-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Na razie nie mamy imprezy na którą byłaby niezbędna urna, więc poczekamy na transporta. -
JELENIA GORA - schronisko - PILNIE (!) szukamy domow ! Zdjecia post 1-4.
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Czy możecie mi coś więcej napisać o Argosie - staruszku amstaffie? Czy sprawdzał ktoś u niego tatuaż albo chip? Jak ten pies się zachowuje? Czy dogaduje się z psami? Czy wykazuje agresję do ludzi? -
Rudy - młody pitbull red nose z Przyborówka... MA DOM
doddy replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Na niebieskim forum amstaffów i pitbulli jest od dawna. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Selket, dziękujemy. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Taki faflunek jest ładny. Nie to co nasze polaczki. Ja też mam ten pierwotny ale nie było wstępu za cegiełki więc wolałabym tę ostateczną wersję wkleić. Zusa, Ty już się nie stresuj! Bierz przykład ze mnie :eviltong: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zusa jak masz plakacik w mailu wykorzystywany na imprezie to proszę prześlij mi [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] chce to wkleić na stronę fundacji. Andzia jak byłby jakiś transport do Warszawy to podesłałabyś skarbonkę. :loveu: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Zusie, DJ-om, pracownikom Krowy, rudej76, olgaj za super atmosrefę i zabawę. Klub Święta Krowa, DJ - e, barmani - pracowali nieodpłatnie, nieodpłatnie użyczono nam super nagłośnienia. DZIĘKUJEMY Maskotką był Pompon, czyli Margo z naszej fundacji, który przymilał się non stop do gości i nie chciał siedzieć z ochroną na górze tylko zbiegał do nas na dół. Zabawa, atmosfera super! -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Anita, maj jest. Impreza w Krakowie bardzo udana. Zusa - DZIĘKUJĘ! Dziękuję za całą organizację, niańczenie nas. Ruda, Olgaj - dzięki za przybycie. -
Zaglądam, zaglądam ;) U Uzi vel Zuzi wszystko super, właśnie ma się zaprzyjaźniać z psem jednej z dogomaniaczek. A Pompona vel Margo poznam jutro osobiście :eviltong: Co do Fostera a teraz Foresta (czyli bullterriera, którego zabraliśmy) też ma się super bo ostatnio mu Cyklosporyne na oczy wysyłaliśmy. :lol:
-
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gosia, najważniejsze że wszystko ok i poza wynikami nerek wszystko jest ok. -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Fakture już odebrałam na nas. -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Do Kasi zajrzałam, nawet dałam ją na stronę fundacji. Co do Loli - zastój w adopcjach. Byłam u niej 2 dni temu. Oj się darła :diabloti: Mamy dług w lecznicy 1470zł za leczenie Loli jakby ktoś chciał się dorzucić. -
Napiszcie do Moderatorów.
-
MŁoda Astka - Wyrzucona Z Samochodu - Wawa . ma dom
doddy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
ZOCHA 2 DNI TEMU ZAMIESZKAŁA W NOWYM DOMU. :multi: Poszło bardzo gładko, milo przywitała nową rodzinę robiąc dużą kałużę na środku domu z radości. :lol: -
[quote name='Wyżlica']No to nie jest optymnistyczne:-( , ale jakie są prognozy , ile będzie kosztowało leczenie , jak jego samopoczucie , jak przebiegła wizyta , był zdenerwowany ?[SIZE=1]Potrzebna kasa ?[/SIZE][/quote] Prognozy - będzie wiadomo wstępnie po wizycie 21 maja. Wtedy lekarz oceni, czy soczewka się przesuwa w odpowienie miejsce. Ile będzie kosztowało leczenie? Jeszcze nie wiadomo. Wszystko zależy, czy operacja będzie potrzebna. Wizyta przebiegła bardzo dobrze - Stefan nie był zdenerwowany bo on się nie denerwuje. Pieniądze zawsze się przydadzą. Wczorajsza wizyta u okulisty - koszt 70zl. Wykupienie wszystkich kropelek - 100zl. Dziś zakupiłam worek karmy - 150zł. Jeśli ktoś chciałby pomóc będzie bardzo wdzięczna i Stefan też.
-
[quote]gdzieś chyba w okolicy kołobrzegu było schronisko dla agresywnych psów,zapytajcie Msand bo ona sie kiedys dowiadywała,czy jest tam szkoleniowiec i nie wiem czy jest sens dawać psa do schronu gdzie spędzi resztę życia ale niestety zgadzam się z Ulką[/quote] Jeżeli myślę o tym samym schronisku to jest k. Łodzi. I baardzo odradzam!
-
Stefan ma jaskrę i wtórne zwichnięcie soczewki. Nie ma już siatkówek. Niestety jaskry już nie da się zoperować - za stare to wszystko. Najgorsze jest to, że Stefan ma bardzo wysokie ciśnienie w oczach co sprawia ból, ponadto soczewka przesunęła się do przodu gałki ocznej co też nie wróży dobrze... Jeśli nie przesunie się ku dołowi, potrzebna będzie operacja. Na razie Stefan dostaje 2 razy dziennie 4 - rodzaje kropelek do oczu. Następna wizyta 21 maja o 20, by sprawdzić ciśnienie w oczach i ułożenie soczewki.
-
Stefan ma jaskrę i wtórne zwichnięcie soczewki. Nie ma już siatkówek. Niestety jaskry już nie da się zoperować - za stare to wszystko. Najgorsze jest to, że Stefan ma bardzo wysokie ciśnienie w oczach co sprawia ból, ponadto soczewka przesunęła się do przodu gałki ocznej co też nie wróży dobrze... Jeśli nie przesunie się ku dołowi, potrzebna będzie operacja. Na razie Stefan dostaje 2 razy dziennie 4 - rodzaje kropelek do oczu. Następna wizyta 21 maja o 20, by sprawdzić ciśnienie w oczach i ułożenie soczewki.