-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Jeżeli wnioskowałaś, że byłam za uśpieniem Fobosa to złe odczucie. ;) Także i teraz jestem za sprawdzeniem go u Mosii. W miarę możliwości postaram się także pomóc finansowo.
-
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
doddy replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Może lepiej nie czekać z kastracją? Ja bym nie czekała. Co do ogłoszeń - ja dziś ogłaszałam Lolę. Teraz muszę się koniecznie zająć Tyronem i Focusem bo Daria mnie zabije w końcu. -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
doddy replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Super wygląda na tym posłanku z IKEI. :loveu: Jednak to ogłaszanie działa na większą skale jak się to robi wspólnie. Ja także odbieram jakieś telefony. -
Bardzo ładna sunia z niej.
-
Andzia, ani ja ani Mosii w oczach ARKI nie nadajemy się do pomocy psom. Murko, kto umieścił u Ciebie psa i podjął się opieki nad nim? Napisz konkretnie bo tak to pozostaje ciągła zabawa w kotka i myszkę. ARKO, niestety mam nieodparte wrażenie że wolisz uśpić Fobosa niż schować swoje prywatne niesnaski do kieszeni. Zaczynasz typowo odpowiadać na pytania jak w innych swoich sławennych wątkach. Fobos jest psem żyjącym, wymaga sprawdzenia a nie uśpienia. U Murki miał być na chwilę a siedzi i siedzi. Jak znalazła się osoba z większym doświadczeniem to jest fe, be. ARKO, ja rozumiem że możesz nie lubić mnie, Mosii - nie musimy się wszyscy kochać i nie musimy mieć "po drodze". Jednak Fobos powinien dostać szansę skoro są takie możliwości. Zawsze jest problem, że nie ma u kogo umieścić psa. A teraz jest gdzie. Nie ma jednak odpowiedzialności ludzkiej za swoje słowa i czyny.
-
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
HAMLET, to ja jestem od Hesi. Czytuje Waszą galerię na charcim forum tylko się nie odzywam. ;) -
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Mało kto pomaga w ogłaszaniu Focusika, wiec nie wiem kiedy ten dzień nadejdzie. :evil_lol: -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tosia ma jutro kolejne odwiedziny. A ja non stop dostaje tel i maile o nią. Jednak ogłaszanie w kilka osób działa. :multi: Dlatego proszę pomóżcie w ogłaszaniu. -
PITBULL RED NOSE TAJEK nasz Cukiereczek ma super dom
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Przypominam o Tyroniku. Prosimy zaglądających o pomoc w ogłoszeniach. Taka pomoc jest dla nas bezcenna. -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Mam nietypowe pytanie a dokładniej prośbę. Zapytajcie w schronisku, czy byłaby szansa któregoś dnia by zobaczyć wszystkie bullowate przebywające w schronisku? Wiem, że jest ich bardzo dużo, dlatego też pytanie czy ktoś poświęciłby na to pół dnia. Dużo łatwiej by było przejść wzdłuż kojców i samemu zobaczyć ale domyślam się, że tak się nie da. Chodzi mi o to by wtedy ktoś podjechał, przeleciał wszystkie psy czytnikiem, sprawdził tatuaże, ewentualnie kastracje, zrobił dobre zdjęcia. Z tego co mówiła mi Pani Siemińska, bullowatych jest zatrzęsienie. Chętnie pomożemy i zaczniemy np. ogłaszać część psów. A może jak będzie miejsce to zabierzemy niektóre. Jak byłam po Borka, zobaczyłam na żywo psy z pierwszej strony. Ale podobno to kropla w morzu przebywających psów typu bull. Chętnie bym zobaczyła resztę a także może i te z drugiego schroniska. -
Amstaf W Poniedziałek Będzie Uśpiony !?! Proszę O Pomoc !?!
doddy replied to orzemek75's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przemek, ja Twojego posta odebrałam jak wypowiedź - zabieram zabawki i idę z tej piaskownicy bo nikt mnie nie lubi... Jeżeli chcesz pomóc Detoxowi to to zrób. Forum psie nie jest od tego, by kogoś głaskać po głowie lub walić go krzesłem. Służy wymianie informacji i pomocy. Ja nigdzie tu nie widzę obrażania Ciebie. Widzę natomiast kupę rad, z których warto wyciągnąć wnioski i działać albo w jedną albo drugą stronę. Z początku wydałeś mi się sensowną osobą, która chce działać a nie tylko pisać. Ale ten post powalił mnie na kolana. -
Byłam ze Stefciem u Dr Garnarza. Oczy lepiej ale pełnego sukcesu nie ma. W prawym oku ciśnienie 22 w lewym 46. Zmniejszyło się o 10 ale nadal jest wysokie. Niestety operacja raczej musi się odbyć. Na razie dalej kuracja kropelkowa (do czasu usunięcia soczewki). Tak więc Stefcio przeprowadza się do Uli i niedługo przyjedzie w odwiedziny do Warszawy. Przy okazji operacji oczu, Dr usunie zbędny balast jajeczek i zostaną wydmuszki.
-
Byłam ze Stefciem u Dr Garnarza. Oczy lepiej ale pełnego sukcesu nie ma. W prawym oku ciśnienie 22 w lewym 46. Zmniejszyło się o 10 ale nadal jest wysokie. Niestety operacja raczej musi się odbyć. Na razie dalej kuracja kropelkowa (do czasu usunięcia soczewki). Tak więc Stefcio przeprowadza się do Uli i niedługo przyjedzie w odwiedziny do Warszawy. Przy okazji operacji oczu, Dr usunie zbędny balast jajeczek i zostaną wydmuszki. Selket to nie jest tak, że nie chcemy pomocy. Bardzo chcemy! Prawda jest taka, że jesteśmy strasznie zaganiani - to fakt. Ale faktem jest też, że możemy być źle odbierani przez niektórych użytkowników dogomanii :oops: a to dlatego, że nie lubimy hopania tylko działania. Jakoś staramy się zgrać i zebrać do kupy w celu zrobienia czegoś. Pozyskiwania funduszy, a także przede wszystkim w ogłaszaniu psów. Bo powiem Ci, że jak ogłasza nas kilka osób to i dzwoniących jest więcej. Forum traktujemy jako źródło do wymiany informacji raczej a nie do ogłaszania.
-
Mierzy siły na zamiary, bo głupi nie jest.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Kochana, akcja pod znakiem zapytania bo nie ma transportu dla 2 suczek :( Mimo, że chcemy oddać pieniądze za transport nie ma kto pojechać. Popisałam teraz pw po ludziach. A psy są od roku do 5 lat. Ehhh -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No to wpadam na rogaliki. Buduj kojce dla tych bulli. Masz mało czasu! Tylko na podwórku!!! Klatki w domu odpadajom bo to przecie wiejskie psy. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Te ciastka miały być dla mnie... -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
5 Ci skołujemy jakoś potem. Nie bądź wybredna tylko szykuj ciastka. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Kochana - samiec jest. Sa 4 suki i 1 samiec - z rodowodem nawet! Wiec możesz wiecej zarobić bo to "rasowe". -
Nie zawstydzaj się. Naprawdę jesteśmy bardzo wdzięczni. Jutro jak znajdę chwilę to podjadę ze Stefciem do weta w celu pobrania zeskrobiny. W środę okulista. Więc za dwa dni będę wiedzieć na czym stoimy i czy Stefcio może się powoli pakować.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Dobra, to w sobotę późną nocą jestem. Podaj adres bym nie błądziła to se w gps wpiszem. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]Dobra ,ale jeden warunek [IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] biore wszystkie 5 (wybuduje chlewik [IMG]http://1.1.1.3/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_2.gif[/IMG]) nie sterylizuje i pobawię sie w hodowlę [IMG]http://1.1.1.2/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG] [IMG]http://1.1.1.2/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG][IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Wiem , że sie zgodzisz[/quote] W jakim kolorze przywiązać kokardki na prezenty? -
[B]Poszukuje osoby, która podjęła by się transportu w najbliższą sobotę. [/B] [B]Potrzebny transport z Poznania do Niepołomic dla bulla. [/B] [B]Zwrócimy koszty transportu, tylko ważne by ktoś pojechał. [/B] Na miejscu będziemy odbierać na raz kilka psów i musimy mieć kogoś na trasę Poznań - Kraków. Odbiór psów jest o 17. Więc najlepiej jak ktoś pojedzie z Krakowa to w miare o ludzkiej porze wróci do domu. Proszę, niech ktoś pomoże.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wstaw 20sztuk ;) Kurde, transport potrzebny. :placz: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Takie ładne kalendarze :) W tę sobotę potrzebny nam koniecznie transport na trasach: POZNAŃ - TRÓJMIASTO POZNAŃ - KRAKÓW Zwrócimy za paliwo tylko niech ktoś pojedzie. Chodzi o sobote po 16 godzinie, więc to nocna wycieczka. POMOCY