Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. W najbliższą sobote (10 maja) w krakowskiej ŚWIĘTEJ KROWIE odbędzie się majówka na rzecz naszej fundacji. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Adres: Floriańska 16 Impreza startuje o 20.30 Zagrają: DJ KAJ-TECH, DJ ELEMENT Proszę wziąć ze sobą świnki skarbonki, byśmy dużo uzbierali :diabloti:
  2. Stefan dziś o 18 ma wizytę u okulisty a przedwczoraj miał wizytę nowej mamy.
  3. Wizyta była wczoraj ;) Na Stefana czeka już worek karmy, całe stado a Ula skreśla dni na kalendarzu :diabloti:
  4. Alterek miał babeszję pomimo obroży i spotu na karku. Ale szybko zauważoną i szybko leczoną.
  5. Anitko, jakaś moda na licytowanie się pojawiła... Fobosa malawaszce też zalicytowano.
  6. Raczej za nas... co by nas nie zjadła... Choć wzięłam Ina Twój Sedalin nawet ze sobą na tę okoliczność. :lol:
  7. Alter czuje sie znacznie lepiej. Dziś po południu będą wyniki krwi, wiec bedzie wiadomo jak z nerkami. Przy babeszji była anemia, ale została szybko opanowana. Teraz tylko te nerki...
  8. Alterek z koleżanką 8) [img]http://img73.imageshack.us/img73/471/1003399ic1.jpg[/img] Odzyskuję siły :D [img]http://img233.imageshack.us/img233/5687/1003397ej0.jpg[/img]
  9. Pogoda ładna, trzeba się poopalać :D [img]http://img99.imageshack.us/img99/3340/1003403gp4.jpg[/img] A tu sobie rozmyślam o życiu... [img]http://img84.imageshack.us/img84/5313/1003411wm4.jpg[/img] Portret z kolegą 8) [img]http://img73.imageshack.us/img73/471/1003399ic1.jpg[/img]
  10. Zamówiłam 14kg RC Mobility dla Tilki. RC Convalescense który podała mi virginia jest dostępny tylko w puszkach lub saszetkach, więc zdecydowałam o Mobility.
  11. Ja zawsze mam czarne wizje :lol: Co go nie zabije to wzmocni :lol:
  12. Selket, Dreamer - dziękujemy. Stefan jutro ma wizytę okulistyczną. Dziś może Zosia pojedzie do nowego domu - w każdym razie będzie próba. ;)
  13. Murka a on ze stawami i kręgosłupem ma wszystko ok? Bo jednak to nie młody pies i żeby mu się nic nie stało. Amstaffy to mocne psy i nawet z mocnymi zwyrodnieniami są chętne do ruchu.
  14. Fakturę pocztą poproszę.
  15. Elza, czy sunia do Ciebie wraca? Czy zostanie wysterylizowana przed adopcja?
  16. Basiulku, to dla męża 100 lat!!!! Super zdjęcia! Uwielbiam patrzeć na tę dwójkę bo wyglądają jak bliźniaki. :loveu: Basia, te ostatnie zdjęcia to jakiś domek kupiliście? Pochwal się ;)
  17. Hotel jest k. Częstochowy. Hotel jest ale czy ma miejsce?? Ma m.in. rottki z fundacji Rottka. Bulla Mixa z tego co ja wyczytałam bierze Kasia Misiuda - to hodowczyni Dziedzictwo Tudora.
  18. Ja także jestem zdania, że każdemu psu potrzebna jest szansa i sprawdzenie. Najgorsze, że ciągle mamy mało osób, które mogą to zrobić. Moim zdaniem, jedyną osobą która mogła by to w tym przypadku zrobić to Mosii. Ona ma bowiem hotel i wiedzę. Ja o ile wiedze mam to możliwości przetrzymania go u siebie już nie. Tylko kto by płacił za hotel?
  19. Andzia, a czy Ty robisz Tosi allegro?
  20. Jako, że dziś imieniny Moniki uprzejmie donoszę, że prezentem od nas jest Ruda :p Ruda ma dom u Moni, która dziś oznajmiła że... JEJ NIE ODDA. :diabloti:
  21. Jak rozmawiałam dziś z Moniką to dziś wraca Agnieszka, która ma jej pomagać przy Luxie i zapewniała że go zabiera.
×
×
  • Create New...