-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
PIKA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='Sabina1']Nikt nie zagląda, to ja się przypomnę :lol: [/quote]\ aaa tam zaraz nie zagląda :shake: Ja zaglądałam, ale nikogo nie zastawałam :shake: [QUOTE] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8148/spacer12ll4.jpg[/IMG][/QUOTE] śliczny portrecik :loveu: -
Cześc Ala :multi: Powtórze z Vectrą Gdzie nowe zdjęcia? :mad:
-
Cześć Biedna Alu :-( NIe mogę uwierzyć, ze CIę nie będzie :shake: to jest wrećz nie możliwe :shake: A ja nadal nie kapuję, czemu okna Wam będą dwa dni wymieniać, :roll: jak mnie wymienili wszystkie w ciagu kilku godzin :roll:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć wnusiu :multi: [QUOTE] [B]Zabiorę [/B];-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/pan33.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/pan33.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] chyba cnotę :evil_lol: [quote name='Pysia']Specjalnie dla Babci Pikuliny firanki i zasłonki :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/pan88.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/pan88.jpg[/IMG][/URL] [/quote] śliczne firaneczki i zaslonki :multi: a te kfiatki pod oknem to nie fruwają jak Zmoroszelmy szaleją? :evil_lol: -
[quote name='constancja'] [B]Haszczaki to stworzenia dla tych wszystkich co nie mogą się zdecydować czy chcą psa czy kota:evil_lol: . Mają iście kocie charakterki:diabloti: [/B] [/quote] patrz a moja sucz sie nie kapnęła co do charakterków, bo haszczaki kocha a koty nienawidzi :evil_lol:
-
Cześć Beria jak tam poszukiwanie autka ? :razz:
-
Jaka fajowska kumpelka :razz: ([SIZE=1]bo to kumpelka prawda?[/SIZE] :evil_lol: )
-
Cześć Paula :multi: [quote name='paula_z'] a w porownaniu do fot Debe sa kiepskie :eviltong:[/quote] aa to takich to duzo jest :evil_lol:
-
[quote name='constancja']Chcesz więcej to proszę:diabloti: . Same dogi:diabloti: :diabloti: :diabloti: [U][B][/B][/U][/quote] no nie same bo jakies rude sie plączął :diabloti: ale Ci powiem, ze moja sucz uwielbia szpice :loveu: a mnie one fascynują :loveu: [quote name='constancja'][B]Oj ! Będzie brak, będzie:placz: [/B] [U][B][/B][/U][/quote] a on nie moze zostac u Ciebie? :oops:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:cool3:a wiesz ze nie pomyślałam ...ale chlera TZ by mnie chyba utopił na przystani kajakowej za taki numer :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] trza bylo mu nic nie mowic, tylko dyskretnie rozlozyc :evil_lol: Moze by nie zauważyl :evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no pewnie :mad: ja to taka pamiętliwa jestem, że jak już się obrażam to na ament :evil_lol:[/quote] no trudno :diabloti: bedziesz zalowac :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ewa przyjmmij gratulacje i ode mnie :laola: zobaczysz jaka bedziesz zachwycona po nurkowaniu w Egipcie :razz: tam to musża być widoki :roll: zazdraszczam :oops:
-
[quote name='evaxon']Pika :roflt: Tigra urodzinki ma za miesiac :grin: ale dziekujemy:lol: [/quote] hahaha :diabloti: zrozumiałam,ze teraz som :evil_lol: Cześć :multi:
-
Ojej biedny Axio :shake: glodny, obolaly i pokłuty :shake: Gosiu gulki się mogą robić po zastrzykach podskórnych zadziej po domiśniowych
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześc wnusiu :multi: z cfaniakujacymi psami :evil_lol: Ubrechtalam się równo :evil_lol: -
[quote name='Alicjarydzewska'] [B][/B] [B][I]ta i jeszcze wołać , Rogaliki dla zagubionych Dogomaniaczek'';)[/I][/B][/quote] trza bylo transparent walnąć :evil_lol: Cześć :multi:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześc Waszka :multi: cieszkam się ze z Bolek wraca do normy :multi: A Ty nadal obrazona? :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ale se Tufcio laskę wyrwał :evil_lol: Cześc Alus :multi:
-
[quote name='paula_z']Dobry Wieczor Kobitki. Pare kiepskich fotek, zrobionych przeze mnie ;) [/quote] a cxzemu twierdzisz, ze kiepskich ? :razz: Fajne są :multi: A tak w ogóle to cześc :multi:
-
[quote name='constancja'][B]Tutaj:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2236648&postcount=222[/URL] :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] to widzialam :diabloti: ale kcem więcej :diabloti: [quote name='Alicjarydzewska']:p[I]u mnie [/I][/QUOTE] u Ciebie tyz widzialam :diabloti: ale i tak malo :placz: :evil_lol:
-
[quote name='mmbbaj'][B]:lol: Dziękuję ci Pikuniu, bardzo wygodne :razz:, od dawna to mamy? Bo ja stale dziergałam posty :evil_lol:[/B] [B][U][/U] [/B][/quote] no od nedawan od paru tygodni :evil_lol: ale ja pomimo tego zapominam o tym i tez czasami dziergam :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']wasia-srasia :diabloti: [/quote] ups :oops::oops::oops:
- 78403 replies
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
PIKA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='Sabina1'] To też zrobiłam, ale nie chciało mi go zapisać. :oops:[/quote] Jak to nie chcialo zapisac? :hmmmm: jakby co to po zrobieniu mozesz wczęsniej "skleić wartwy" i zapisac, albo zapisac od razu zapisac jako *jpg -
[SIZE=4][I][COLOR=Red][B]STO LAT DLA TIGIERKI :new-bday::new-bday::tort::BIG::BIG::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1: [/B][/COLOR][/I][/SIZE]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] mnie na wystawie zawsze mozna znalezc przy grzywcach :razz:[/quote] to bedzie grzywiec a nie rusek? :razz: [QUOTE] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6813/dscf1537kl0.jpg[/IMG][/QUOTE] umarlam :roflt: :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)