-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Czesc Ala Czy Twoj TZ spędzil noc w kuchni? Bo zdjęć rogalikow nie widzę?
- 78403 replies
-
Witaj Mistrzu :modla: Oglądalam zdjęcia, chyba z 10 razy, siedze i jopie się w monitor i mi słów zbrakło. Osągnęłaś szczyt
-
Cześc Dominika Jak tam, Twoje atomowki? :grins:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']jak nie to stanę na srodku basenu i będe wołać ;)[/quote] weź kolo ratunkowe to nie będziesz musiala wołac- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Witaj Alus Kiedy ten aparacik dotzre do Ciebie? Już się doczekac nie moge :mdrmed:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu masz Sarnow nie Dąbrowe Wiesz co z mamą? -
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][I][B][COLOR=Red][SIZE=4][SIZE=5]STO LAT MAKSIU[/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/B][/I][/FONT] [/CENTER] [IMG]http://www.dogbirthdaysandparties.com/Qstore/uploads/cookiecakes2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Teklunia'] Ja się nie boję, na niego często warczą, więc jesteśmy uodpornieni ;)[/quote] Jak to milo, ze Ty nie masz histerii :grins:
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/146/a724a19ff3a8e000.jpg[/IMG][/URL] rewelka Cześc Haniu
-
[quote name='HankaRupczewska']Noooo :hmmmm: Ja na przykład :evil_lol:[/quote] a z co? Za to ze Cie okradają?
-
[quote name='aga1215']Alu - gdzie masz avatar:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: mnie też zjadło wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............[/quote] Ja Twoj widze, ale wieksozści zjadlo Mnie dogo smiga jak malolata
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] :oops: Ale DGM chodzi mi jak stara baba [/quote] ja chodze szybciej [quote name='Pysia'] [quote name='HankaRupczewska']To znaczy tak, jak ja ??? :cool3: :cool3: :cool3: Pysiu ?[/quote] Haniu jestem delikatną istotą jak najpardziej pokojową ale w tej chwili miałam ochote [COLOR=Red]kopnąć Cię w koniec kręgosłupa[/COLOR] :pissed: Tylko odległości zawdzięczasz to że nie poczułaś....[/quote] chcialas zeby Hania chodziła szybciej? -
[quote name='HankaRupczewska'] Dlaczego nie lubisz ZUS-u ??? :evil_lol:[/quote] a znasz takich co lubią? :hmmmm:
-
Cześc Paula [quote name='paula_z']Znowu oczojebny kolor :roll: Dziewczyny, czy Wam dogo normalnie wyglada? Bo ja nie widze zadnych obrazkow ani emotek ani avatarkow :placz: Zamiast nich mam wszedzie czerwone krzyki :mad: Widze tylko banerki w podpisach :roll:[/quote] nie normalnie :p [quote name='Patka']a ja mam wszystko :cool3:[/quote] a to chyba jedyna jesteś :grins:
-
[quote name='dealer']chcialam grzecznie powiedziec dzien dobry i ide sobie w cholere bo dogo mnie drazni:angryy:[/quote] A Ala to wcale nie moze wejśc
- 78403 replies
-
[quote name='Teklunia'] Ten nie ma w sobie instynktu kopulowania :evil_lol: porządny z niego kastracik :evil_lol: za to moze sie namolnie o zabawe domagac - skakac, zaczepiac, biegac dookola Saby, bo on cierpi na brak kolegow do zabawy... wiekszosc sie go boi przez te jego mase ;) ;)[/quote] Eeetam, warknie co najwyżej jak nie bedzie miala ochoty na zabawe, albo oleje. Jak się boisz to ja ją mogę na przywitanie zaopatrzyć w kaganiec [quote name='Teklunia'] a Saba wie co robi - pędzi wszystkich innych, zeby pozostac wierną Leonowi;)[/quote] Leona tez pedzi :megagrin:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
PIKA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[SIZE=6][COLOR=Red]Sabinko wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek [SIZE=1]Nic nie mogę wstawić zadnego kfiatka bo dogo dziwne jest[/SIZE] :cry: [SIZE=1]emotow tez wszytskich nie [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Red][SIZE=1] ma [/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Red]:cry:[/COLOR][/SIZE] [quote name='Sabina1']Ja to wszystko robiłam,tylko że gradient nie maluje mi kolorowego tła.......kobieto[/quote] zmusilaś mnie do owarcie GIMP-a :laugh2_2::roflt: Sabinko otwierasz nowy dokument z tlem, na palecie narzędzi wybierasz opcje gradient., na dole wybierasz rodzaj gradienu. Przechodzisz na dokument, przyciskasz lewy przycisk myszy i przeciagasz myszke po dokumencie w dowolnym kierunku (caly czas trzymając przycisniety ten przycisk) i nagle puszczasz. I gradient powinien wypelnić ten dokument. Jak Ci sie uda to pozmieniaj sobie kierunki przeciagania tego samego gradienu to zobaczysz, ze on w zalezności od tego w ktorą stronę idziesz zmienia uklad kolorow -
[quote name='asher']No dobra, spadam... :placz: :placz: :placz: Bądźcie grzeczne, ciepło sie ubierajcie, i tak dalej, i tak dalej :lol: No i pomyślcie czasem ciepło o burkach i o asher ;) Buziaki :buzi: :hand:[/quote] Aśka tak się nie robi:nono: Nie odchodź :bigcry:i to na tak dlugo :bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry:
-
Magda gratulacje :sweetCyb::sweetCyb:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[QUOTE] I kolejny... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/sexowo15.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/sexowo15.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a to nie ten sam? :evil_lol: -
O ktoś wrocil do domku :razz:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
PIKA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='bea100']Powiem skromnie:razz: , że i mnie czasem się uda kogoś rozbawić (ja też mało nie pekłam, następnego dnia jak juz przejrzałam na oczyska i jak sobie poczytałam swoją prześliczną,,mowę" :evil_lol: :cool3:(trawę?!? :razz: ) Sabinko. a gdzie Ty?[/quote] Beatka mowa byla THE BEST :cool2: [quote name='Sabina1']Pika, ja jakimś cudem mam już tego Gimpa, no i trzeci dzień usiłuję zrobić banerek wdł wzoru z dogo, ale mnie nie chce wejść ta nowa warstwa, która ma być tłem. Biorę tło z gradientu(w gimpie) i nic, bo już o tym,zebym miała własne, to nie mam co marzyć.:angryy:[/quote] rany kobieto a co Ty chcesz wlaściwie zrobić? :razz: Ja za dobrze nie pamietam GIMPA, ale zasady sa chyba wszędzie takie same , a mozesz tlo zrobić na dwa sposoby 1. wchodzisz w warstwy - i tworzysz nową pustą warste zmnieszasz ja do wilkości banera i na nią nakladasz gradient czy co tam chcesz i na to po kolei naklejasz to co chesz umieścić w banerku 2. Otwierasz nowy dokument, albo pusty,(wtedy nakladasz gardient) albo po prostu zdjęcie które ma być tlem do banerka, zmniejszasz je do wielkości tego banera i na to naklejasz po kolei to co ma być w banerze. Domyslam się ze zwierzole Twoje. Wycinasz zwierzola i Robisz kopiuj - wklej. ustawiasz zwierzola w miejscu w ktorym ma być na banerze Drugi sposób jest lepszy , bo tlo jest warstwą glowna a pozostale wklejone elementy tworza nowe, swoje warstwy. Jezeli chcesz cos przesunąc na przyklad, to w oknie warstw zaznaczasz warstwę na kotrej dany element się znajduje i robisz z nim co Ci sie podoba Ważne po wycięciu zwierzola dobrze by bylo wyczyścic jego brzegi. Otwierasz sobie nowy dokument z przezroczystym tlem wllejasz tam zwierzola i dokladnie czyścisz gumka np. jego brzegi aby nie bylo "brudow" z reszek tla zdjęcia z ktorego go wycielaś Potem znowu kopiuj i wklej na baner Tylko pamietaj, żeby przed skopiowaniem zwierzola zmniejszyc, tak aby wszedl na baner. ;) Na koniec zapisujesz z rozszerzeniem jpg. i stworzy Ci sie caly stabilny obrazek z jedna warstwą ;) Mam nadzieję, ze troszku pomoglam ;) -
Debe a co bedziesz robic pod tym kocykiem? :razz: