Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:crazyeye:o rany a jak Zmorka dmuchnie na grila to będzie I zamach stanu w Sarnowie:cool3:[/B][/I][/quote] w wiadomościach nic nie mowili jak na razie :razz:
  2. [QUOTE] [IMG]http://images4.fotosik.pl/156/3cfbb80ccc77cd54.jpg[/IMG] [/quote] Matko psy uparwiają milośc francuska :shake: A Dulka taka młoda to skąd wie jak to się robi? :evil_lol:
  3. [quote name='malawaszka'] a tak było na wsi wczoraj o 7 rano :loveu: [/quote] ladnie bylo ale co Ty na tej wsi spać ne mozęsz, ze o 7 rano foty cykasz? :crazyeye:
  4. Debe a Ty gdzie? :razz: jeszcze się szlajasz :diabloti:
  5. PIKA

    .:: A X E L ::.

    No to ulzylo, ze juz lepiej, :multi: chociaz wczoraj nie za wesolo mieliście :shake:
  6. [QUOTE] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2960/wekkama0042akv8.jpg[/IMG][/QUOTE] buzi, buzi :razz:
  7. Cześć Paula :multi: ja tam dzisiaj kawe pilam :evil_lol:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Maga :crazyeye:jak ty sie długo podpisujesz :cool3:[/B][/I][/quote] dlugi podpis ma :evil_lol:
  9. [quote name='evaxon'] pobiegalysmy po osiedlu troszke ;) [U] [/U] [U][/U] [U][/U] [U][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/202/b66c239a2e566c91.jpg[/IMG][/URL] [U][/U][/quote] macie osiedle przy plaży? :razz:
  10. [quote name='malawaszka']bo rozróżniam swoje psy :diabloti: [/quote] ja się pytam skad wiesz że poplynęłam :evil_lol: :drink1: Dobra ja też mam dobry humor :evil_lol: A to tak na wszelki wypadek, jak Ci sie ten humor zmieni [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/202/4ab6551abe37276f.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='malawaszka']no toś kurna [B]popłynęła[/B] kochaniutka :diabloti: [/quote] a skąd wiesz ? :evil_lol: ale to i tak Żubr w trawie puszczy" :evil_lol: [quote name='malawaszka'] czy dalej chcesz odpowiedzi na to pytanie??? :diabloti:[/quote] nooooo :eviltong:
  12. Gajek wraca do normy :multi: Super :multi: i oby jak nadluzej :loveu:
  13. [quote name='malawaszka'][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2514/dscf1448fz9.jpg[/IMG] [/quote] ja się caly czas zastanawialam co mi Boluśna tej forcie przypomina i wiem juz ..... Żubra :lol: [quote name='malawaszka'] mówiłam Wam już że WAS KOCHAM???? :loveu: :multi: :multi: :multi:[/quote] przepraszam czy mnie też? :razz:
  14. Magda gratulcje :multi: To Ty juz pani na wlościach jesteś :razz:
  15. [quote name='Pysia']No dobra powiem.... Zmorka zjadła dzisiaj kolacje, przekąsiła kota kolacją i zdołała się przemycić do miski Szelmy i wyjeść jej....1,5 kg. wołowiny :placz: Jutro do dzieci pójdzie balonik :razz: Nie mówiąc o tym że pobudka murowana bo 2,5 kg mięsa zjedzonego będzie musiało szybko wyjść drugą stroną :mad: Kurcze...a Szelma się modliła nad tym mięchem :angryy: Widać dla niej było za swierze :roll:[/quote] OO piesek sie wreszcie najadl :evil_lol:
  16. [quote name='aga1215']Witaj Pika - toż to Kama przeca :mad: [/quote] ja nie mam pamięci do imion :evil_lol:
  17. [quote name='Vectra']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/quote] ooo widać, zę ta pisac nie moze :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][B]:razz:Jestem ,....dopchałam sie do kompa .Znaczy się wywaliłam Kubę od kompa :p Foteczki będa jutro ;) [/B][/quote] to juz dwa dni minęły? :crazyeye: :evil_lol:
  18. [QUOTE].taki malutki kłyt kontrolny :evil_lol: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8534/200609101532el9.jpg[/IMG][/QUOTE] ktos tu mial ochotę na gąske :evil_lol: a tak w ogóle to takie chwyty dozwolone są? :razz:
  19. [quote name='malawaszka'] rzucać żołędzie - ona je goni, rozłupuje i wyjada :razz:[/quote] Saba też wyzera zołedzie :evil_lol: ale ona ruda jest to nawet pasuje :evil_lol: [quote name='olcha'] W końcu wybrałam te rasy żeby mi podwórka pilnowały :evil_lol:[/QUOTE] a reagują na komendę "łap nogawkę" ? :evil_lol: [quote name='Loona']A co do piszczących zabawek, to one są niebezpieczne dla słuchu psa. My zawsze wolimy najpierw wyjąć piszczałkę a później dać psu zabawkę.[/QUOTE] a skąd takie info? :razz:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]P[/I][/B][B][I]:p[/I][/B][B][I]IKUniu nie dwa dni wymieniać ....mi o sprzatanie syfu chodziło :angryy:ale jak pan przyszedł mocować te okna w sciankę to ja ładnie poprosiłam zeby najpierw u Kuby w pokoju zrobił a potem sie bawił w kuchni :pno i jak pan już walczył z kuchnia to ja pracowałam u Kuby . Teraz zostało nam tylko zamontowanie drewnianego parapetu i obudowy okna ale te elementa trzeba trochę zmodernizować . Tak więc teraz powinnam szaleć w kuchni ale schnie podłoga obmyta z syfu;) [/I][/B] [B][/B][/quote] u mnie panowie na calym mieszkaniu rozlozyli folie, ktora nie dośc, ze zakryla podlogi to jeszcze meble :lol: więc specjalnie sprzatania nie mialam :cool1:
  21. [quote name='bea100'][B]Słuchajcie, słuchajcie...[/B] [B]muszę niniejszym poinformować, że w dniu dzisiejszym Bajan-ROTTI ,,Poszły w Las" uzyskał oficjalny status reproduktora :multi: :multi: :multi: [/B] [B]:klacz: :klacz: :klacz: :terazpol: [/B] [B][SIZE=4]GRATULACJE [/SIZE]Gosiu i Mareczku :loveu: [/B] A Ciebie kocham wspaniały ogóreczku i jestem baaardzo z Ciebie dumna :loveu:[/quote] [SIZE=5][I][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red]Gratulacje[/COLOR][/FONT][/B][/I] :laola::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1:[/SIZE]
  22. czesc:multi: [quote name='evaxon']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: przyznaj sie ze chcialas sie poprostu napic i szukasz okazji po galeriach:diabloti: :evil_lol:[/quote] rozszyfrowalas mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='evaxon'] troszke mi sie nudzi ...nawet bardzo troszke ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/200/3d8c9b1db20549ab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/154/e59c3c1d69e8fff8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/191/b4fde817c6eafec7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/154/a5af6bebc9719b1c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/191/f09e39a2e3bf7c87.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/154/8a1634881093c361.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/191/a6985dd3d3869ede.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/191/cc26502feb8f4135.jpg[/IMG][/URL][/quote] czy nie moze Ci sie ponudzić częściej? :razz: swietne to jest :loveu::multi:
  23. Witaj Kasiu :multi: Jaki strózujący pies :razz:
  24. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Witaj Gosiu Jak dzisiaj Axelek?
×
×
  • Create New...