-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='mmbbaj'] A my dzisiaj byliśmy w ogrodzie u Bei bo pogoda okazała się dość łaskawa, psy wspaniale się bawiły, a pani fotograf nawaliła bo [B]rozładował się akumulator[/B] :diabloti: [/quote] Przecież Bea na ogrodzie ma dostęp do prądu :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B] [U][/U][/B][/I] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/158/78b38ebba75150fe.jpg[/IMG][/URL][/quote] ktos tu kogoś spycha :razz:
- 78403 replies
-
[QUOTE] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/3002/schowek018ax3.jpg[/IMG][/QUOTE] leciiimy byle pilki nie zgubic :evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
PIKA replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Cześć Pani dziennikarko :razz: a Tygdzie się szwendasz że Cię nie ma :shake: -
[quote name='Maga100'] [B]a pamiętacie jeszcze tego psa? :cool3: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/10-8-5.jpg[/IMG][/quote] Nie :shake: a co to za pies? :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[QUOTE] [B]no to jak? pomożecie?[/B] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/687/dscf1614pj9.jpg[/IMG][/QUOTE] Pomozemy Towarzyszu :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Asiaczek'][B][SIZE=3][COLOR=Red]Wszystkim tym, którzy przeczytali wywiad ze mną w "Przyjaciel Pies", i pogratulowali mi, dziękuję!!! Wasze uznanie i pochwały są dla mnie bardzo ważne![/COLOR][/SIZE][/B] Pzdr.[/quote] Ja melduje, ze przeczytalam dzisiaj I Gratuluje :multi: [QUOTE] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6836/resizeofobraz105tk9.jpg[/IMG][/QUOTE] Ooo jakie fajowskie koty :evil_lol: szczególnie ten rudy :razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
:crazyeye::crazyeye: a co Wy się tak punktujecie ? :diabloti: [quote name='malawaszka'][quote name='PIKA']Cześć Aluś :multi:[/quote] [quote name='malawaszka']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :diabloti: [/quote] [quote name='Pysia'] Ja Aluś :crazyeye: [/quote] matko :oops: to chyba przez to mulące dogo :angryy: (bo ja pzrez otwieram kilka okien na raz i pewnie mi się pogibało) -
[B]Sylwia-Kora [/B]pzreczytalam historię Twojej suni i normalnie nóz się w kieszeni otwiera na takie osobniki :angryy: [quote name='kamila-dog'] A Lala na 99% bedzie juz ze mna w listopadzie :loveu: [/quote] super :multi: a z tą podrozą po sterylce.. to nie wiem.. to zalezy od danego osobnika, każdy organizm inaczej reaguje :hmmmm:
-
Zmiana proporcji rewelacja :lol: teufelek rośnie w oczkach :razz:
-
[QUOTE] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/102006/100_4785.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale Axa bezwstydna jest :shake::evil_lol:
-
[quote name='jo-jo']To tak na początek: Fotka zrobiona w czerwcu w tym roku: [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Fotki/Jojki.jpg[/IMG] No i fotka ktorą zrobiłam wczoraj wieczorkiem :evil_lol: [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Fotki/Jojki1.jpg[/IMG][/quote] buhaha :evil_lol: rewelacja zlapać po jakimś czasie taki sam moment :lol:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/156/3cfbb80ccc77cd54.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ja juz pytalam u Rydzewskiej, ale skąd taka małolata zna takie numery? :razz: :evil_lol:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
PIKA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[QUOTE][B] Dzień dobry ! Jesteśmy wyspani ? Chyba nieeeeee[/B] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4679/niedziela1zk6.jpg[/IMG][/QUOTE] o widze, ze Wy tez lubicie se pospac :razz: -
Hej Haniu weekend wpłasnie minął a Ciebie nie ma :shake:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć Aluś :multi: [quote name='Pysia']Witajcie nabijaczki :p Zmorka mimo nazarcia nie kadzi ...Dlaczego? Niewiem :niewiem: Z tego powodu ani zamachu stanu nie było ani zaczadzenia :eviltong: [/quote] No i uśmiercenie rodziny Pysiowatych się nie powiodlo :evil_lol: [B]Waszka [/B] a jak sąsiad? :evil_lol: -
Cześć Aluś :multi: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/158/bdcd00c263a82554.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O Ozzy chce się zemścic za sowje jajeczka :evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześć Waszka :multi: Ta opadająca mgla jest świetna :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Witaj zapracowana :shake: Kasiu Mam nadzieję, ze nam stronkę zaprezentujesz jak skończysz :razz:
-
Cześć Aga I co ogrodzenie szczelne ? :razz:
-
[quote name='malawaszka']aahhaha ten Adamek :lol: myslałam, ze jakis pies na dogo :evil_lol:[/quote] rasy bokser :evil_lol: a ja nie dotrwalam do tej 3 i Adamka nie oglądalam :roll:
-
[quote name='mmbbaj']Ja już widzę, że grill się wściekł :diabloti: Deszcz pada :placz:[/quote] mam nadzieję, że do dzisiaj :evil_lol: do południa przejdzie :mad:
-
[quote name='jo-jo']Halo Halo Czy ktoś o nas jeszcze pamięta??? :placz: Tu tak coś dla zachęty co się u nas działo : [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Fotki/Zaproszenie.jpg[/IMG][/quote] :hmmmm: zapraszasz na urodziny w dniu organizacji urodzin i to po imprezie? :evil_lol: Sto lat dla Jojka :multi: [IMG]http://www.dogbirthdaysandparties.com/Qstore/uploads/cakewhole.jpg[/IMG]
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
PIKA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='Sabina1']O, ooooooooo, to jest dobre :diabloti: Aaaaaaale zalewajki :-([/quote] jakie zalewajki :-( ja wchodzilam patrzalam, ale Ciebie nie bylo:shake: To, z kim mialam tutaj gadać? :shake: sama ze sobą ? :evil_lol: -
[quote name='Maga100'] [B]teraz czekamy tylko na odpowiedź cholernej Agencji i JUŻ :p [/B][/quote] ale parapetówke to bez zezwolenmia Agencji mozna zrobić chyba? :razz: