Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Cześć Dyniowa mamo :multi: [QUOTE] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/813/dscf1928bv3.jpg[/IMG][/QUOTE] mnie sie pierwszy plan bardziej podoba :evil_lol:
  2. [QUOTE][I][B] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/848/widok0120ahb3.jpg[/IMG][/B][/I][/QUOTE] Jaki piekny widoczek :loveu: Ja Ci Aguś tych widoczków zazdraszczam :oops:
  3. Buhaha :evil_lol::evil_lol: Ida ma adoratora :evil_lol::evil_lol: A gdzie byl jego wlaściciel? :hmmmm:
  4. O Hania przyleciala :multi: pokrzywila sie ... i odleciala :shake:
  5. PIKA

    Poprostu Lala : )

    Jaki śliczny kotecek :loveu: Ale Lalka ladniejsza :lol:
  6. [quote name='beria'][U] [/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/200/631cfed660924478.jpg[/IMG][/URL][/quote] le fajny lampiszon :multi: A brakiem apetytu sie nie przejmuj, jeszcze jej wroci i może być żę, ze zdwojona siłą :evil_lol:
  7. Ooo Pysia przezylas :multi: A kto zginął? :evil_lol:
  8. Cześć Alu :razz: Czy fakt, ze Cie nie ma oznacza, ze lezysz cierpiąca w łózku? :shake:
  9. Cześć Ewa :multi: Widze, ze Tigra zdrowa a i z Toba nie jest źle :evil_lol:
  10. Cześć Dyniowa mamciu :evil_lol: Dużo jeszcze masz fot tych dyń? :roll: :evil_lol:
  11. Cześć Malgosiu :multi: Z Bajanem ok, więc to nie bylo nic poważnego :lol: A mnie do 400 stronki to brakuje 299 stron więc jeszcze z piciem poczekam :diabloti:
  12. [quote name='Maga100'][B]samą prawdę i tylko prawdę :grins:[/B] [/quote] ciekawe czyja ta prawda? :razz: [quote name='Vectra'][CENTER]:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: :obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic:[/CENTER] [/quote] a Tobie co? :crazyeye: :stupid:
  13. Ja też bylam :evil_lol: wczoraj mi się dostać nie udalo :angryy:
  14. [quote name='dbsst']Telkunia ale ja mam dwie zaginione bliźniaczki Szpilka mi sie sklonowała:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/199/7cbdf2cbbc341f5b.jpg[/IMG][/URL][/quote] a czemu ta druga nie jest różowa? :evil_lol:
  15. [quote name='malawaszka']ahhh ja chcę na wycieczkę jesienną w góry :placz:[/quote] Waszka jadę z Tobą :placz: Aguś byliście dzisiaj u narzeczonej? :razz:
  16. [QUOTE] [IMG]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal203.jpg[/IMG][/QUOTE] rewelacja :multi: A co Marek tak Sabe za morde trzyma ? :evil_lol:
  17. Cześc Ewcia :multi: Jak oczko Tigerki? :razz:
  18. Cześc Ala :multi: Gdzie nie zajrzę to czytam info, ze chora :shake: [quote name='Vectra']i [B]karnspety[/B] wełniane :cool3::cool3:[/quote] co ma kurcze załozyć? :crazyeye:
  19. [quote name='Pysia'] A w ciasto nie wnikaj głębiej :diabloti:[/quote] takie twarde? :evil_lol:
  20. PIKA

    Poprostu Lala : )

    Kamila, jak Ty chcesz pracować w sklepie (nawet z winami) to nie licz na kokosy, niestety :shake: To już moze lepiej sprobować udezyć do knajpy siakiejs jak masz dryg do stania za barem, pewnie z napiwkami wyciagniesz więcej :razz: Albo trza porzucić marzenia i sie pzrebranżowić :roll: albo zostać TAM :roll: [quote name='kamila-dog']Nikt cie nie zamknie bo piszesz prawde! :evil_lol:[/quote] No za prawdę to sie obarażaja i chcą zamykac :shake: A jej nie zamkną bo jest tam a nie tu :evil_lol:
  21. [QUOTE] duszenie kaczuchy;-) [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/5963/dscf0349rs3.jpg[/IMG][/QUOTE] To jest zamach stanu :evil_lol:
  22. [quote name='LAZY']Basiu a może Ty kojarzysz jak to powinno iść, czy pies przechodzi pod nogą [B]zewnętrzną[/B] od której stoi czy pod [B]wewnętrzną[/B]?[/quote] jesuuu ja mam nogi na środku a nie na zewnatrz a tym bardziej we wewnątrz :evil_lol:
  23. Cześc Kasiu :multi: Ten Twoj katarek to chyba na mnie przeszedl :evil_lol:
  24. Cześć Madziu :razz: Mam nadzieję,z ę ta grypa stulecia Cie nien dopadła :razz:
×
×
  • Create New...