-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jaki ten sznauco fajowski :loveu: I jak mu uszko cudaśnie sterczy :loveu: szkoda biedaka :placz: [quote name='malawaszka'] chyba się starzeję - zasnąć w piątek o 20 :mdleje:[/quote] jeszcze dodaj, ze w fotelu przed TV :evil_lol: A róze cuudne Ci wyszly :loveu: i zazdraszczam, ze dostalaś, ja sobie sama kupuje :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']szczyt szczytów AMEN nie ma więcej imprez u nas STOP :cool3:[/quote] a czemuż to? :placz::placz: Bylo tak milo i grzecznie :evil_lol: No i gdzie ja se teraz będe mogla rzęsy na miód postawić ? :placz::placz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć wnusiu :multi: [QUOTE][I] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/jez90.jpg[/IMG][/I][/QUOTE] chyba jej coś miedzy zeby wlazło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Cześć Ewcia [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/201/4ac9bafd24f24931.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Manicura se robimy ? :razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześć Waszka :multi: Jak tam Twoje dynie ? :razz: Chyba się za nimi stęsknilam :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/165/9ed388c92f713ab4.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a co to za makarena ? :lol:
-
Cześć Paula jak się dzisiaj czujesz? :evil_lol:
-
Cześć Aguś :multi: jak dzisiaj tez idziecie z wizytą? :razz: U nas slońca brak :shake: mam nadzieję, ze u Was chociaż jest :razz:
-
[quote name='beria'] Dzisiaj Gertruda zeżarła [B]biszkoty,[/B][/quote] a czym ty psa karmisz? :crazyeye: [quote name='beria'] gania po mieszkaniu ze swoim szczurkiem :cool3:[/quote] moze lepiej trzymać ja na sznurku, żeby tak nie ganiala :razz:
-
[quote name='Teklunia'] Co więcej, podpisałm dziś umowę o pracę :) Do tej pory pracowałam dla tej samej instytucji, ale na zlecenia, a teraz mnie na etacik przyjęli. Strasznie się cieszę za względu na ZUSik ;) Cześć Kasiu :multi: Gratuluje umowy :multi:, ale na zlecenie tez ZUS powinni placić :hmmmm:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/202/4662ff3afc6992f8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/211/5cee8d7caeb26ad2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jejciu ale to cuuudne :loveu: [quote name='HankaRupczewska']Od wczoraj mamy Minoltę . Lustrzankę . Pozyczoną ...[U] [/U] [U][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/202/97a7845be189dfc6.jpg[/IMG][/URL][/quote] "O matko dorwala sie do lustrzanki :shake: mamy przerąbane" :shake: :evil_lol:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/202/2f3c198ec1552631.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] to biedronki jeszcze nie śpią? :cool3::cool3:
-
No to Wam Sami wywinął numer :shake:
-
[quote name='Katerinas'] Uczymy małego, że Saba jest starszym psem, że nie wolno jej dokuczać, przytulać się, . [/quote] powiem Ci, ze i "bez przeszłości" niektore psy nie lubią jak je się obejmuje za szyje. Moja Saba tez tego za bardzo nie lubi, jak ja to robie to sztywnieje i próbuje się delikatne "wywinąć" bo wyraźnie taka pieszczota jej nie pasuje, dlatego nigdy nie pozwalam aby ktokolwiek jej się na szyji wieszal, szczególnie dzieci, nawet pomimo tego, ze ona dzieci lubi, ale jednak .....
-
Rydzewska a co Ty bredzisz na temat jakości swoich fot ? :cool3: [QUOTE][IMG]http://images4.fotosik.pl/165/d8dd5616fde95210.jpg[/IMG] [/QUOTE] Odchodzę w stronę zachodzącego słońca :lol:
- 78403 replies
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
PIKA replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/07206339c84be1bb.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://images2.fotosik.pl/198/07206339c84be1bb.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/QUOTE] jaki on dumny :razz: -
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/160/d01133f4ce1a2863.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale ma fstrentne pyszczydlo :evil_lol:
-
Cześć :multi: wreszcie do Was dotarłam :multi: jakoś mi umkła Wasza galeria :oops: Korek jest cuuuudowny :loveu: i cieszę się, ze mialam okazje osobiście go poznac :multi:
-
Jajku jakie dogparty :multi:
-
Cześc Kasiu Katarek mi przeszedl dobrze, ze nie na Ciebie :evil_lol:
-
Czesć Aluś :multi:
-
Cześc Jak tam dzisiaj pocerowana? :razz: Za wyniki trzymamy kciuki :kciuki: [quote name='Vectra']taaa miałam przyjemność to czytać :angryy::angryy::angryy:[/quote] mozecie powiedziec o co chodzi? :oops:
-
Cześc Alu w piatkowo-trzynastkowy wieczór :multi: Dla ten dzień dzisiejszy byl nawet mily :razz:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześc Pysiu :multi: Przejechalas kogos we snie? :evil_lol: -
Cześc Paula :multi: [QUOTE][B][I] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/102006/100_5207.jpg[/IMG][/I][/B][/QUOTE] jaka błoga minka :loveu: