Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Gosiu gdzieżeś TY? :shake:
  2. [QUOTE] [B]idę![/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/198/ec0f9ce937be9f28.jpg[/IMG][/URL] [B]a buzi? :oops:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/198/512b1b822e8e2ed6.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] co oni robili w tym namiociku? :razz: [quote name='mmbbaj'][B]No ja właśnie też nie bardzo wiem jak określić to co się dzieje :cool1: Na razie nic mu nie dałam do jedzenia choć był rozczarowany. Zobaczę po spacerze i chyba mu tych ziemniaków ugotuję :roll:[/B][/quote] ja bym stawiala na kość (kupala oczywiście) Saba od 2-giego roku życia też tak ma. Najpierw zatwardzenie a potem sraczuchna. Po prostu Bajan powienien mieć szlaban na kości jakiekolwiek. A do gryzienia proponuje takie biale (albo insze) ze ścięgien [B], [/B][quote name='mmbbaj'][B]no właśnie mnie też niepokoi :shake: I jeszcze taka duża ilość! Może przeziębił pęcherz? :roll:[/B] [/quote] przy przeziebieniu pęcherza nie sika się litrami, ale raczej kropelkuje i to bardzo często, praktycznie co chwile. Więc przeziębienie wykluczam. A moze Bajan sie po prostu opil się za duzo i jeszcze poczęstowal czymś moczopędnym?
  3. [quote name='Katerinas'] ale na ogrodzie rozbójnikuje z Dorką, ganiają się i tarmoszą. :smile:[/quote] no i niech tak zostanie :razz:
  4. Cześc :multi: Jak tam dzisiaj nasza pocerowana? :razz:
  5. [quote name='Maga100'][B]z pewnością :evil_lol: pierwsza będziesz jak usłyszysz hasło KAWA :evil_lol: [/B][/quote] pijoczke (kawy) z Vectry zrobila :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]buhahaha, Waszko zobaczymy, na razie TZ się zasępił jak mu powiedziałam, że będą moje wariatki :grins: [/B][/quote] :crazyeye: :crazyeye: co Ty o nas naopowiadalas swojemu TZ-towi? :crazyeye: [quote name='Maga100'][B]z wami nie mieli jeszcze do czynienia, więc nie wiem, jak sie zachowają :cool1: :eviltong: [/B][/quote] mówisz, ze mogą chcieć po angielsku opuścic przyjecie ? :diabloti:
  6. [quote name='Maga100'][B]znaczy się sugerujesz, ze wystraszycie kolegów? :evil_lol: :evil_lol: [/B] [/quote] A to Ci koledzy tacy strachliwi? :shake: :evil_lol: [quote name='malawaszka'][B]ja też ja też będę grzeczna[/B] :multi: :lilangel: a dużo tych kolegów będzie?? :evil_lol:[/quote] ile by ich nie bylo, grzeczna nie bądź :evil_lol:
  7. [quote name='Vectra'] [quote name='malawaszka']ciekawe czy Pysia się ucieszy :multi:[/quote] a Pysia ma tam jakiś ring? :evil_lol: [quote name='Vectra'][quote name='PIKA']a ja doloże Sabe :evil_lol:[/QUOTE] a ja teściową :siara: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a kto kogo ma wychować? Saba teściową, czy teściowa Sabę ? :evil_lol:
  8. [quote name='Vectra']Waszko ja wpadne do ciebie z Kano :cool3::cool3: :evil_lol::evil_lol: fajnie będzie :loveu::loveu::loveu:[/quote] a ja doloże Sabe :evil_lol:
  9. [QUOTE] mus posprawdzać [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7636/dscf1797of1.jpg[/IMG][/QUOTE] a ta kudlata to co za gatunek? :evil_lol:
  10. [quote name='malawaszka']hahah a już chciałam :drinking: za Paule :evil_lol:[/quote] nie, no za Paule to mozna i bez okazji :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  11. [quote name='Pysia'] Babciu - a skąd wiesz że ja nie ...no ta dziewica ;-)[/QUOTE] bo chyba dzieworodka nie jesteś :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B] [/B][/I][B][/B] [I][B][/B][/I][I][B][/B][/I][B][I]sól mi szkodzi w nadmiarze i mnie potem suszy[/I][/B][/quote] to specjalnie, zeby Ci się pić chcialo :razz:
  12. [quote name='constancja'][B]No,no, no... ja z tych kurduplowatych ale oczy to zawsze ku górze kieruję:mad: :mad: :mad: [/B][/quote] eeeetam :roll: chlopu na twarz patrzec :shake: :evil_lol:
  13. [quote name='Pysia'] [SIZE=4][SIZE=2]czyhające na wszystko co MOJE :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/SIZE][/SIZE][/quote] dobrze, ze nie jesteś juz cnotliwa :evil_lol:
  14. [quote name='Alicjarydzewska']:p[I]na ćwarz bo ja mała jestem :lol:[/I][/quote] a to ciekawe, gdzie lypia mniejsze od Ciebie? :evil_lol:
  15. [quote name='paula_z'] Pauliny, bo ma dzisiaj imieniny :lol:[/quote] a Ty? :razz:
  16. Cześć Ewa :multi: Z oczkiem Tigeri jest wszystko w porządku :razz: a Ty masz zwidy :razz: [quote name='evaxon'] wlasnie bylysmy na dworku tigra wykopala dziure w qtora potem wpadla pani -czyli ja:mad:[/quote] to czego Pani nie patrzy pod nogi jak chodzi ? :evil_lol:
  17. Cześc Pysiu :multi: [QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/jez15.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/jez15.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] buhaha, jai Don Corleone :evil_lol:
  18. [QUOTE] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/7600/200609101550wj1.jpg[/IMG][/QUOTE] Jesuuuu umarlam :roflt: :roflt: [QUOTE].najszybszy ciasteczkowy potffforek :evil_lol: [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9710/200609101569al9.jpg[/IMG][/QUOTE] No szkoda, ze nas nie bylo :evil_lol: Na pewno zgarnęłybyśmy pierwsza nagrode :evil_lol:
  19. [quote name='Vectra']za pare tygodni nie będzie śladu po cerowanku :loveu::loveu:[/quote] noo ja na tą chwile nie wiem gdzie bylo szycie :evil_lol:
  20. [CENTER][I][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Green][SIZE=6]STO LAT TUFFCIU :BIG::new-bday::drink1::drink1::drink1::drink1: [IMG]http://www.dogbirthdaysandparties.com/Qstore/uploads/fancylargecakeinside.jpg[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/I][/CENTER]
  21. [quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye: [B][I]no patrz a ja wam nad daszki nie patrzałam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/I][/B][/quote] a gdzie patrzylaś ?:evil_lol:
  22. [quote name='Teklunia'] Prace na dzień wczorajszy zostały zaniechane... z powodu tzw. "mania lenia" ;) też bym tak kciala :placz: znaczy zaniechac roboty :evil_lol: bo "manie lenia" to moje drugie imię :evil_lol:
  23. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Witaj Gosiu :multi: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/197/c48675133e06c36b.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jaka fajna glowa smoka ;)
  24. Cześć Kurcze z tymi chorobskami :mad: Lunecie ma się, nic nie powiększac :shake:
×
×
  • Create New...