :oops: ;)
  20. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/154/e933c8e66c436ad0.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Haha, chlopak się chyba zdrzemnął :evil_lol:
  21. Cześc najedzona :multi: I jak widze opita :evil_lol:
  22. [quote name='Vectra'] dziś mi miesko wykipiało przez TZ :mad: [/quote] A co, karmy nie dowiózł? :evil_lol:
  23. PIKA

    .:: A X E L ::.

    O wiosna przyszla i Gosia znowu powyciagala sztuczne kwiatki i ptaszki :multi: :evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='Asiaczek']No właśnie - rewelka! Tylko czemu TYLKO my dwie uważamy, że to super pomysł?!?!?![IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_33_7.gif[/IMG] Pzdr.[/quote] ja tez tak mam :multi: [quote name='dbsst']UWAGA UWAGA: chwale się.......................... BĘDE MIAŁA DOGA :cool1: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :errrr: :errrr: :errrr: za tydzień w sobote[/quote] na stale ? :icon_roc: czy tylko na przechowanie ? :roll: [quote name='dbsst']hahha ja mam teorie spisku zauważyłam taka zależność jak jestem na urlopie badź myje okna to pada deszcz jak jestem chora lub w pracy do nocy jest DOSKONAŁE słonce do fot i pogoda do wybiegiwania psa tylko kto tak spiskuje przeciw mnie :roll: [/quote] To jest nas dwie :shake:
×
×
  • Create New...