Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Zocha odwleczona bo nadal nikt nie jest w stanie jej wyjąć z klatki.
  2. Dzwonią debile, kretyni i inni z podobnymi chorobami.
  3. Dalej to będzie odwyk :diabloti:
  4. Wizyta u Dr Garcarza 8 maja o godz. 18. Musiałam się wpisać jako prywatna osoba, bo Pan Dr podobno nie przyjmuje psów z fundacji, tylko takowe przyjmują inni lekarze :roll:
  5. Wizyta u Dr Garcarza 8 maja o godz. 18. Musiałam się wpisać jako prywatna osoba, bo Pan Dr podobno nie przyjmuje psów z fundacji, tylko takowe przyjmują inni lekarze :roll:
  6. Stefan po wizycie u ogólnego weterynarza. Chipa brak. Wiek ok. 6 lat. Zostały pobrane zeskrobiny ze skóry na grzbki, na nużeńce oraz krew do badania. Co do oczu - mamy iść do Garncarza. Wyniki zeskrobin zewnętrznych jutro. Przy okazji zbadaliśmy cukier na szybko - jest ok. Uszy - brudne ale tylko brudne. Płuca - ok. Z prostatą początki - więc kastracja pomoże. Gruczołki wyciśnięte. Pies zachowywał się jak aniołek! Dostał obrożę Preventic, karmę RC Hypoalergenic (całą noc się drapał) i Aniprazol na robale. Koszt wizyty to ponad 300zl. Ode mnie dostał fajowską niebieską obróżkę. Ogólnie zjeździł pół Warszawy i nic a nic się nie przeraził nowością świata. STEFAN JEST SUPER!!!
  7. Stefan po wizycie u ogólnego weterynarza. Chipa brak. Wiek ok. 6 lat. Zostały pobrane zeskrobiny ze skóry na grzbki, na nużeńce oraz krew do badania. Co do oczu - mamy iść do Garncarza. Wyniki zeskrobin zewnętrznych jutro. Przy okazji zbadaliśmy cukier na szybko - jest ok. Uszy - brudne ale tylko brudne. Płuca - ok. Z prostatą początki - więc kastracja pomoże. Gruczołki wyciśnięte. Pies zachowywał się jak aniołek! Dostał obrożę Preventic, karmę RC Hypoalergenic (całą noc się drapał) i Aniprazol na robale. Koszt wizyty to ponad 300zl. Ode mnie dostał fajowską niebieską obróżkę. Ogólnie zjeździł pół Warszawy i nic a nic się nie przeraził nowością świata. STEFAN JEST SUPER!!!
  8. Domena się chyba skończyła.
  9. Brena śpi za niego w klatce... jak zwykle... bo ona nienormalna i kocha klatkę (nigdy nie była przyzwyczajana do niej, a podłapała od tymczasowiczów). Od czasu do czasu któryś pies podchodzi do niego i wsadza mu nos pod zęby a on nic. Jak wszedł do domu to nawet nie sprawdzał czy to dziewczynki czy chłopaczki. Stefan wogóle cały czas śpi (teraz właśnie chrapie...).
  10. Czy ktoś zna się na tatuażach zagranicznych? Mam staffika, który może być z zagranicy. Ma 3 cyfry i jakiś znak na końcu - jakie kraje mają takie kombinacje?
  11. Dałam Stefana na pierwszą stronę.
  12. Mogę Ci powiedzieć, że fajnie mu tam ;) Byłam, widziałam :diabloti: Kontrola poadopcyjna wypadła pomyślnie.
  13. Nie dość, że jest strasznie fajnym psem to jeszcze jest ładniutki na żywca. Ale i tak nie przebije Stefana :eviltong:
  14. Dodzwoniłam się do właściciela Bosa. To on. Facet go nie chce bo ucieka... Boss ma 6 - 7 lat. Całe życie był trzymany w budzie.
  15. Lamia, na zdjęciach jest bardzo podobny do Bossa, czyli tego psa którego odnaleźliśmy właściciela. Wklejam zdjęcia Bossa: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://1.1.1.3/bmi/images11.fotosik.pl/102/8917ff37b1a2a79f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://1.1.1.4/bmi/images22.fotosik.pl/191/2d40186db0e146a7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://1.1.1.1/bmi/images11.fotosik.pl/102/011be679b8936973.jpg[/IMG][/URL]
  16. Stary nie jest. Dałabym mu na oko 5 - 6 lat bo ząbki ma ok. Najlepiej jakby się udało ten tatuaż odczytać...
  17. Selket, będziemy wdzięczni.
  18. Czekamy, bo muszę się dowiedzieć u weta co i jak. Za to jakieś allegro cegiełkowe mile widziane.
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/232/dded705c561e2366.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/232/6663a08f0188b13c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/232/70c74dc90447dcd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/537bb5d49e0e3ff2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/232/870951d30a087cb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/203/75af1b82b49abdb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/203/78d5fb8bfd162a45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/203/4db974beb843baa3.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/232/dded705c561e2366.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/232/6663a08f0188b13c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/232/70c74dc90447dcd7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/537bb5d49e0e3ff2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/232/870951d30a087cb4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/203/75af1b82b49abdb2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/203/78d5fb8bfd162a45.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/203/4db974beb843baa3.jpg[/IMG][/URL]
  21. Zdjęcia są byle jakie ale 3 som. :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/203/4da8f698ff7d4df0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/203/c2b3133c59d94405.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/203/539506ea58f9fc2c.jpg[/IMG][/URL]
  22. Wkleję, wkleję. Przy okazji publicznie odszczekuje, że Killer jest jakoby mix staffikiem. JEST STAFFIKIEM! Na żywo się cudny!
  23. Cóż mogę napisać o Stefanie po pierwszej dobie... W sumie nic złego, tylko superlatywy. Teraz właśnie leży na boku koło mnie i skrzeczy od czasu do czasu. W domu jest grzeczny, śpi w łóżku. Nie przejmuje się jak w coś wpadnie. Z sukami ok. W sumie nawet ani razu sie z nimi nie przywitał, nie powąchał. Kotków nie lubi jak już pisała Ruda. Na "kici kici" od razu się nakreca. Bardzo lubi się przytulać. Co do tatuażu. Hmmm 4 znaczki są. Bankowo w środku jest x74x. Będę próbować rozgryźć tatuaż w polskim ZK i czeskim (bo są podejrzenia, że może być chłopak z Czech).
×
×
  • Create New...