-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
No i co z tymi kciukami ? :razz:
-
No, no Ala :razz: premierowe fotaski świetne :multi: [quote name='Gosiek'] [SIZE=1][COLOR=LightBlue]pamiętaj tylko o punktowym pomiarze światła przy foceniu Tuffcia a wszystko będzie OK [/COLOR][/SIZE];)[/quote] ja się nie zgadzam :shake: mnie zdjęcia wychodza albo za jasne, wrecz prześwietlone (jk jest duzem słońce), albo znowu za ciemne, szczególnie te przy uzyciu zoomu :shake:. (przy bardzo malym ISO) wole jednak na dworzu psa w ruchu focić przy szerszym pomiarze światla, bo przynajmnie foty wychodza przyzwoite :cool1:
-
Witaj Gosiu :mdleje: [quote][B][FONT=Comic Sans MS] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/145/d17e3b74f488064e.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/B][/quote] to wygląda jak jakiś naszyjnik :loveu:
-
Cześć Paula :multi: Doszlaś juz do siebie? :razz:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/184/501ee701212df207.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ale Teufelek się pluska :multi:
-
Cześć Ala :multi: Widzę że dogo Ci wróciło :multi:
- 78403 replies
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/149/a6bba3a86f56814c.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ooo filetowa zaba :evil_lol: jeszcze takiej nie widziałam :shake: :evil_lol:
-
Cześć :multi: [QUOTE]aaauuuuuuuuuuuuuuuuu puść mój tyłek!! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/184/44a9f5ebb78d57a4.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] czy ona go na pewno tylko za tylek złapała? :razz: :evil_lol:
-
[quote name='aga1215']Mam jeszcze, pewnie nie chcecie, ale i tak wstawię, a co ;) :multi: :loveu: [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/9721/droga0038acd8.jpg[/IMG] [/quote] nie, nie chcemy :shake: ale i tak sliczne :loveu:
-
[quote name='Dag']Tia... pewnie... oszukuję... [/quote] pewnie, ze oszukujesz :eviltong: prosiaczki sa slodziutki i grzeczniutkie :loveu: [quote name='Patka']ja bardzo przepraszam a gdzie jakieś foty ze spotkania?? pozazdrościć bym chciała ... :cool3:[/quote] a kto bierze aparata do knajpy? :evil_lol:
-
[quote name='kamila-dog']I to wiele :evil_lol: A Lala moze tu przyjechac,ma wszystkie papiery zalatwione tylko ja sie wacham czy lepiej ja tu sprowadzic czy lepiej wracac do Polski :roll: I naprawde nie wiem :cool1:[/quote] a gdzie bdziecie mieli lepsze warunki bytowe? :razz:
-
[quote name='dealer'] czesc...czy ty mnie cos sugerujesz?:evil_lol: [/quote] noooo :evil_lol:
-
[quote name='*luthien*'][B][I]to twoje zdjęcie?:lol: :lol:[/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/193/841927f26caea4a4.jpg[/IMG][/URL][/quote] To nie jest zdjęcie Hani :shake: To zdjęcie stołu :evil_lol:
-
[quote name='dealer'] [U][/U] [U][/U] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/182/41448b9fb13388c0.jpg[/IMG][/URL] [/quote] jakby co to ja mma urodziny w lutym :evil_lol: cześc :multi:
-
[quote name='Maga100'][B]chyba dostałam nastepnie w łeb, nie pamiętam :evil_lol: [/B][/quote] Debe tak specjalnie to piłke rzucała, zebyś dostala w łeb :evil_lol:
-
[quote name='sota36']A Tenusiowi co sie stalo???[/quote] poplywal se w kanałku :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Hej wnusiu Jak tam u Was? :razz: -
Rany Aguś ale cudne widoki :loveu:
-
[quote name='HankaRupczewska'] Czy może też chcecie tu trochę pomieszkać ? Z psami oczywiście :evil_lol:[/quote] ja kcem pomieszkać :multi: Jaaaa :multi:
-
[QUOTE] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4523/20060909img1893sr0.jpg[/IMG][/QUOTE] buhaha ale mna skrzydla :lol:
-
No i gdzie ten aparat i gdzie fotki nim zrobione? :razz:
-
[quote name='Maga100'][B]:evil_lol: [/B] [B]A muzyki house nie znoszę i nie jestem w stanie przebywać w jej towarzystwie ani minuty :angryy: [/B][/quote] nikt nie znosi ale po kilku porzeczkowych (lub grejfrutowych) Abolutach przestajesz zwracać na nia uwagę Poza tym Dag posadzila nas w innej sali niż był Didzej
-
Cześć Paula Zyjesz?
-
Cześć Maga żałuj, ze nie poszlaś, fajowsko bylo House mi lupie w glowie do teraz
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka a Ty gdzie?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)