Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='Teklunia'] tylko, że Saba jest bardzo ostra dla mezczyzn - feministka taka... nie wiem czy Ten to przezyje, bo on w zwiazki angazuje sie calym soba i nie znioslby odrzucenia :evil_lol: [/quote] przez te busy servery nie doczytalam :lol: to odpowiem, teraz :evil_lol: Jak jej Ten nie będzie namolnie chcial kopulowac to mu zycie daruje :evil_lol: [quote name='mmbbaj'] Oooooooo! To ja jestem baaaaaardzo ciekawa tego spotkania :cool3: [B]Ja z Bajanem nie wpadnę[/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] tak, tak Saba żarta jest :diabloti: zeżre Tena a Bajanem przekąsi :diabloti:
  2. Luna się nagle cierpliwa zrobiła, czy Ty szybko fotki cykalas ? :evil_lol:
  3. Cześc Alu :multi: Dostałam się do Ciebie :multi: pokonalam zabusowanego servera :diabloti: i nawet foty obejrzalam :razz:
  4. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Witaj Gosiu :multi: Motylek i slimaczek rewelacyjny :multi: Masz jeszcze takie slimaczki ? :razz:
  5. [quote name='mmbbaj'] :shake: niestety Pika! Kiedyś tak robiłam i nie było problemu! Teraz jeśli się cofnę to w oknie odpowiedzi pozostaje tylko cytat do którego piszę odpowiedź, a to co ja napisałam......znika :niewiem: [/quote] mnie nic nie znika jak tak robie :roll: a server nadal busy :angryy:
  6. Cześć wnusiu :multi: Dawaj fotki, :multi: jak server przestanie byc busy to moze uda mi sie je obejrzeć :angryy:
  7. Dla mnie Teufelek jest potęzniejszy, przynajmniej tak na zdjeciach sie prezentuje [quote name='simbik'] Zaś ja się boję, że jak tak będę szaleć z tym trzymaniem linii (na co naciska wet) to mi wyrośnie wiotki chłopiec :evil_lol: . Jak tu znaleźć złoty środek :razz: .[/quote] ważna jest jakośc jedzenia a nie ilośc. Niech on dostaje wszystko co potrzebne młodemu organizmowi do prawidłowego wzrostu ;) I duzo ruchu, niepotrzebny tluszczyk się będzie spalał a masa mięsniowa rosła ;)
  8. Rany Paula ale cudne :loveu: Debe to ma oko :razz:
  9. Cześc Magda jak tam Twoje korekty korekt? :razz: Przyjete, czy znowu musisz skladac korekte ? :evil_lol:
  10. [quote] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4904/dscf1351cm1.jpg[/IMG][/quote] rewelacja :loveu: a Luniasta niezadowolona :evil_lol:ale lezy koło Bolka :multi:
  11. Asia Ty mnie bo bolu mięśni brzucha doprowadzilaś :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: A katarem się nie przejmuj :evil_lol: jak se przyszedl to tak samo sobie pójdzie :evil_lol:
  12. czesc Ewa :multi: jak tam Tigerka? zaczelka juz jesc? :shake: ja wam rdze do weta isc i to biegiem :shake:
  13. :angryy::angryy: no żesz :angryy::angryy::angryy::angryy: Dag weź mnie ze soba na ta wycieczke do lasu :diabloti:
  14. [quote name='mmbbaj'] . I pan ostrożnie zapytał...czy Bajan mu psa nie zje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Nie dziwne pytanie, niektore dorosle psy niezbyt dobrze traktują takich szczyli jak 11 m-czny pies :razz: [QUOTE] bacznie się przyglądam ;-) [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9397/43nm6.jpg[/IMG][/QUOTE] i patrze kogo zjeśc :evil_lol:
  15. [quote name='constancja'][B]Cześć Pika:lol: [/B] [B]To nie ta sucz:evil_lol: . Jak Desi z Samuelem się bawią, to Lady obiera bezpieczny punkt obserwacyjny i wkracza jak tylko usłyszy pisk Desi. Muszę jej cały czas pilnować, bo wtedy zaczyna się burda.[/B] [/QUOTE] Desi chce rządzic a Sami się nie daje :evil_lol:
  16. PIKA

    Poprostu Lala : )

    [quote name='kamila-dog']Jak bym byla w Polsce to nie widze problemu :lol: Chyba sie bede musiala wybrac ;)[/quote] wskoczw tania linię i wpadnij na weekendzik :razz:
  17. [quote name='Hugo-Kochaś']Kamień to tak jakby dzielnica Rybnika,a wystawa JUŻ w niedzielę:crazyeye:[/quote] Mu osobiście to nie damy rady, ale łapki trzymac bedziemy :razz:
  18. [quote name='Maga100'] [B]ale korekty korekt muszę złożyć....[/B] [B]Mój księgowy chce mnie zamordować :placz: [/B][/quote] a czemu Ciebie? :razz: Przecież to on deklaracje przygotowuje :evil_lol:
  19. [quote name='samograj'][B]JAK SKOPIOWAŁAŚ???:crazyeye: [/B] JA JAK KLIKAM PRAWYM KLAWISZEM TO NIE POJAWIA MI SIĘ OPCJA KOPIUJ!!! TERAZ PISZĘ NAJPIERW W WORDZIE I WKLEJAM!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] zaznaczasz to co chcesz skopiowac i na pasku zadań w polu Edycja klikasz kopiuj :lol: Glupota straszliwa, ale czasami faktycznie opcja kopiuj z myszy na dogo nie dziala :roll: jest tez jakiś skrót klawiaturowy do kopiowania ale go nie pamietam :roll:
  20. [quote name='Vectra']a tej tylko dmuchanie w głowie :shake::shake: [/quote] na zimno to mi nie w glowie :eviltong: wole na ciepłeko :eviltong: a już z muchami to nie do pomyslenia :evil_lol:
  21. [quote name='Vectra'] właśnie że się mówi np: "muchać na zimne" :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] ja znam [B]dmuchac na zimne :eviltong::eviltong: [/B]bez much :evil_lol:
  22. [QUOTE][B]oczywiście stało się tak, że ja wysyłam odpowiedź a pokazuje mi się , że serwer basy :angryy: Ale już się tak wycwaniłam, że skopiowałam to co napisałam :evil_lol: Dopisałam tylko PS!A[/B] [/QUOTE] Malgosiu wystarczy przy oknie busy server kliknąć "wstecz" na pasku zadań i przeglądarka cofnie Cię z poworotem w okno odpowiedzi. A tekst kotry tam był jest nadal ;)
  23. Uszyska znowu maja swoje zdanie :mad: [quote name='LAZY']PIKA pod latarnią jest bardzo fajnie:cool3: [/QUOTE] no i mozna nieźle dorobic :evil_lol: [quote name='LAZY'] Najlepszy był tekst o plastrach antykoncepcyjnych:)[/quote] buhaha to pod te latarnie przydatne :evil_lol:
  24. Szpila nie chorzaj :placz: [quote name='dbsst']alergi boje sie chyba najbardziej........podejrzewam skoszoną trawe 2 lata temu [/quote] I dopiero po dwóch latach jej krosty wyskoczyly? :crazyeye: [quote name='Vectra'] nie obwiniaj się :shake: niestety psiaki chorują nawet te o na które się chucha i [B]mucha [/B]:-([/quote] no jak się muchami psa traktuje to nie dziwota że choruje :shake::evil_lol:
  25. PIKA

    .:: A X E L ::.

    [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/189/d35e75b5ca234bdf.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Oooo Axelek :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...