Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. No to czas się potłumaczyć. Pierwszy post zdjęć poza ostatnim jest w trybie Auto. Co było dla mnie szokiem, bo myślałam że aparat jest na tyle mądry by sobie samemu poradzić z balansem bieli. Reszta to moje kręcenie pokrętłami na Manualu. Co do zdjęcia po tiuningu w photoshopie. Tak wyglądało zanim go nie "zmiększyłam" programem, bo wydawało mi się strasznie ostre a o to czepia się Beata D.
  2. Dobrze. Dziś rozmawiałam z Piotrem więc wim. :eviltong:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/253/b8321a7b37f8fe20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/252/9d3633b291a5115c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/252/30db4e81125ea0a8.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/13fca1590b47952b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/0faa40fedb7509a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/213/ecd802ceb15eb7e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/c574dc771e693808.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/213/ef942c7bbf75e30f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/253/7ef80cf6a882dc0e.jpg[/IMG][/URL]
  5. Wyjęłam nawet aparat z szafy na dzisiejszy spacer. I nawet sobie pokręciłam pokrętłami :diabloti: Oczywiście zadowolona nie jestem. :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/f55919fc156af7fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/213/5e05e0eb935b5766.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/253/18559b6712000374.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/212/cb2a1be54b3c040e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/212/3b4f2e804dec7cea.jpg[/IMG][/URL]
  6. Tyron ma 2 lata, jest wykastrowany, zachipowany, zdrowy. Tyrona pozyskaliśmy po śmierci jego właściciela. Tyron jest gotowy od dawna do adopcji ale jakoś nikt go nie chce. Faktem jest też to, że nie bardzo wiemy gdzie go oddać. Tyron całe życie mieszkal bowiem w kojcu. Do mieszkania niezbyt się nadaje. Idealnie by było gdyby trafił do domu z ogrodem. On u nas w pomieszczeniu się nie załatwia (chyba, że długo nie wychodzi). Jednak nie wiemy czy nie przeskakuje przez ogrodzenie a nie mamy jak sprawdzić bo u Dari jest niuziutki plotek przez który można w sumie przejść okrakiem :lol: Potrzebny jest dla niego wyrozumiały dom, albo taki który będzie z chłopakiem pracować. Tyron jest w Opolu. W sprawie adopcji, kontakt ze mną lub Dariąopole [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/253/cc594bd3b8855d72.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/213/163327adcf28dc92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/252/78b3acaf20b2358a.jpg[/IMG][/URL]
  7. Stefan chyba wyczuwa pismo nosem bo ostatnio dużo grzeczniejszy jakiś. Najlepszy agent to on jest na spacerach. Nikt a nikt nie wierzy, że on ślepy jak kret. On paraduje dumnie, pierś przed siebie i dalej jazda. Po schodach wchodzi szybciej niż moje psy. Wogóle po schodach to sam wchodzi na IV piętro bez zatrzymania, doskonale wie kiedy trzeba podnieść łapy, kiedy zrobić łuk. No geniusz! Ponieważ nie dostałam odpowiedzi z żadnego z oddziałów ZK zastanawiam się, czy nie podzwonić. Tatuaż na 99% jest 874x w ostatnim x nie wiem co to może być. Jak ktoś chce pomóc w odnalezieniu hodowcy, będę wdzięczna i Stefek też bo ja ciągle nie mam czasu.
  8. To ten sam niebezpieczny pies morderca :evil_lol: Ja się doczekać nie mogę jak ją zobaczę. Choć prawda jest taka, że do Agnieszki mi jakoś nie po drodze :oops: ale to dlatego, że wiem że Zuzance u niej bardzo dobrze. Notabene nawet jej znajomi mi donoszą o Zuzance. :lol:
  9. Pierwsza sprawa to poznalam Pompona na żywo i jestem ZAUROCZONA! Ten pies jest cudowny. Wygląda pięknie i kwitnąco - a ja rzadko kadzę. Natomiast od Agnieszki dostałam zdjęcia Zuzi. Agnieszko, zapraszamy do pisania. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/bdda8ffdf600001f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/252/c159b6e25803146d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/212/ab6563b22341a49c.jpg[/IMG][/URL]
  10. Jak się pytam dzwoniących dlaczego nie chcą starszego psa bo łatwiejszy w chowaniu to nie odpowiadają, bo krócej będzie żyć, tylko... bo ma swoje nawyki... bo już się nic nie nauczy... bo to pies morderca i jak sie weźmie dorosłego to zrobili kilim w okolicy... Więc debili nie brakuje. Dla mnie wiek idealny to tak właśnie powyżej 10 lat. Wtedy się do domu bierze spokój.
  11. Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie... bez Ciebie. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/252/380183764e5fa9c8.jpg[/IMG][/URL]
  12. Mosii, proszę Cię uprzejmie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110665&page=3[/URL]
  13. A bo jak mu robię zdjęcia to ciągle tak samo wychodzą :lol: A aparat leży w szafie bo nie mam czasu ani chęci. Zdjęcia niektórych ciotek mnie zakompleksiły i schowałam się z robieniem zdjęć. :p Zresztą muszę opracować przyczynę takich ostrych zdjęć jakie robi ten Nikoś.
  14. Ja mogę pożyczyć klatkę ale dopiero od przyszłego tygodnia np. środy - czwartku. Nie wiem tylko czy klatka nie będzie za mała bo to IV. W razie co mogę podesłać namiar na tanie klatki na allegro jak potrzeba. Do tego czasu mogę pożycz też swoją drugą klatkę V ale ktoś musiałby ją sobie odebrać z Bródna i niestety oddać jak przyjedzie połamany Lux z Gdyni.
  15. Stefanek Wielki dzis dostał planowany ostatni zastrzyk na świerzba. Za tydzień pobieramy zeskrobinkę. Skóra pięknie zarasta i już nie ten sam pies z niego. Oczy super dochodzą do siebie. W czwartek za tydzień wizyta u Garcarza. I jak wszystko będzie super to ekspedycja do Białegostoku. Kastrację Ula bierze na swoje barki bo już się doczekać nie może. :evil_lol:
  16. Stefanek Wielki dzis dostał planowany ostatni zastrzyk na świerzba. Za tydzień pobieramy zeskrobinkę. Skóra pięknie zarasta i już nie ten sam pies z niego. Oczy super dochodzą do siebie. W czwartek za tydzień wizyta u Garcarza. I jak wszystko będzie super to ekspedycja do Białegostoku. Kastrację Ula bierze na swoje barki bo już się doczekać nie może. :evil_lol:
  17. Tel do Moniki (mosii): 609 253 707
  18. Dzwoniłam do właścicieli Bulleta. Bulliś chory :-( Jest bardzo chudy... Ma guza na wątrobie.
  19. Ja jestem takim cichym właścicielem Kropki. Nie odzywam się bo nijak nie mogę pomóc. Czekam na lepsze fotki to dam ją do nas na stronę. Choć z doświadczenia wiem, że dom się pewnie nie znajdzie przez stronę dla staruszka. Sami mamy 8 letniego amstaffa z papierami od 2 lat i nikt go nie chce bo stary... Znalezenie domu dla amstaffa powyżej 5 lat to już cud.
  20. Orzemek75, pisząc mojego posta miałam na myśli fakt, że ktoś musi być odpowiedzialny za psa przebywającego w hotelu, ktoś kto musi go prowadzić, starać się o pieniądze, dom, podejmować decyzje. Nie może być tak, że forum sobie będzie wspólnie gdybać, a jak przyjdzie do płacenia to już nikogo nie będzie. Co do cegiełek. Na allegro są sprzedawane różne np. najklejki, zdjęcia psów - różnie, zależy od wystawiającego. Aukcje charytatywne mogą wystawiać tylko niektórzy, którzy mają pozwolenie od allegro. Wiem, że AFN ma takowe. My nie mamy. Co do bazarków, tu wystawiają wszystko co jest niepotrzebne w domu. Alicjo, my psa nie jesteśmy w stanie wziąć pod fundację. Jak byśmy mogli to byśmy od razu go wzięli.
  21. [quote name='Neczka']no to czekam ;) a co tam, nawet jak będziemy dublować, to tymbardziej są większe szanse na domek ;)[/quote] Neczka, ja także wychodzę z założenia że lepiej dublować ale koleżanka Weronia już nie. [quote name='Weronia']słucham???:-o głupie docinki??? no to Ty sobie daruj takie teksty pod moim adresem. przecież trzeba pisać na wątku, że się psa ogłasza, prawda? żeby nie był więcej razy ogłaszany w tym samym miejscu. Chociażby dlatego.[/quote]
  22. Może napiszcie pw do Warszawiaków i ludzi od Was z okolic. Bo wiele osób czyta tylko subsydiowane wątki (np. ja) i nie zagląda w inne wątki.
  23. Wszystkie bullowate są na forum amstaffów na prośbę GoniP. I to tyle w kwesti wyjaśnień na którym wątku się o czym informuje. Weroniu, napisz gdzie ogłosiłaś pitusia? Żebyśmy nie dublowali :lol: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6546/brzowacu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/79/brzowa1hr2.jpg[/IMG]
  24. Mosii zgodziła się przyjąć do siebie do hotelu amstaffa ze schroniska który rzucił się na pracownika w celu sprawdzenia go. Może i Fobosa podjęlaby się. Może skontaktujcie się z nią.
×
×
  • Create New...