-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Z tego co nam wiadomo to nie. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zocha odwleczona bo nadal nikt nie jest w stanie jej wyjąć z klatki. -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzwonią debile, kretyni i inni z podobnymi chorobami. -
Dalej to będzie odwyk :diabloti:
-
Wizyta u Dr Garcarza 8 maja o godz. 18. Musiałam się wpisać jako prywatna osoba, bo Pan Dr podobno nie przyjmuje psów z fundacji, tylko takowe przyjmują inni lekarze :roll:
-
Wizyta u Dr Garcarza 8 maja o godz. 18. Musiałam się wpisać jako prywatna osoba, bo Pan Dr podobno nie przyjmuje psów z fundacji, tylko takowe przyjmują inni lekarze :roll:
-
Stefan po wizycie u ogólnego weterynarza. Chipa brak. Wiek ok. 6 lat. Zostały pobrane zeskrobiny ze skóry na grzbki, na nużeńce oraz krew do badania. Co do oczu - mamy iść do Garncarza. Wyniki zeskrobin zewnętrznych jutro. Przy okazji zbadaliśmy cukier na szybko - jest ok. Uszy - brudne ale tylko brudne. Płuca - ok. Z prostatą początki - więc kastracja pomoże. Gruczołki wyciśnięte. Pies zachowywał się jak aniołek! Dostał obrożę Preventic, karmę RC Hypoalergenic (całą noc się drapał) i Aniprazol na robale. Koszt wizyty to ponad 300zl. Ode mnie dostał fajowską niebieską obróżkę. Ogólnie zjeździł pół Warszawy i nic a nic się nie przeraził nowością świata. STEFAN JEST SUPER!!!
-
Stefan po wizycie u ogólnego weterynarza. Chipa brak. Wiek ok. 6 lat. Zostały pobrane zeskrobiny ze skóry na grzbki, na nużeńce oraz krew do badania. Co do oczu - mamy iść do Garncarza. Wyniki zeskrobin zewnętrznych jutro. Przy okazji zbadaliśmy cukier na szybko - jest ok. Uszy - brudne ale tylko brudne. Płuca - ok. Z prostatą początki - więc kastracja pomoże. Gruczołki wyciśnięte. Pies zachowywał się jak aniołek! Dostał obrożę Preventic, karmę RC Hypoalergenic (całą noc się drapał) i Aniprazol na robale. Koszt wizyty to ponad 300zl. Ode mnie dostał fajowską niebieską obróżkę. Ogólnie zjeździł pół Warszawy i nic a nic się nie przeraził nowością świata. STEFAN JEST SUPER!!!
-
Domena się chyba skończyła.
-
Brena śpi za niego w klatce... jak zwykle... bo ona nienormalna i kocha klatkę (nigdy nie była przyzwyczajana do niej, a podłapała od tymczasowiczów). Od czasu do czasu któryś pies podchodzi do niego i wsadza mu nos pod zęby a on nic. Jak wszedł do domu to nawet nie sprawdzał czy to dziewczynki czy chłopaczki. Stefan wogóle cały czas śpi (teraz właśnie chrapie...).
-
Czy ktoś zna się na tatuażach zagranicznych? Mam staffika, który może być z zagranicy. Ma 3 cyfry i jakiś znak na końcu - jakie kraje mają takie kombinacje?
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dałam Stefana na pierwszą stronę. -
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
doddy replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Mogę Ci powiedzieć, że fajnie mu tam ;) Byłam, widziałam :diabloti: Kontrola poadopcyjna wypadła pomyślnie. -
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
doddy replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Nie dość, że jest strasznie fajnym psem to jeszcze jest ładniutki na żywca. Ale i tak nie przebije Stefana :eviltong: -
Lamia, na zdjęciach jest bardzo podobny do Bossa, czyli tego psa którego odnaleźliśmy właściciela. Wklejam zdjęcia Bossa: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://1.1.1.3/bmi/images11.fotosik.pl/102/8917ff37b1a2a79f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://1.1.1.4/bmi/images22.fotosik.pl/191/2d40186db0e146a7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://1.1.1.1/bmi/images11.fotosik.pl/102/011be679b8936973.jpg[/IMG][/URL]
-
Stary nie jest. Dałabym mu na oko 5 - 6 lat bo ząbki ma ok. Najlepiej jakby się udało ten tatuaż odczytać...
-
Selket, będziemy wdzięczni.
-
Czekamy, bo muszę się dowiedzieć u weta co i jak. Za to jakieś allegro cegiełkowe mile widziane.
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/232/dded705c561e2366.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/232/6663a08f0188b13c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/232/70c74dc90447dcd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/537bb5d49e0e3ff2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/232/870951d30a087cb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/203/75af1b82b49abdb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/203/78d5fb8bfd162a45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/203/4db974beb843baa3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/232/dded705c561e2366.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/232/6663a08f0188b13c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/232/70c74dc90447dcd7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/537bb5d49e0e3ff2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/232/870951d30a087cb4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/203/75af1b82b49abdb2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/203/78d5fb8bfd162a45.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/203/4db974beb843baa3.jpg[/IMG][/URL]
-
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
doddy replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Zdjęcia są byle jakie ale 3 som. :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/203/4da8f698ff7d4df0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/203/c2b3133c59d94405.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/203/539506ea58f9fc2c.jpg[/IMG][/URL] -
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
doddy replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Wkleję, wkleję. Przy okazji publicznie odszczekuje, że Killer jest jakoby mix staffikiem. JEST STAFFIKIEM! Na żywo się cudny! -
Cóż mogę napisać o Stefanie po pierwszej dobie... W sumie nic złego, tylko superlatywy. Teraz właśnie leży na boku koło mnie i skrzeczy od czasu do czasu. W domu jest grzeczny, śpi w łóżku. Nie przejmuje się jak w coś wpadnie. Z sukami ok. W sumie nawet ani razu sie z nimi nie przywitał, nie powąchał. Kotków nie lubi jak już pisała Ruda. Na "kici kici" od razu się nakreca. Bardzo lubi się przytulać. Co do tatuażu. Hmmm 4 znaczki są. Bankowo w środku jest x74x. Będę próbować rozgryźć tatuaż w polskim ZK i czeskim (bo są podejrzenia, że może być chłopak z Czech).