-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Cześc Alus :multi: dzelnie wszystko obejrzalam :multi: Dozki :loveu: widziałam :multi: [quote name='malawaszka'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/150/a44f146d5cba2466.jpg[/IMG][/URL] łoszzz ale cielak - co to :-o[/quote] Wasia to mastif angielski ;)
- 78403 replies
-
o matko :-( nie wiem co powiedziec :shake: Beatko wspólczuje Wam :-(
-
Czesc Asiu z ferajna :multi:
-
Cześć Kasiu i Tenku :multi:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
PIKA replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Cześc pzremęczona Magdo :razz: -
[quote name='Alka'] jak [B]sabie[/B] przypominam tego gościa to boki jeszcze zrywam :evil_lol:[/quote] a po co Sabie przypominalaś? :hmmmm: Ona zna gościa ? :hmmmm: :evil_lol:
-
Cześc dziewczyny :multi: O nowycjh wlaścicielach suńki to nie wspomne :angryy: że ludzie nie pomyslą zanim psa do domu wezmą :angryy: Ciekawe czy pralke tez tak bez pomyslunku kupują :angryy:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć wnusiu :multi: z najlepiej wywietrzonym domkiem :evil_lol: -
[quote name='mmbbaj'][B]Witajcie :cool1:, wam się na prawdę dogo poprawiło? :roll: Bo ja mam bez przerwy oczekiwanie :mad: Czekam na wszystko! Już nawet nie cytuję postów bo czekałabym na wejście do każdego z nich lata świetlne :angryy: Po prostu szlag mnie trafia :angryy: [U] [/U][/B][/quote] a po każdy post po kolei wciskac ? :razz: przy każdym poscie ktory chesz zacytowac klikasz [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/multiquote_off.gif[/IMG] a potem na koniec "Post replay" i cytaty ze wszystkich zaznaczonych postów wskoczą ci w okno odpowiedzi ;)
-
Oooo egzamin :multi: zadany mam nadzieje :razz: A Albert byla jako asekuracja zabrany? :evil_lol:
-
Dag Ty pewnie juz w samolocie :razz: komorki z pracy odbierasz :evil_lol:
-
Witaj Gosiu :multi: wpadlam, zeby se fotki pooglądac a tu kicha :shake:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
PIKA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='Sabina1']Co tam szafka,mam nowy banerek :multi:[/quote] ale super banerek :multi: Sama zrobiłaś? :razz: -
[quote name='constancja'] [B]Wszystkie tam były mniam[/B]:loveu:[/quote] a gdzie foty dogów? :mad: ;)
-
Agus cudne te widoczki :loveu: A dogo faktycznie ślimaczy :angryy:
-
OO Ida stala sie kobietą :multi: Gratulacje :multi: A tym "osowieniem" się nie przejmuj, przy nastepnej już bedzie wiedziala o co chodzi :evil_lol:
-
czego Ty znowu se pojechalaś? :-(
-
[QUOTE][IMG]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal197.jpg[/IMG] __________________[/QUOTE] Bosze jaka Gajka słodka do Michasia :loveu: żal mi serce ściska :-( [quote name='Katerinas']A dla poprawy nastroju... Zgaduj zgadula gdzie siedzi Michał? ;) [IMG]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal199.jpg[/IMG][/quote] :roflt: :roflt: :roflt: ale se Nisiek miejscówke znalazł :roflt: :roflt: :roflt:
-
[quote name='kamila-dog'] Oj,sama juz nie wiem ale przeciez jakos to bedzie :cool1:[/quote] a to na pewno :razz::evil_lol: [SIZE=1] ja bym tam zostala [/SIZE]
-
Witaj Aguś :) Dawaj jeszcze te wąwozy, schodki i wszystko co masz :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] lezy mi to na wątrobie :angryy: [/quote] taaa częste picie ma zly wplyw na watrobe :roll: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Gosiek']:lol: bo ty masz dużego psa to i duży pomiar swiatła :eviltong: [/quote] buhaha :lol: moze coś w tym jest :lol: ale przypatrz się, wszystkie moje zdjęcia z tego weekendu (nawet sobotnie gdzie bylo sloneczko) robione na punktowym pomiarze światla wychodzily za ciemne i niektore musialam przerabiac na B/W lub sepie żeby je uratowac Te robione na szerszym pomiarze wyszly normalnie ;) ubieglego tygodnia mialam sporo zdjęć prześwietlonych oczywiście przy portertach bawię się punktowym pomiarem
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześć Waszka :multi: Jak dzisiaj z Twoim mysleniem? :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[SIZE=4][COLOR=Red][B]Gratulacje dla Dulci :laola::drink1::drink1::drink1::drink1: [/B][/COLOR][/SIZE]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześc wnusiu :multi: Biedna Ty dogo nie miec :shake: ale zmoroszelmy nie daly Ci sie nudzic :evil_lol: