Ja także jestem zdania, że każdemu psu potrzebna jest szansa i sprawdzenie. Najgorsze, że ciągle mamy mało osób, które mogą to zrobić.
Moim zdaniem, jedyną osobą która mogła by to w tym przypadku zrobić to Mosii. Ona ma bowiem hotel i wiedzę.
Ja o ile wiedze mam to możliwości przetrzymania go u siebie już nie.
Tylko kto by płacił za hotel?